ארבור בעץ בידיים: רישומים וממדים

ארבור בעץ בידיים: רישומים וממדים

ביתנים באתר לשחק תפקיד חשוב מאוד - הם נוצרו עבור נופש על ידי חברה גדולה או הסתגרות שקטה בחיק הטבע. אבל, הבנייה שלהם היא לא שונה בהרבה מן ההתקנה של מבנה מנוצה. באותו אופן, יש צורך להכין רישומים מראש וכל התיעוד הנלווה. ציור עם ממדים של ביתן שיוצב על ידי הידיים שלך יעזור לאדון לקבוע לא רק את העיצוב של המבנה העתידי, אלא גם את החומרים ואת הכמות שלהם יהיה מעורב במתקן.

מגוון סוגים של סוכות

עכשיו הביתן הוא לא רק מקום לנוח, המורכב גג, כמה תומך ומצוידים בתוך שולחן ספסל. כרגע, אתה יכול לעשות מטבח קיץ אמיתי או ביתן עם ברביקיו עם הידיים שלך, כמו גם מבנה דו קומתי.

הודות לעובדה כי קל להרכיב כזה הביתן מעץ, אפילו הורים טירון יכול לבנות את זה. המורכבות תמיד נובעת רק מהסוג הנבחר.

בהתאם למראה ופונקציונלי, הם יכולים להיות:

 1. פתח. אלה המבנים שהוזכרו קודם לכן, המורכבים מעמודים אחדים, גג ושולחן עם ספסלים, כמו בתמונה. הם פשוט לבנות, ולכן הם פופולריים יותר, אבל הם רק מתאים למנוחה ביום קיץ במזג אוויר טוב.
 2. סגור, אשר יש קירות, חלונות ודלתות. מבנים כאלה ניתן להשתמש הן בקיץ והן בחורף.
 3. נייד, קל להרכיב בכל מקום נוח של האתר.
 4. חצי פתוח, חלק מבנייתו נסגר, וחלק נשאר פתוח.

עץ gazebos יכול להיעשות מתוך יומני, יומני ואפילו גזעי רגילים unutut של עצים וזרדים. הכל תלוי רק הרצון של הבעלים ואת היכולות, כמו גם על הסגנון הזה צריך להיות מחדש. על פי הצורה והגודל של הבנייה נבחרים בהתאם לגודל של האתר. אם אין מקום רב מדי, המבנה הגדול ייראה לא מתאים ועדיף לבחור מבנה קטן. על פי התצורה, את arbors יכול להיות מגוון ביותר: מלבני, מרובע, עגול, מתומן, משושה, וגם מורכבים יותר בעיצוב, למשל, בצורה של חצי כדור.

לעיצוב הגג של הביתן חומר קירוי זהה משמש לבניין מגורים. זה יכול להיות מתכת, צפחה, פוליקרבונט, שלבקת חוגרת גמישה וחומרים מתאימים אחרים.

חשוב! עדיף להשתמש בחומר קירוי כי גג הבית הוא עשה כדי לתמוך באחדות של הקישוט.

אפשרות זו מופיעה בתמונה הבאה:

על פי העיצוב, הגגות מחולקים גם על פי המראה של הביתן עצמו יכול להיות חד sloped, כדורית, כיפה, רב משופע, מקושת, רב ברמת או אוהלים. לעתים קרובות אתה יכול לפגוש ביתנים הקיץ, הגג של אשר הוא מטפס על הצמח יורד על הקירות.

זה מאוד נפוץ עבור Arbours עם BBQ או ברביקיו אזור פינת אוכל, אבל יש להם טכנולוגיה מתוחכמת יותר של הזקפה, אשר ניתן גם לשכפל באופן עצמאי אם האלגוריתם של העבודות הוא ציין. כמו ציוד תנור מותקן בתוך המבנה, יש צורך לקחת בחשבון עובדה זו בתוכנית.

תכונות של העיצוב של הביתן

כאשר ציור ציור, סוכות מן העץ ניתן להשתמש כבר ציורים הקיימים, אשר כיום לא כל כך קשה למצוא, אבל אתה יכול ליצור סגנון משלך הפרט. אם נבחר עיצוב מסובך מדי, שקשה לבצע בצורה של פרויקט, ניתן להשתמש בשירותיהם של אנשי מקצוע אשר, על פי כל הכללים והדרישות, יהיה צעד אחר צעד לשחזר את הציור הנכון.

יישום הפרויקט כולל יצירת סקיצות וציורים לבניית המבנה. הרישום והפריסה של ההסדר יסייעו בשלב הראשון להבין כיצד ימוקמו המגרשים על פני מבנים אחרים, וכן לציין את המילוי הפנימי של הבניין ולהבין כיצד עדיף להביא את התקשורת וכמה חומרי בנייה נדרשים.

בעת עריכת תוכנית, ביתן עבור הדאצ'ה צריך להשתמש כמה המלצות שיהפכו את זה נכון ככל האפשר:

 • הגדרת סוג הבנייה שתבוצע: פתוחה או סגורה.
 • העיצוב של הביתן, אשר יש לשלב עם הרקע הכללי ומבנים באתר.
 • בחירת אתר בנייה עבור המבנה. לשם כך יש צורך תוכנית של האתר, שבו כל המבנים על זה, שבילי הגן, ואת המיקום של עצים ושיחים מסומנים. עדיף למקם את הפרגולה במעמקי הגן, בקצה שביל הגן, במרחק של 3 עד 5 מטרים מהבית. אם הביתן מתוכנן להיות מצויד במחתה, עדיף להסיר אותו מהבית על ידי 8 מטרים.
 • אינדיקציה של ממדים של הביתן, את המיקום של עמדות תמיכה ורכיבים אחרים של arbor. כמו כן, את הצורה והגובה של גדר המבנה נקבע. עבור חברה של 4 - 8 אנשים מתאים gazebos עם שטח כולל של כ 12 - 16 מטרים רבועים. מטר. אם ב arbor אתה רוצה להתקין לא רק שולחן עם ספסלים, אלא גם אזור מנוחה נוחה יותר עם כסאות נוח, ואז האזור מחושב על בסיס העובדה כי אדם אחד יהיה צורך 4 מטרים רבועים. מ.
 • הכללה בטיוטות שרטוט, המבוצעות מכל הצדדים. תמונה זו של חזית, ביתן בסעיף, את המיקום של צמתים טכניים בתוך המבנה.
 • בעת התקנת מבנה סגור, נקבע דפוס אוורור.
 • שכפול של תוכנית בסיס נפרדת מתחת לפרגולה עם אינדיקציה לסוגו ולחומר שיידרש.
 • תיאור של מקומות ההתקנה של הדלתות, המדרגות, חלונות ועוד אלמנטים חשובים.
 • ביצוע נפרד של תוכנית הגג, אשר מציג את המראה שלה, מידות, גובה, זוויות וחומר.
 • ציין את הטכנולוגיה של התקנת הביתן וכל אחד מרכיביו בנפרד. אם ההתקנה של תנור או ברביקיו אמור להתבצע, ערכת בנייה ותכונות של בניית הבסיס מתבצעים.
 • יישום של תוכניות חיווט אספקת החשמל, אם כך משתמע.
 • פיתוח תוכנית להנחת מקורות אור, ריהוט וציוד הכרחי.

על פי התוכנית סיים, מספר החומרים הדרושים מחושב תקציב עבור הרכישה שלהם הוא הרים. זה חובה לכלול מחברים, הספגה ותרכובות הגמר. דוגמאות לתכניות מוצגות בתמונה למטה.

איכות וחוזק של העיצוב העתידי ואת הקלות שבה הוא משמש תלוי כמה טוב ומדויק את הפרויקט תוכנן. כמו כן ניתן יהיה לחשב בצורה נכונה את מספר החומרים והרכיבים כך שלא יהיה בהם מחסור, ולא הייתה עודף.

עיצוב סוגים שונים של סוכות

לעתים קרובות הם עושים ביתנים מעץ במו ידיהם. הם מתאימים באופן מושלם לכל הנוף לקשט את האתר. בנוסף, עץ מאופיין כוח, עמידות, ידידותיות לסביבה. חומר זה קל לטפל ביד, אשר אינו דורש גישה נוספת מומחים, אשר לא ניתן לומר, למשל, על התקנת ביתן מצינור פרופיל. לעתים קרובות, ביתנים מעץ פתוח עשויים. בסעיף זה, אנו נסתכל על כמה סוגים של arbours ותכונות של העיצוב שלהם.

מלבן מלבני

צורה זו, כמו הריבוע, היא הקלה ביותר עבור הרכבה עצמית. נבחן את הבנייה, המורכבת מעמודים תומכים עם גדר וגג. בתכנון של ביתן זה עם 4 מדפים, יש צורך לציין את המיקום של תומך גובה שלהם, סוג הקרן, מבנה הגג ואת גובהו, את זווית היצר. גובה ועיצוב הגדר הם חובה.

הציור צריך להיעשות תחזיות הקדמי ואת הפרופיל, ייצוג סכמטי של היסוד של המבנה מתבצע בנפרד, השימוש עמודה משמש לעתים קרובות ביותר. הפרוייקט שלו מציין את מספר העמודים ואת העומק אליו הם קבורים, ואת המרחק ביניהם, בהתאם למידות הבניין עצמו.

עצה! לשם הפשטות של ביצוע העבודה, ציורים של היחידות הטכניות המורכבות ביותר מצורפים לפרויקט הכללי, לפיו ניתן ליצור מהר יותר.

בציור קירוי, מערכת rafter מצוין עם שיטת החיתוך העליון, אשר עדיף ביותר עבור הביתן בבנייה. בנוסף, הצעד בין הקורות ואת ההידוק של Mauerlat מסומנים.

כאשר כל המסמכים הדרושים עיצוב מוכנים וחומרים שנרכשו, אתה יכול להמשיך עם הקמת המבנה. ראשית עליך להכין אתר להתקנת הביתן. הוא ניקה, השכבה העליונה מוסר ותווית על פי התוכנית. בעזרת יתדות וכבל, המערכת של המבנה העתידי נוצרת ויסודה נוצרת.

כדי להפוך את הבסיס במקומות המיועדים, בורות עם עומק של כ 80 ס"מ הם חפרו החוצה, התחתון שלהם מכוסה בשכבת חול. לאחר מכן, פוסט תמיכה מוכנס לתוך כל הבטון.

חשוב! כאשר עובד חשוב מאוד לבחון את אנכי של כל תמיכה ו ברור לעקוב אחר התכתובת בין המרחק ביניהם.

ואז את חסון חסון ואת ריצוף הרצפה מיוצרים. לאחר מכן, ריצוף של הרצפה נעשה, שעבורו עדיף להשתמש בלוח מדורגים. לאחר מכן, סוג העליון הוא עטוף, השלד גג, כיסוי שלה חומר קירוי הם התאספו.

גידור מותקן רק לאחר בניית הביתן הוא מוכן לחלוטין. ראשית, עמדות התמיכה מחוברות במעקות אופקיות, ואז מעקות הגדר נעוצים. אם הוחלט להתקין את גידור בצורה של סורגים, יש צורך להכין מראש מסגרות מתאים אשר הקורות ארוזות בסדר הנחוץ.

ביתנים עם ברביקיו

לפני ביצוע ההתקנה, פרויקט ביתן מיושם בהדרגה. נושא זה צריך להתקרב בזהירות רבה, שכן מתקנים כאלה בדרך כלל כוללים תקשורת כגון מים, גז וחשמל. זה חובה כי המיקום של הביתן מתוכנן עם שיקול כזה כי עשן מן התנור ברוח אינו מתפשט למבנים אחרים באתר. בדרך כלל, כאלה arbours לשחק את התפקיד של המטבח בקיץ באזור פרברי. עיצוב כזה מוצג בתמונה. הם יכולים להיות סגורים או סוג פתוח. סגורים אלה משמשים גם בחודשי החורף, אבל בעת תכנון יש צורך לחשב את האפשרות של התחממות קירות קירוי, כמו גם אוורור.

ביתנים עם אח או ברביקיו הם די מורכבים בבנייה עצמית וקשיים אלה מתחילים כבר עם שלב התכנון. יש צורך לבצע לא רק את העיצוב של הארבור עצמו, אלא גם את ציור הבסיס להתקנת ציוד תנור, שכן הם כבדים למדי במשקל. לעתים קרובות הפרויקט מספק בסיס לוח עבור העיצוב של הכבשן ואת עמודה עבור הביתן עצמו.

חשוב! הבסיס לברביקיו או לברביקיו חייב להיות חיזוק, כך במהלך המבצע אין סדקים.

בציור של ביתן כזה, הממדים ואת הפריסה שלה מוצגים בהכרח, המציין את מיקומם של האח, תנור או ברביקיו, וגם הארובה. ציור של המחתה עצמה עם הממדים המפורטים של הדלי, מספר נקודות אש, וגם את התצוגה של הנחת לבנים נעשים בהכרח.

בעת תכנון, זה מאוד חשוב כראוי מרחב יעוד. גישה גריל או אח צריך להיעשות ללא מכשולים, כך שניתן להכין ולנקות את הציוד. חומר חסיני אש תמיד צריך להיות ממוקם סביב הכבשן. שולחן אוכל עם ספסלים צריך להיות מותקן בכיוון ההפוך מטעמי בטיחות. הגרסה האופטימלית של ההסדר מוצגת בתצלום.

בעת עיצוב ביתן עם ברביקיו, ליד הציוד הראשי, שולחן העבודה מותקן, ואם יש צורך, כיור. מצד שני, צריך להיות מקום לאחסון עצי הסקה, כך שאתה לא צריך כל הזמן ללכת אחריהם לסככה. לפיכך, אורך המינימום של המטבח הוא כ 3000 מ"מ.

העיצוב לוקח בחשבון את הצורך בתקשורת, אשר מוצג בתיעוד. אם אתה competently הגישה את הנושא של עיצוב ביתן עם הידיים שלך מעץ עם ברביקיו, בעתיד לא יהיו בעיות במבצע כזה בנייה יהיה בטוח בשימוש.

מסקנה

הפרויקט בשלב הראשוני של הבנייה חשוב לכל מבנה arbor הוא לא יוצא מן הכלל. אתה יכול להריץ את הפרויקט בעצמך או לחבר אנשי מקצוע לנושא זה אם תבחר עיצוב מורכב. הודות לפרויקט כתוב היטב, זה לא קשה לרכוש חומרים בסכום הנכון, ואת תהליך הבנייה ילך הרבה יותר מהר עם תרשים ויזואלי.

 • ביתן עשוי פוליקרבונט

 • סוגי ברביקיו עבור קוטג'ים

 • אמבטיה מן הבר עם הידיים שלך

 • אמבטיות מלוחות לגימה

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 54 = 58

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map