מה זה דפוס?

מה זה דפוס?

עבור פתרונות מודרניים לעיצוב פנים וחזיתות הבניין, השימוש באלמנטים של סגנונות אדריכליים קלאסיים, כולל יציקות, אינו זר. זאת בשל התפיסה המונוטונית של מטוסים מתמשכים בעלי ממדים גדולים, היוצרת תחושות לא נוחות אצל אנשים.

יציקות בפנים

Mouldings בפנים הבית

Mouldings נקראים קרשים דקורטיביים של תצורות שונות, המשמשים platbands, בסיסי, כרכובים, מסגור עבור מראות, לוחות קיר, ציורים, כמו גם את כל סוגי דפוסים טיח.

סוגי מוצרי פרופיל


מבט כללי וקטע של דפוס

החומרים המשמשים לייצור אלמנטים של עיצוב כרגע מגוונים למדי, אשר קובע את היקף ותכונות של היישום שלהם:

  • גבס יציקות, ככלל, הם מסיבי רחב, מבוצע בצורה של טיח דפוס ו משמשים בעיקר עבור קישוט חזיתות פנים ב הרנסנס, הבארוק, קלאסיזם וסגנונות דומים. למרות המשקל הגדול יחסית שלהם, הם משמשים לעתים קרובות כדי לקשט את החלקים העליונים של בניינים.
חשוב! מוצרים עשויים גבס משמשים לעתים נדירות מאוד בקשר עם הופעתה של טכנולוגיות חדשות המאפשרות לך ליצור כל צורות לחקות את כל החומרים.
  • יציקות עץ נועדו לקשט בתים עם קירות של אותו חומר. עיצוב זה מעוצב עם גילופים של סגנונות שונים, והוא משמש בעיקר platbands וכרכובים מתחת לגג.
  • מוצרי מתכת משמשים להיווצרות חזיתות מודרניות פנים, בדרך כלל עשה בסגנון של היי טק. עיצוב כזה בדרך כלל אין דפוס הקלה - הוא לקוני. מוצרים מזויפים משמשים בעיקר בעיצוב של קבוצות קלט.
  • פוליאוריתן קישוט - הנפוץ ביותר והפופולרי, בשל המשקל הנמוך שלה, מגוון של צורות ואת היכולת לחקות חומרים אחרים. זה מיוצר בגרסה נוקשה וגמישה.

יציקת מתכת
יציקת מתכת

יישום יציקות בבנייה ותיקון

מוצרים אלה ניתן להשתמש, הן לקישוט של מבנים במהלך תיקון ליצירת פנים אקספרסיבי. מטרת היצירות היא להסוות פגמים קלים בבנייה, כמו גם יצירת דימויים אקספרסיביים של מבנים ושל חללים פנימיים.

שימוש בדוגמאות לעיטור חזיתות


קישוט חזיתות חזית

כאשר decorating הבניין החיצוני, מוצרים אלה משמשים לעתים קרובות עבור פילוס פגמים הקיר וגימור אותם. Mouldings מסגרת החלון ואת הפתחים. הם משמשים משטחים נפרדים לקטעים מתולתל, אשר מאוחר יותר יכול להיות מרופד בחומרים שונים או צבוע בצבעים שונים. טכניקה זו יכולה לתרום לעלייה חזותית בחזית.

חשוב! מוצרים מחומרים מודרניים ניתן להשתמש בבטחה עבור קישוט החיצוני. קצף דפוסים פלסטיק, למשל, יש ציפוי עמיד השפעה שכבת חיזוק. קלקר עמיד בפני נזק מכני בליה.

בקשה לקישוטי מקום

כדי להגדיל את ההבעה של פנים של חדרים מרווחים, שימוש יעיל של סוגים שונים של פיתוחים. התכונות של היווצרות של מרחבים מודרניים, כגון השימוש הנרחב של תקרות רב ברמת מוזר ותצורות קיר מורכבות, להפוך את המשימה של השגת המפרקים משטח אידיאלי כמעט בלתי מעשי. במצב זה, מגוון של פרטים דקורטיביים לבוא להציל, מסוגל להסתיר את הבעיה באזורים מאחוריהם.

קישוטי עיצוב פנים
קישוטי עיצוב פנים

חשוב! השימוש בצורות פרופיל שונות, Pilasters, platbands, כרכובים מאפשר להחליק את התפיסה השלילית של ממשקים חדים של מטוסים, פינות חדות, תכונות אחרות של חלל.

Mouldings גם לבצע את הפונקציה של הגנה על הקירות מפני נזק מכני בשוגג. לדוגמה, המיקום של אלמנטים דקורטיביים סביב המערכת של החדר ברמה המתאימה מונע מגע אפשרי של רהיטים עם לוחות קיר.

בעת שימוש בעיצוב תפאורה, בשל יצירת המשחק של אור וצל, הפנים מועשר - השפעה זו לא ניתן להשיג על ידי טכניקות עיצוב אחרים. במקביל, נוצרת אווירה שנוחה מבחינה פסיכולוגית. מגוון של אפשרויות לשימוש moldings בתוך פנים ממחיש את הווידאו.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 5 = 5

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map