מה זה רולר תריסים

מה זה רולר תריסים

לעתים קרובות, כאשר מסתכלים על חזיתות הבתים, תשומת הלב נמשכת אל וילונות מתכת, סגירת חלונות או דלתות - תריסים מתגלגלים. הם מייצגים סוג מסוים של תריסים, אשר נועדו להגן על הבית מפני חדירה על ידי פולשים.

כמו כן, תריסים רולר יכול להיות דרך טובה להתאים את משטר הטמפרטורה בתוך החדר. בצורה סגורה, תריסים- rolls להגן מפני אור שמש בהיר, רוח חזקה או גשם, ובכך לסייע ליצור מיקרו אקלים נוח בבית.

איך התריסים עובדים

כדי להבין מה מושתת על עיקרון סוג זה של תריסים, כדאי לשקול בפירוט את עיקריו:

 • תריס רולר. זהו משטח lamellar עשוי מחומרים שונים משתנה בגודל. Lamellas יכול להיות עשוי מפלסטיק, אלומיניום או פלדה;
  העצה! כפי מראה בפועל, אלה עשויים אלומיניום הם עמידים ביותר להרס גלילים עמיד.
 • פיר זז. מספק את התנועה של הלהב לאורך המדריכים;
 • תיבת מגן. נקרא לשמור על שלמות המבנה, להגן עליו מפני השפעות חיצוניות תוקפניות;
 • המדריכים שבהם התריס גלגל נע.

המראה של תריסים רולר הוא די פשוט. אבל בזכות מגוון רחב של פתרונות צבע, עיצובים כאלה לא רק להגן על הבית, אלא גם להיות קישוט של חזית. כולם יוכלו להיות מושלמים עבור עצמם, ובמקרים מסוימים, כדי להזמין פרויקט יחיד לייצור תריסים רולר מגן.

היתרונות של מערכות מתגלגל

מהם יתרונות השימוש במערכות רולר מגן:

 1. לאפשר למנוע חדירת בית שודדים ואנשים בלתי מורשים.
 2. לספק חום נוסף בידוד קול בבית.
 3. התקנה קלה ותחזוקה.
 4. מגוון רחב של מחירים, המאפשרים ללא קשר לאפשרויות הפיננסיות כדי לנצל את כל היתרונות של תריסי גלילה.
 5. מגוון רחב של צבעים וגוונים של המוצר, ומאפשר לך בהצלחה להיכנס לחמניות לכל סגנון של חזית הבית.

פרופילים למערכות מתגלגלות

רולר פרופילים Shutter הם הדבר הראשון לחפש כאשר קונים.

הבה נבחן שלושה סוגים עיקריים של פרופילים.

אפשרות לייט עם מילוי קצף. הוא מאופיין במשקל נמוך במחיר נמוך. ובכן להתמודד עם המשימה של שימור חום בידוד רעש בבית, אבל בתור הגנה, לבחור גרסה חזקה יותר של תריס הרים.

פרופיל ללא תפר וחיזוק - האופציה המוצלחת ביותר, כדי להבטיח את ההגנה של הבית מפני פולשים חודרים. יש חוזק גבוה והגנה מפני פריצה.

פרופיל סריג מרותך לעתים קרובות מאוד אתה יכול למצוא בחנויות, מגשים חנויות אחרות. בנוסף לתפקוד המגן הבסיסי שלה, תריסי גלילה לספק סקירה טובה למדי של החלל הפנימי ללקוחות.

רולר תריס פונקציות

עבור היום, זה מאוד קשה למצוא חלופה ראויה תריסי גלילה, כי הם משלבים הרבה פונקציות חשובות מאוד.

הגנה על בעלי בתים לא רק מהביקור של אורחים לא קרואים, אלא גם מתוך נופים זרים מן הרחוב. תריסים סגורים לחלוטין להסתיר את החללים הפנימיים מהעולם החיצון, ובכך להגן על הנוחות, שקט ושלווה בבית.

הגנה מפני תופעות אטמוספריות שליליות, אבק ורעש. על ידי התאמת גובה של תריסים רולר התחתון, אתה יכול להתאים את הגישה של אור השמש אל הבית. בחום, טכניקה זו תסייע לשמור על טמפרטורה מגניב, בחורף זה יהיה להגן מפני סופת שלג. כמו כן, תריסי גלילה יכול למנוע חדירה של קולות זרים ואבק לתוך הבית שלך.

תשומת לב! בעיר גדולה, בעיה כזו היא חריפה מאוד, ואת ההתקנה של תריסים רולר על חלונות ודלתות יעזור לפתור את זה.

חוסך כסף לשלם עבור חשמל. הגנה על הבית מפני חדירה של אור שמש ישיר, תריסי גלילה להבטיח שמירה על מיקרו אקלים נוח בבית ללא שימוש של מכשירים אחרים, כגון מיזוג אוויר. לכן, אתה יכול לחסוך הרבה כסף כדי לשלם חשבונות עבור חשמל.

קלות הפעולה. מודלים מודרניים של תריסי גלילה מצוידים בחיישנים לבקרה אוטומטית, אשר משפרים באופן משמעותי את איכות השימוש באלמנט זה.

בטיחות הפעולה. בנוסף לעובדה כי רק חומרים ידידותיים לסביבה משמשים בייצור של לחמניות, היכולת לפתוח במהירות מבפנים, בנקודות מסוימות, יכול להיות הישועה הן עבור אנשים והן עבור שימור ערכי החומר של הבית.

נעילת מכשירים

תריסי המגן מצוידים במספר התקני נעילה שנועדו לא רק לספק גישה מהבית, אלא גם לחסום את ניסיון הפריצה מהרחוב.

שקול את הסוגים העיקריים של מנגנוני נעילה.

צדדים מחזקים. הדרך הקלה ביותר לסגור את התריסים בתוך הבית. כדי לעשות זאת, אתה רק צריך להזיז את המנופים המיוחדים למרכז של בד.

חשוב! התקנה של התקן נעילה כזה אינה דורשת השקעות גדולות וניסיון רובוטים.

מנעולים תחתונים. הם בנויים לתוך סוגר התחתון לשחק רק מהמפתח.

מנעולים למעלה הם רכוב על פיר, ואת המטרה העיקרית שלהם היא למנוע את גלגול של התריס מתגלגל. המנעולים העליונים פועלים מהכונן החשמלי והם נשלטים על ידי לוח הבקרה.

נעל חשמלי עם מפתח משלב את הנוחות של פתיחה עם לוח הבקרה ואת האפשרות של תיקון תריס גלילה ידנית באמצעות מפתח.

התקנה של תריסי גלילה תלוי איפה, על החלון או הדלת, התריסים יותקנו, הדרך של ההתקנה שלהם תלוי. כפי מראה בפועל, המעשית ביותר עמיד בפני פריצה היא התקנה של תריס גלילה בתוך הפתח יחד עם התיבה.

מסקנה

תריסי מגן הם מכשירים מודרניים ומסוגננים אשר לא רק להגן עליך ועל הבית שלך מגורמים חיצוניים שונים לא נעימים, אלא גם להביא את האינדיבידואליות ואת הסגנון אל חזית הבניין.

כיצד להתקין באופן עצמאי תריסי תריס על החלונות, אנו לומדים בפירוט רב יותר בסרטון הבא

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 5 = 3

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map