איך דבק אריחי קרמיקה עם הידיים שלך

איך דבק אריחי קרמיקה עם הידיים שלך

בשל הביצועים שלו, אריחי קרמיקה הפכו מזמן חומר גימור פופולרי. כדי להדביק אותו, אין צורך להשתמש בשירותים של אנשי מקצוע, זה בהחלט אפשרי לעשות את זה בעצמך. אבל כדי התהליך כולו היה מוצלחת אריח מודבק אמין ומדויק אתה צריך לדעת איך לעשות את זה אחרי כמה כללים ספציפיים. לדבר על זה במאמר זה.

כאשר נבחר אריח נבחר, כמות הנדרשת של החומר מחושב ו קנה, אתה יכול להתחיל להכין את תהליך הדבקה.

איך דבק אריח נכון

עבודות הכנה

ראשית אתה צריך מלאי עם הכלי הדרוש. בתהליך החלת אריח תצטרך לחתוך אותו, כך תצטרך לקבל חותך אריח. בנוסף, תזדקק ל:

  • רמה - על האריח להיות מודבק בצורה חלקה;
  • אינסטלציה - בשורה האנכית הראשונה;
  • Spatulas - עם מסרק ליישם דבק וסיליקון או גומי עבור מפרקים דיבל;
  • מקדחה עם מיקסר - לערבוב הרכב דביק, אם כי אם תרצה, אתה יכול לעשות בלי זה.

לפני שתתחיל להדביק את האריח, אתה צריך להכין את פני השטח כי אתה הולך לקצץ. משטח זה צריך להיות נקי ואפילו. חוסר אחידות על הקיר יוביל לעובדה כי האריחים לא יתאים כראוי ולא ייראה אטרקטיבי. באופן אידיאלי, אתה צריך ליישר את הקיר בפינות לעשות את זה 90 מעלות. עבור פילוס הקירות, טיח, vetonite או לוחות קיר מיוחדים ניתן להשתמש. אם תחליט לטיח את הקיר, אז אתה יכול דבק לא מוקדם יותר מחודש לאחר החלת הטיח.

על פני השטח להיות מודבק, מומלץ ליישם, עם איזמל, רדודה, אך חתכים תכופים, אשר תקדם הידבקות חזקה של האריח לקיר.

לאחר מכן, הקיר מטופל עם תחליב אלסטי מיוחד כדי לשפר את הצימוד עם הבסיס. תחליב זה מוחל על קיר נקי ויבש עם מברשת גדולה.

ואז להמשיך דילול של הפתרון דבק. עכשיו יש מבחר גדול של דבקים, אשר מיוצרים על ידי יצרנים שונים. אנחנו לא נבחן את מכלול הדבקים קיימים עבור אריחי קרמיקה, והכי חשובים, לשים לב להוראות השימוש האמצעי שנבחר ובהתאם אותו, להכין פתרון.

שימו לב בבקשה! תאימות נאותה של ההוראות הוא מאוד חשוב מאוד, אחרת, אם הדבק הוא נוזלי מדי, האריח יכול פשוט להחליק למטה, או עם פתרון צפוף מאוד זה לא יהיה תכונות דבק משלה.

דבק אריחי קרמיקה

תהליך הנחת האריחים

לפני החלת הפתרון, יש לטבול את פני השטח במים. החל את הפתרון דבק באופן שווה עם מרית או כף.

הבא, אתה צריך לעבור קלות אל פני השטח עם דבק וליישר עם רמת kiyanki. בין האריחים מותקנים פלסטיק מיוחד חוצה, אשר נדרשים על מנת שהם יהיו באותו מרווח ביניהם.

עד הדבק קשיח, מומלץ לעתים קרובות יותר כדי לבדוק את הרמה איך להגדיר בדיוק אריח, כפי שהוא יכול להחליק קצת, ללכת כך. Forth. על מנת להפוך את תהליך ההדבקה שמקל על מנת לקבוע את השטיחות, אופנתי לצייר על הקיר כמה קווים אנכיים.

שימו לב בבקשה! חשוב לזכור כי אם אתה הולך לקחת הפסקה, לא להשאיר דבק על הקצוות של האריחים כפי שהוא מתייבש מהר מאוד ואז אתה לוקח הרבה זמן משהו לנקות אותו.

לגבי איפה להתחיל להדביק את האריחים, יש צורך לקחת בחשבון כי בסוף מספר, בדרך כלל צריך לחתוך אותו, אז אתה צריך להתחיל עם הצד שהוא יותר בולט כי במוחו במידה רבה יותר היו כל אריח. אבל לא משנה מאיזה כיוון אתה הולך להתחיל הדבקה, בכל מקרה זה צריך להיעשות מהחלק התחתון של הקיר. מלמטה זה נדרש לצרף פינה של עץ או פלסטיק, שבו שורה של אריחים יהיה בהמשך. במקביל, מתחת לפינה, חייב להיות מקום שורה אחת נוספת, אשר תוכל להדביק לאחר השלמת העבודה.

גישור

ריצוף

לאחר הנחת השורה הראשונה, אתה צריך לחכות עד הדבק מקבל קצת לפתה, זה יהיה הרבה יותר קל לפרוש שורות נוספות.

כאשר כל האריחים ערוכים, אין צורך להתחיל מיד דיוס (הקצעה), נדרש להמתין כמה ימים ולאחר מכן להחליף את התפרים. עבור המפרקים דיס בשימוש אפוקסי וחומרים סיליקון. בעת בחירת אותם, אתה צריך לשקול את צבע עיצוב האריחים. ככלל, הגראוטים אינם שונים במיוחד במאפיינים שלהם, אך הם יכולים להיות שונים באופן משמעותי ביישומם. לכן, עליך לקרוא בעיון את ההוראות לפני שתתחיל לעבוד.

לפני תחילת החיבור, יש צורך לנקות את התפרים בין האריחים. למטרות אלה, שואב אבק מתאים היטב. לאחר מכן, את הקצוות של האריחים צריך להיות מודבק עם קלטת צבע, אחרת תערובת יבשים יהיה קשה להסיר.

לאחר מכן, באמצעות מרית גומי, להחיל כמות קטנה של לדיס ולחץ פנימה. בעת הגדרת המרית על פני התפר, כל עודף מוסר. במקביל, אתה צריך ללחוץ על המרית כדי להשיג יעילות מקסימלית. אחרי כל התפרים נמחקים, יהיה צורך רק להסיר את הוויסקי.

  • בחירת תנור עבור קירות וגגות

  • איטום קומת הקרקע

  • איך להכין טיח גבס עם פרופורציות

  • אנחנו עושים אח מ גבס

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 36 = 43

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map