איך לבנות לול התרנגולות טוב 20, 30, 100 תרנגולות

איך לבנות לול התרנגולות טוב 20, 30, 100 תרנגולות

רבים תושבי העיר לעתים קרובות לקנות בתי הקיץ. זה לא מפתיע, כי זה נותן בראש ובראשונה הזדמנות נפלאה לקחת הפסקה מן ההמולה של העיר בעיות היומיום. לעתים קרובות אוהבי הקיץ מנוחה, מעדיפים להקים משק קטן באתר שלהם. אבל לפני שתתחיל בעלי חיים, אתה צריך לחשוב על איפה הם יחיו.

מאמר זה ידון כיצד לבנות מגורים עבור תרנגולות עם הידיים שלך, הוא יוכל למצוא מידע שימושי כמו מתחילים אשר מתכננים להתחיל מספר קטן של תרנגולות לצרכים אישיים, חקלאים שעבורם גידול תרנגולת יהפוך ההכנסה העיקרית.

אל תתייחסו בבוז לבניית לול. בית עופות טוב הוא, מעל לכל, את הבריאות של תרנגולות, אשר משפיע ישירות על איכות הביצים. אם הלול הוא קטן מאוד, זה יהיה קר ומלוכלך, אז במקרה זה את האפקט הרצוי גידול של ציפורים המקומי לא יתקבל.

וידאו איך לבנות לול עם הידיים שלך

בחירת מקום לבניית לול

לפני תחילת הבנייה, יש צורך לבחור את המקום הנכון שבו לול תרנגולת יהיה ממוקם.

בניית לול הוא הטוב ביותר על הגבעה, לאחר הגשמים וכאשר השלג נמס, השפלה פוגעת, גם בשום מקרה לא צריך לבנות בית באזור ביצה.

דרישות בסיסיות לבחירת מיקום

בעת בניית לול, בצע את הדרישות הבאות:

 1. מיקום המבנה. אם לבית יש צורה מלבנית ארוכה, הוא צריך להיות בנוי לאורך מזרח-מערב. כדי שהתרנגולות יטאטאו טוב יותר, צריך להיות הרבה יותר אור בתוך הלול ככל האפשר, לשם כך הבניין צריך להיות ממוקם בדרום. אבל אל תשכח כי במזג אוויר חם מאוד, החלונות צריך להיות תלוי.
 2. האקלים. בתוך הבית לא צריך להיות חם מדי, אבל גם, לא צריך להיות קר מדי. חשוב לזכור כי הטמפרטורה משפיעה מאוד על אופן ביצוע התרנגולות. אם הטמפרטורה גבוהה מדי (מעל 25 מעלות), התרנגולות אינן זזות כלל. במקביל, בחורף, תרנגולת הבית צריך להיות חם.
 3. המצב. נסו להרחיק את הלול ממקומות רועשים מדי. כדי לבנות בית עופות על שטחה של העיר יהיה רעיון רע, מאז תרנגולות אוהב שקט נפשי.
 4. ממדים של הלול. השטח של הבית צריך להיות מחושב מן החישובים כי יש שתי תרנגולות למ"ר של החדר. כפי שצוין לעיל, בלול התרנגולות חזק מדי, התרנגולות הן ממהרות. עבור העונה הקרה, יש צורך לספק מרכיב חשוב כמו תוספת של tambours מיוחד, אשר חייב להיות מבודד.
חשוב! בעת חישוב השטח לבנייה, יש צורך לקחת בחשבון את העובדה כי בעתיד מספר האנשים יכולים להגדיל, כך לספור את המקום עם מרווח.

שלב אחר שלב בנייה של לול תרנגולות

בניית הלול צריכה להתבצע על פי ההוראות הבאות:

שלב ראשון: בניית הקרן

לפני בניית בית התרנגולת, יש צורך לצייר ציור של הבניין העתידי. בהתבסס על גודל ומשקל של הבית, אתה יכול לקבוע את הבסיס, או ליתר דיוק איזה חומר לבנות אותו.

עמוד עמוד היא אפשרות טובה עבור לולים עוף עם משקל נמוך.

היתרונות העיקריים של הקרן עמודה:

 1. עלויות כספיות קטנות. החומר עבור יסוד כזה הוא: חול, מלט, כף ולבנים, אשר בדרך כלל ניתן להחליף אבן רגילה. כל החומרים האלה הם לא יקר מאוד יחסוך לך כסף.
 2. הגנה מפני מכרסמים. מזיקים שונים: חולדות, עכברים תמיד מנסים להיכנס למקומות כאלה כמו לול תרנגולת כי זה חם ויש אוכל. אבל בזכות הקרן עמודה, הם לא יכולים להיכנס בתוך הבית, וזה גורם חשוב למדי.

כדי לסמן את הבסיס תצטרך חבל דק מוטות מתכת. על פי התוכנית, יש צורך לפטיש מוטות ולהדק אותם בחבל כך שהוא לא יגע בקרקע. לאחר מכן, אתה צריך לבדוק את הדיוק של הסימון, אתה יכול להשתמש רולטה על זה.

שכבת אדמה בעשרים סנטימטרים, בתוך הסימונים, אתה צריך להסיר. לאחר מכן, לאורך המערכת של בית התרנגולות העתידי, עומדים מותקנים. הם חייבים להיות ממוקמים במרחק של מטר אחד מהשני. תחת האגודלים חופרים 70 ס"מ עמוק, רוחב שלהם צריך להיות 50 ס"מ. האבן צריכה לבלוט מעל פני הקרקע ב 25 ס"מ.

ואז חול נופל לתוך בורות במשך עשרה סנטימטרים. לאחר שהחול נרדם, היו מונחות עליו שתי לבנים, שעליהן מונח מלט בריכוז של 1: 3. שתי הלבנים הבאות מוערמות על פני שני הראשונים, ולאחר מכן את bollards מורמים לרמה הנדרשת. בזכות המלט מלט, הממשלה יכולה להיות מותאמת לרמה הרצויה.

לאחר העבודה, את הבנייה של הלול צריך להיות מושעה עד המלט יש התגבש, תקופת הקודש שלה הוא 5 עד 7 ימים. לאחר הטמנת מלט, יש להחיל מסטיק מיוחד על הקטבים להגנה או ביטומן רגיל. אז זה צריך להיות שפכו חצץ בין אבני השפה ואת הקרקע, הוא חייב להיות מכוסה גם את כל השטח של הבניין העתידי.

שלב שני: אנחנו בונים את הידיים שלנו את הקירות עבור לול

נניח את הקורות על פי התכנית הידועה, המשמשת במשך מאות שנים. כחומר בידוד כי יהיה להפריד את הבסיס מן הסורגים הראשונים, יש צורך להשתמש בחומר קירוי בשתי שכבות. קצות הקורות מחוברים למחצית העץ. אנחנו עושים לוחות הרצפה מן העץ, אשר אנו לשים על קצה. הפיגורים צריכים להיות במרחק של חמישים סנטימטרים זה מזה. את כל הסדקים ואת הפערים, ניתן לאטום בעזרת חתכים מן העץ.

כל הבארים הבאים, בכושר, מצטרף הדרך "ספייק-חריץ". המפרקים חותם, אתה יכול להשתמש סיבים lnodjut. במקרה העץ המשמש כחומר לבניית הבית הוא לח, כשלעצמו, מסמרים עץ ניתן להשתמש כדי להבטיח את הכתרים.

הודות לנאגלס, הבניין אינו מעוות. תחת אותם אתה צריך לקדוח חורים, לאורך הקצוות של המבנה העתידי לאורך המערכת שלה בדמות לוח שחמט. המרחק בין החורים הוא מטר אחד מהשני. את nagels מונעים לתוך החורים של העץ על ידי שבעה ס"מ. הקירות של לול התרנגולות צריכים להיות בגובה של לפחות 1.8 מ ', ולאחר מכן יעברו עבודות על בניית הגג, יטילו את הקורות לתקרה, יקימו את הקורות ויניחו את הגג.

וידאו איך לבנות לול תרנגולות חורף

שלב שלישי: לבנות גג ותקרה עבור בית

ישנם מספר סוגים של גגות, עבור כגון בנייה כמו לול תרנגולות להשתמש גג אוכף או גג גמלון. כל אחד מחליט איזה סוג של גג לבנות עבור הבית, אתה יכול רק לומר כי גג הגג יש אחד, אבל יתרון כבד על גג אחד דפוק. גג הגמלון מאפשר לך לצייד לופט קטן בתוך הלול, שבו אתה יכול לאחסן מזון מצעים עבור תרנגולות.

לאחר התקרה קורות כבר התחזק, אנחנו להניח את התקרה. כחומר לתקרה, אתה יכול להשתמש לוחות רגילים. חימום התקרה הוא הרבה יותר חסכוני עם סיגים פחם מורחבת חימר.

לפני שאתה לבודד את התקרה, אתה צריך לחשוב על מה יהיה אוורור בבית. לשם כך, שתי תיבות אוורור עשויות עץ, אשר חייב להיות מחובר לצדדים שונים של המבנה. צד אחד של צינור האוורור מחובר לתקרה, והשני נמוך מעט, כ -40 ס"מ. האוויר זורם יהיה נשלט בעזרת כנפי פח.

איך לבנות בית חם

ההתחממות של התרנגולת מתבצעת בשלב הרביעי של הבנייה. הבה נבחן בפירוט את תהליך ההתחממות.

שלב רביעי: אנחנו Stel ו לבודד את הקומות

כפי שהוזכר לעיל, הטמפרטורה בתוך לול התרנגולת, משפיעה מאוד על אופן ביצוע התרנגולות. בעת בניית לול, חשוב מאוד לבודד את הקירות ואת הגג של החדר, אבל לא לשכוח את בידוד הרצפה, כי אם זה יהיה לקפוא, זה יהיה קר בבית עוף. להנחת הרצפה אתה צריך לוחות עבים עם עובי של עשרים וחמישה סנטימטרים. שמנו את השכבה התחתונה של הרצפה מן קרשים unprocessed, שמנו את שכבת המכשול אדי על גבי, ואז אנחנו כבר להניח את הסורגים. מקום פנוי בין הסורגים, מלא בידוד, ועל גבי זה כבר הניח את הרצפה של לוחות מעובדים.

חשוב! אם, אחרי כל העבודה הקשורים בידוד של הבית, אתה עדיין חושב כי המגורים של הציפורים שלך אינו מוגן מספיק מן הקור, ואז כמו בידוד נוסף אתה יכול להשתמש קצף. החשוב ביותר הוא התחממות באזורים עם חורפים קרים מאוד.

שלב חמישי: הסדר הפנימי של הלול

לאחר השלמת כל עבודות היסוד על בניית הבית, יש צורך להתמודד עם הסדר הפנימי שלה. כאשר הבניין עבודה בתוך הלול, אתה צריך לטפל כדי לבצע נוח roosts. חישוב מספר ואורך של רוסטס, פשוט מאוד בהתחשב בעובדה כי כל עוף ידרוש שלושים ס"מ של שטח. הקירות עשויים טוב יותר מעץ. את הקצוות של perches צריך להיות מחודדים כך שהם יהיו מעוגלים יותר, צורה זו של perches לא יכול לפגוע תרנגולות. יש להגדיר את הקנים בגובה של 70 ס"מ, והמרחק בין המוטות צריך להיות 60 ס"מ.

וידאו תרנגולת הבית להנחת תרנגולות

חשוב! הרבה יותר קל לנקות, מגשים מיוחדים, או כמה מיכלים רדודים אחרים, כי צריך להיות ממוקם מתחת לרוחות.

מזינים הם מרכיב חשוב בתוך הלול. ציפורים להאכיל רבים, פשוט לזרוק אוכל על הרצפה של הלול, זה לגמרי לא נכון, כי, במקרים כאלה, הציפורים צריך להשתמש כבר אוכל מלוכלך. מה יכול להשפיע לרעה על בריאותם. זה אפשרי לעשות מזינים מעץ, אבל כדי למקם אותם טוב יותר על פלטפורמה מוגבהת.

חומר לבניית לול בידיים

החומר העיקרי לבניית הבית הוא בארים ארבעה צדדים. רכישת חומר זה אינה דורשת עלויות כספיות גדולות, כמו גם לבנות מתוך זה די בקלות. כמות החומר תלוי בגודל של הבית העתידי.

כיצד לבנות gusatnik

הבנייה של gusatnik בעיצובו הוא כמעט לא שונה מן הלול, יש רק כמה נקודות שיש לחזות לפני הקמת gusyatnik:

 1. מקום לבנייה. לבניית gusatnik יש צורך לבחור מקום על גבעה ליד מאגרי מים, מאז מים אווזים אהבה.
 2. גודלו של הבית. השטח של gusjatnika צריך להיות קצת יותר מאשר לול תרנגולת. מאז אווזים גדולים יותר בגודל של תרנגולות, את האזור של gusatnik צריך להיות מחושב בהתחשב בכך ציפור אחת תופסת מטר מרובע אחד של בית עוף באזור.
 3. סידור בתוך האנדר. עם זאת, פנימי ההסדר של gusatnik הוא כמעט זהה לזה של לול. ההבדל היחיד הוא כי אווזים אתה צריך שני סוגים של מזינים, מזון יבש עבור רטוב. שתיינים צריך להיות מותקן בדרך זו. שהם היו גבוהים מהחלק האחורי של הציפור.

איך לבנות קן להנחת תרנגולות

לבסוף כדאי לדאוג למקום שבו תרנגולות ייוולד. כדי לבנות את הקנים להנחת תרנגולות תרנגולת, זה אפשרי מתוך קופסאות עץ הרגיל, כמו מצעים יש צורך להשתמש קש או נסורת. הקנים צריכים להיות ממוקמים במקומות הכי חמים של הלול.

תהליך הניקוי הוא הרבה יותר קל אם הרצפה היא הניחה עם המלטה בצורה של נסורת או קש.

לסיכום

הבנייה של תרנגולת הבית צריך להתקרב באחריות, שכן הוא הביתה הציפורים שלך, ואת הבית, כפי שאתה יודע, חייב להיות אמין ונעים. הדרך של בניית בית, שהוכח בחומר זה, יש יתרונות כגון: חומרים זולים שממנו בנוי הבית, כמו גם את הפשטות של הבנייה עצמה, בזכות איזה לול התרנגולת יכול להיות בנוי על ידי כולם.

הדבר העיקרי שיש לזכור הוא כי בניית בית תרנגולת צריך להיות מטופל באחריות, שכן הוא הביתה הציפורים שלך, ואת הבית, כפי שאתה יודע, צריך להיות אמין ונעים.

 • מרפסת מחוברת לבית

 • ברביקיו על המרפסת בבית

 • איך זיגוג המרפסת בארץ עם הידיים שלך, צעד אחר צעד הוראה

 • איך לעשות כלוב לכלב במו ידיהם: גדלים, רישומים

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

28 − = 19

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map