מהי התמיכה

מהי התמיכה

תמיכה בבנייהההתקנה של הבניין תומך משחק תפקיד חשוב מאוד לפעמים. אחרי הכל, את המשימה העיקרית של התמיכה היא החזקה לטווח ארוך ללא פגמים, הרס והסטה של ​​עומס מבניים. על תומך הם כל הקירות הנושא של הבניין, גג ורצפות. תמיכה באיכות גבוהה ביותר ללבוש עמיד הם מבנים עשויים מתכת או בטון מזוין, תומך עץ נחשבים יציבים פחות. אבל היתרון של עץ בייצור של תומכת הבניין היא כי חומר זה יש מוליכות תרמית נמוכה.

סוגי מבנים

ישנן אפשרויות רבות לבניית תמיכה, ביניהן: בית

  • לבנים מלבנים של מלבני מלבני (רק לבנים באיכות גבוהה משמש), לחזק את המבנה מחוזק עם רשת פלדה או פינות כלוב);
  • טורי בטון מזוין (טרומיים) בגובה מ 1 עד 2 קומות עם בליטות מיוחדות עבור ברגים הידוק;
  • asbestotsementnye עמודי צינורות, שבו חלל מלא בטון מונוליטי (משמש עומסים כבדים);
  • קורות של חומרים שונים;
  • פועל - מיוצגים על ידי מבנים נושאות אופקיות של חפיפה, קבלת טעינה הן אנכית, ואת תוכנית אופקית. פועל בדרך כלל מבוסס על כריות בטון מזוין מיוחד בלבנים ויש להם בצורת T, כמו גם חתך מלבני;
  • עמודים - בבנייה מסוג מודרני יש עמודות מלבניות בצורת בטון מזוין עם חתך מוארך מעט עם יחס היבט מסוים.

בעיות נפוצות

אנשים רבים מתמודדים עם העובדה כי במקרה של חישוב מדויק בהערכת הבנייה, דפורמציה או sagging (סטיה) של תקרות ורצפות מתרחשת מספר שנים לאחר ההתקנה של הבניין תומך. אף אחד, כמובן, לא רוצה לפרק את הבניין ולבנות את הבניין שוב. וכדי לתקן את חסרונות אלה הוא די מייגע, אבל אפשרי.

שימוש נכון של תומך

כדי לא לגלות כמה שנים לאחר בניית פגמים ב sagging ו סטיה, יש צורך לבדוק מדי שנה את הקורות ואת המבנים התומכים. לדוגמה, תומכים מעץ נוטים לעתים קרובות כדי ריקבון מהר יותר מכל החומרים האחרים הופכים שמיש. תהליך הריקבון מתואם לרוב בקצוות של קרן עץ, שם הוא מצטרף לקיר (מפרק כזה נקרא נקודת משען). להגיע למקומות האלה בקיר, אתה יכול רק לפרק את הרצפה או התקרה, בהתאמה. הקשה על התמיכה תציג לך את המקומות שבהם העץ יש פגם או רקוב (צליל עמום, עמום אופייני לכך).

אם הפגם נמצא, הגיע הזמן לחסל אותו, על ידי חיזוק התמיכה. בהתחלה כל הריקבון הוא גירד לחלוטין, סיבי בריא הוא ספוג עם להדביק חיטוי. לאחר מכן, קרן קבוע עם אלמנטים זמניים (תומך, מסגרות). חיזוק התמיכה נעשה בעזרת שכבות של ערך נוסף ישירות על הבר עצמו. השלב הסופי הוא בטנה של קרן עם צמר סלעים או הרגיש. כתוצאה מכך, כושר הנשיאה של התמיכה התיקון הוא יותר מאשר הוכפל.

כדי לחזק תמיכה מתכת, מחברים פלדה משמשים בדרך כלל - אלה חיזוק, ברים ערוץ או פרופיל קוטר גדול שמוקם על הצדדים של אלמנט הנושא.

כדי לדמיין חזותית מה הוא תומך ההתקנה ואת הבעיות התפעוליות הראשי, אתה יכול להציג את הווידאו

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 41 = 51

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map