גימור חזית הבית הפרטי עם לבנים + תמונה

גימור חזית הבית הפרטי עם לבנים + תמונה

מול הבניין היא לא משימה קלה. זה חל לא רק על היצירות עצמן, אלא גם על הבחירה של החומר כדי להסתיים. רוב הלקוחות מעדיפים לוחות טרומיים. הם יכולים להיות מותקן בו זמנית עם תנור, אשר מאיץ את התהליך עושה את זה זול יותר. אבל אם יש רצון ליצור עיצוב ייחודי וייחודי, אז אתה לא יכול להסתדר בלי לבנים. למה זה נקרא ולכן אילו סוגים זמינים לרכישה? זה יידונו במאמר.

למה הוא נקרא לבנים מול

שמו ניתן לבנים על מה מטרות זה משמש. הוא נקרא גם חזית. לאחר בניית הבית מסוגים שונים של בלוקים, המראה שלה בקושי יכול להיקרא מעודכן. כדי לשפר את המראה של חזית, סוג זה של לבנים משמש. במבנה שלו הוא נשאר חזק למדי והוא יכול לשמש כחומר בנייה עצמאי, אבל זה משמש גם כדי לפתור את הבעיות הבאות:

 • הגנה נוספת מפני השפעה מכנית;
 • ירידה ברמת הלחות;
 • התחממות נוספת.

פופולרי הפך את הבנייה של בניינים קצף בלוקים. הם שבירים למדי, ולכן הם פשוט ניזוקו על ידי השפעה פיזית. לבנים נגד להפחית את הסבירות של הפרעה כזו ולהאריך את החיים של אבני הבניין. בגלל המבנה הנקבובי שלה של קוביות בטון וחומר בטון אחר הם היגרוסקופי, כלומר. א מסוגל לספוג ולשחרר לחות. ההשפעה המתמדת של משקעים יכולה להוביל לכך שחומר הבניין יתפורר ויהיה בלתי שמיש. מול לבנים יוצר קיר מגן נוסף, אשר מונע את החדירה של לחות על הקירות. לבנים מול מרכך את ההשפעה של ההבדל הטמפרטורה.

בנוסף, בחלל בין הקיר לבין מול לבנים, אתה יכול להניח תנור, אשר תפחית את עלות החימום בעונה הקרה. עם כל זה, מול או חזית הלבנה לא לאבד את הערעור החיצוני שלה. צבעים המשמשים בייצור שלה עמידים לקרינה אולטרה סגולה.

האם זה תמיד אפשרי להשתמש לבנים מול

כאשר קונים מול לבנים, המוכר בהחלט להבטיח כי ניתן לסיים אותם בכל מקרה. אבל ישנם מספר גורמים להגביל את האפשרות של שימוש לבנים עבור חיפוי. אחד מהם הוא איכות הקרן. המשקל המרבי של לבנים עבור חיפוי יכול להיות עד 4.2 ק"ג. משמעות הדבר היא שאם אתה צריך 620 לבנים לכל 10 M2, אז המשקל של קיר כזה יהיה 2.6 טון נוספים. אם הקיר גדול ויש לפחות 4 מהם, את העומס על הבסיס יכול לגדול לפעמים. לכן, אם הבסיס הוא נערם או columnar, אז תצטרך לבחור סוג אחר של חיפוי.

אם קשה לומר אם קרן הסרט הסתיימה תעמוד בפני המשקל של הלבנים הפונות, אז אפשר לגדר על ידי בניית קרן קטנה נוספת מסביב לבניין שישמש רק לחיפוי. במקרה שבו ידוע כי הקרן תעמוד, אבל לא היה הקרנה מיוחדת לבנים מול, אז אתה יכול להשתמש בפתרון של Jordahl. המהנדסים שלה פיתחו מסגרת מתכת ייחודית, המורכבת מרכיבים בודדים, אשר נועד לפתור את הבעיה. ראוי לזכור כי אי אפשר להקים מערכת כזו עבור חיפוי על בתים רגילים עשויים בטון קצף או אבן אחרת. מחייב בסיס בטון מזוין מונוליטי.

הגבלת האפשרות של שימוש בלבנים מולות יכולה לשמש גם כדרך להקמת קירות. אם נעשו טעויות או חומר באיכות ירודה שימש, ואז לבנים מול יכול להיות עומס אופקי שלילי. האפקט יתקיים, שכן הכריכה של הקירות העיקריים והפנים היא חובה. במקרים מסוימים, מותר להשתמש במלחציים, אשר יפצו על העומס. רוחב הקרן יכול להיות מגבלה גם במקרה בתכניות יש בידוד הקיר בין בטנה לבין בנייה הראשי. אתה צריך להגדיל את הפער ל 10 או יותר סנטימטרים. לפעמים במקרה זה עדיף להשתמש לוחות מוכנים.

עצה! החלפת אבן עבור חיפוי יכול לשמש אריח קלינקר או לוחות סיים עם זה. זה לא נחות במראה, אבל יש לו פחות משקל ויצא זול יותר.

מגבלה נוספת על השימוש של לבנים מול הוא קירוי. בעת התקנתו, יש לקחת בחשבון את העובדה שיש קיר נוסף. אם זה לא נעשה, אז הסככה לא יהיה מספיק כדי להגן על החלל בין המטוסים מלהירטב. אם אתה צריך לפרק ולחדש את הגג לעלות את החיפוי, אז זה הגיוני לחשוב על בחירת שיטה רציונלית יותר. אין להשתמש בלבנה מול בניין המתכונן להריסה. זה יכול רק להחריף את המצב, שכן רק תיקון דקורטיבי יבוצע, אשר לא יגדיל את כוחם של קירות נושאות.

שימו לב! כמה אדונים משמשים כדי לעשות סככה קטנה מעל המסד כאשר לקשט עם לבנים חזית. ראוי לזכור כי גודלו לא יעלה על 1/3 רוחב הכולל של הלבנה. אחרת, עלולה להתרחש התמוטטות. כמו כן יש צורך לבחון טכניקה מיוחדת של הנחת השורות הראשונות שישמשו תמיכה.

איזה סוג של לבנים לבחור עבור מול

מבחר רחב של אבני החזית נראה לפני זמן לא רב. לפני כמה עשורים, הסיום נעשה עם אבן סיליקט או קרמיקה. בחלק מהמקרים ניתן היה לערום אותו רק בצד אחד, שכן על שאר המכסה נשאר הגלם. היום, היצרנים מנסים לעלות זה על זה ולהציע את הפתרון היוקרתי ביותר. בשוק יש תת-מינים כאלה של האבן הפונה:

 • קרמיקה;
 • סיליקט;
 • clinker;
 • יבש לחוץ;
 • עם מרקם ייחודי.

כל אחד מהם דורש שיקול נפרד לבחור את הטוב ביותר.

קרמיקה

לבנים קרמיקה היא הנפוצה ביותר בשל מחיר וזמינות. הוא עשוי מחומר. זה קורה על ידי ירי תנורים בטמפרטורות של עד 1000 °. בנוסף לטיח עצמו, מוסיפים מרכיבים שונים לאבן, אשר צבעם ומאפיינים אחרים עשויים להיות תלויים בהם. היתרון של אבן כזו עבור חיפוי התנגדותו לתנאי מזג האוויר. הוא בהחלט סובל את ההבדלים ויש לו היצע גדול של מחזורי הקפאה והפשרה. המוצרים יכולים להיות בצורות שונות, כך שלא יהיו בעיות עם מסגור של פתחים מקושתים. כאשר קונים סוג זה של חיפוי אתה צריך לשתף פעולה עם ספקים אחראי יצרנים. אפשרויות זולות יש חסרון משמעותי - לאורך זמן, פני השטח עשוי להיראות גבוה אינטראקציה עם מי גשמים. בעת ביצוע העבודה, כדאי לערבב אבן ממגרשים שונים, משום שהגוון עשוי להשתנות מעט, וכתוצאה מכך כתמים על החזית. בתצלום ניתן לראות דוגמה למול אבן כזו.

סיליקט

לבנים סיליקט היא אחת האפשרויות אשר שימש במשך זמן מה למדי, דוגמה ניתן לראות בתמונה. טכנולוגיית הייצור שלה שונה מהגרסה הקודמת. הבסיס הוא לא חימר, אבל קוורץ חול. הוא מעורבב עם סיד תוספים נוספים, אשר כוללים גם צבע פיגמנט. התבנית מחוברת לפתרון המכיל כמות קטנה של מים. אחרי זה מוצרים מוגמרים למחצה ממוקמים בתנור שבו הטמפרטורה מגיעה 200 מעלות, והלחץ עולה 12 אטמוספרות. בשל גישה זו, את הממדים של הלבנה סיליקה יש הבדלים קטנים יותר מאשר בגירסה הקודמת. זה יכול לספק צליל נוסף בידוד חום. זה שווה כזה מול אבן קצת זול יותר מאשר קרמיקה, כי הייצור שלה עלויות פחות. גימור סיליקט מתאים יותר לאזורים בהם האקלים מאופיין בלחות בינונית. אינטראקציה מתמדת של אבן עם מים מוביל להרס שלה. גורם זה יש לקחת בחשבון את עבודות הגמר להשתמש תרכובות מגן מיוחדים, כמו גם לספק overhangs גג גדול.

קלינקר

לבנים Clinker הוא אחד מאותם זנים המשמש לתת לבניין קסם מיוחד. בהרכב שלה, היא גרסה משופרת של לבנים קרמיקה. ההבדל טמון בתהליך ההכנה והרכיבים. הבסיס של לבנים מול הוא חימר. אבל ציונים מיוחדים משמשים, אשר מאופיינים משיכות מוגברת. ערבוב עם תוספים נוספים, הבסיס ממוקם תנור מחומם לטמפרטורה של 1300 ° C. תחת חשיפה לטמפרטורה כזה לוקח מבנה חימר מונוליטי. זה מסביר את ההתנגדות הגבוהה ללחות ואת אחוז המינימום של הקליטה, אשר ברמה של 4-5%. בהעדר לבנים ארוכים עומד על 1 אלף. מחזורי הקפאה להפשרה.

עד לנקודה מסוימת, לבנים clinker היה מספר מוגבל של אפשרויות צבע. אבל עם התפתחות של טכנולוגיות, צבעים ייחודיים שימשו, אשר הרחיב את הטווח. השימוש clinker חיפוי היא לא האפשרות הזולה ביותר של הגמר. סוגים מסוימים של גימור קלינקר עשויים להופיע עם הזמן, אשר דורשים דטרגנטים מיוחדים כדי להסיר אותם. בתמונה אתה יכול לראות כמה טוב בטנה מתברר.

יבש לחוץ

לבנים יבשים נקראים גם מדוכאים. זוהי אפשרות מעניינת, אשר נעשית על ידי השיטה שממנה מגיע השם. בתצלום ניתן לראות דוגמה לגמר חזית עם לבנים כאלה. הרכב כולל כמות קטנה של מלט. שאר הלבנים מורכבות ממוצרי פסולת שונים בצורת פירורי רכיכות, סיגים, חצץ, שבבי שיש וכו ', לאחר הכנת התערובת, מטופלים בכמות קטנה של מים. יתר על כן, הלבנים ממוקמת בתאי בלחץ גבוה. ניתן לקבל את המבנה הצפוף ביותר. כזה לבנה במאפייניו דומה קלינקר. כדי להבטיח את הבסיס לא להתפורר ואת הלבנים מול שומר על צורתו, זה יכול להיות יבש במשך זמן רב או מאודה. כזה לבנים מספק מגוון רחב של פתרונות צבע. זה כמעט אידיאלי בצורת, שכן הוא אינו מעוות כמו לבנים קרמיקה כאשר אפוי.

עם מרקם

רוב לבנים מול יש היבטים חלקים. אפשרויות אלה קל יותר לייצר, וגם הם זולים יותר. לפעמים זה נוסף על ידי לבנים, אחד או כמה פרצופים של אשר יכול להיווצר תחת אבן טבעית. כל הקיר של לבנים כאלה ייראה בלתי ניתן להצגה, אבל אזורים מסוימים ניתן להדגיש. ישנן גרסאות של אבן הפונה עם משטח מזוגג. זה מתקבל על ידי החלת זכוכית מותכת או טיט. הרכיב יהיה תלוי אם פני השטח של הבטנה מבריק או מט. אבן כזו היא גם פתרון מצוין כדי להדגיש ניואנסים מסוימים של המבנה.

שימו לב! סוג אחר של פני אבן עם משטח מזוגג הוא engobed. שלא כמו המרכיבים הקודמים ליצירת glazes מוחלים עוד לפני הירי הראשון. זה עושה את התהליך זול יותר ומהיר יותר, אבל דורש ציוד מיוחד. וידאו על העיטור של החזית ניתן לראות להלן.

מסקנה

כפי שאתה רואה, מול אבן היא אפשרות מצוינת כדי להדגיש את כבודו של המבנה. אם אתה מחיל גישה עיצוב, אז אתה יכול להבין רעיון ייחודי כי בבקשה את המראה שלך כל יום. סוגים מסוימים של אבן דורש קצת טיפול, אבל זה לא נדרש לעתים קרובות כל כך והוא עשה די פשוט כי זה לא צריך להפסיק להשתמש בסוג זה של חיפוי.

 • גימור הגמבל במו ידיך

 • לוחות עבור גימור חיצוני של הבית עם תנור

 • חומרים דקורטיביים לקישוט חזיתות

 • גימור המעמד במשק הבית במדינה פנימה

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

69 − 60 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map