מהו גרילג '

מהו גרילג ‘

Rostvertk (ממנו "צמיחה" - הסריג ו "Verk" - בניין) - עיצוב מיישמת עומס אחיד של הבניין על ערימות או יסוד.

רוסטורטק - היסטוריה ומודרניות.

הגריל הראשון היה רשת של סורגים, שעליה הונחה הריצוף. גרילג מודרני יכול להיות עשוי עץ או בטון. עץ נערמים על הכר של חצץ או חצץ ומשמשים לבניית מבנים אור. בטון הוא מסוגל לעמוד המון כבדים והוא נמצא בשימוש נרחב בבנייה אזרחית ותעשייתית.

גרילג '

סיווג של גריל לפי רמה יחסית סימן אפס.

ישנם שלושה סוגים של גרילג, בהתאם למיקום שלהם ביחס סימן אפס.

  • גבוהה, מוגבה או מוגדל grilage. ממוקם הרבה מעל סימן אפס של אדמה או מים והתיישבות מתקני הנמל, בעת בניית מבנים על מים או ביצות. הוא מורם מעל הקרקע וכאילו תלוי באוויר, ומאפשר למנוע נזק לבניין במקרה של שיטפון.
  • מעליות או מעל הקרקע. זה מסודר בצורה כזאת כי הדף שלה הוא סימן אפס. לפעמים, כדי ליצור את זה, השכבה העליונה מוסר מהקרקע ואת הקרקע מיוחד הוא הניח, אשר עמיד בפני נפיחות.
  • חיפוש נמוך עבור גרילג תת קרקעי. הוא משמש בבניית רוב מבני תעשייה ומבנים. הוא מאופיין על ידי כמה עומק מתחת סימן אפס של הפריסה. בור קטן נחפר תחתיה, שתחתיתו מכוסה בקרקע, שאינה מתרחבת באופן משמעותי כאשר היא קופאת.

סוגי grilage, בהתאם ערימות בשימוש.

Grillage יכול להיות מעורב על ערימות סיים או על ערימות, נוצרו במהלך תהליך הבנייה, יש גם גרסה של המיקום של גריל על ערימות משועממות.

  • גריל על ערימות מוכנות מחברים עמודי עץ, צינורות או עמודי בטון מזוין.
  • גריל על ערימות משועמם נוצר על ידי חיזוק ומזג בטון במהלך הבנייה. כדי ליצור ערימות, מתכת או צינורות פולימר משמשים, שבתוכו מותקנים צינורות מתכת, חול וחצץ לשפוך על הקרקעית, כמו גם סרט פולימרי להגן על בסיס הערימה מן ההשפעה של מי תהום. החומר עבור שלהם לשפוך הוא בעל חוזק גבוה בטון. לאחר הקשחתו, הערימות מחוברות יחד על ידי גריל, אשר שפכו לתוך הטפסים מחוזק, במידת הצורך.

מהן שיטות גרילג בשיטת ההסדר?

ישנן אפשרויות שונות ליצירת גרילג. זה יכול להיות רצועת בטון שנוצרו על ידי שיטת הליהוק של טפסות עם או ללא חיזוק, או שהוא עשוי בטון מוצק בטון מוצק זה מצטרף עמודי או ערימות יחד.

Grillage עבור מבנים אור יכול להיות קורות עץ, חיבור ערימות עצמם להיות תומך קירות העתיד של הבית.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

12 − 7 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map