הטפט בצומת החליט כיצד לתקן את זה כראוי

הטפט בצומת החליט כיצד לתקן את זה כראוי

כדי איכותית דבק הטפט, אתה צריך הרבה תרגול וניסיון, אבל גם אנשי מקצוע יש פגמים, במיוחד מאז יותר ממחצית ההצלחה תלוי באיכות הטפט ואת רמת ההכנה של הקירות. זה מספיק רק כדי לתקן את הבועות או דבק את הקצוות של הבד.

הכי לא נעים נחשב אופציה שבה בין הבד את התפרים על המפרקים נפרדו, ואת הבסיס הדרוך של הקיר נחשף.

למה להתחתן בצומת

רוב אנשי מקצוע, כגון וידאו, נוטים להאמין כי הסיבה של המצב, כאשר את הפיצול טפט ואת הקצוות יש נתקעו, שימשו לא מלא מחשבה פעולות של העובד:

 1. איכות רע של דבק בשל כמות גדולה של מים, בעוד עקביות של דבק עצמו למגע או כלפי חוץ לא משתנה, זה לא להתפשט כמו מים, אבל נראה עבה, מסה מספיק צמיג. אבל יכולת הדבקה של הרכב מופחת באופן משמעותי. לאחר החלת על פני השטח של הקיר ואת הצד ההפוך של טפט ויניל או נייר, הם waterlogged חזק, וכתוצאה מכך, חזק יותר מן הנדרש, למתוח על הקיר. בתהליך של אובדן לחות, רוחב הטפט מצטמצם, כתוצאה מכך - הקצוות יש נפרדו על המפרקים ואת הקצוות עלו;
 2. הפרת מצב הייבוש של הטפט הדבק. תחת השפעת החום, אור השמש, והנורא ביותר, - טיוטת הקצוות של הטפט יבש לפני הבד הראשי ולמעשה לאבד את אחיזתו עם הקיר.

כדי לא לאפשר את המצב כאשר הקצוות של לוחות נפרדו דרכים, מראש כדי למנוע צרות אפשריות, אנשים לעתים קרובות מיד לאחר הדבקת הטפט, מנסה לשמור על הקצוות של לוחות מודבקים במצב סגור בעזרת האמצעים המדהימים ביותר, כמו בסרטון

לרוב, הקצוות של טפט נייר דק עם משטח רחיץ יכול להתפזר. הם הכי גרועים ומתוקנים.

מנסה לתקן את המצב כאשר טפט לפצל בצומת

הקרדינל ביותר וכל הדרך המוכרת אמין הוא דיקט טפט פשוט בחדר. אבל אם הסיבות לא בוטלו, אז הליך חוזר יכול להוביל קילוף את המפרקים. בנוסף, זה דורש מאמץ ניכר ועלות. אם המפרקים על הטפט הם קילף את ופרוש החוצה לערך מינימלי של 1-2 מ"מ, כדאי לנסות לתקן את המצב עם "דם קטן".

לתקן את הסיבה כי הטפט בצומת

לפני שחזור המפרקים וניסיונות לתקן את המצב, ננסה להעריך נכונה את הסיבה שבגללה נפרדו הקצוות של הבד. קודם כל, אנחנו מנסים לקבוע כמה חזק הבד הוא נגד הקיר. אם באזור של 5-10 ס"מ רוחב, צמוד משותף, הידבקות היא די מספקת, כלומר הסיבה העיקרית היתה באיכות ירודה של הקצוות המודבקים של הפאנל.

כדי לתקן את המצב, נבצע את ההליכים הבאים ברצף:

 1. עם להב דק של סכין הבנייה, יש צורך לתקוע ולהרים את הקצוות המצטרפים של בגדים סמוכים, יש צורך להשיג את הרמה המקסימלית של המפרק מבלי לאיים לפגוע בטפט עצמו, בדרך כלל ערך זה מגיע 3-5 ס"מ, בהתאם לאיכות הטפט;
 2. במרחק של 10-15 ס"מ מן הקצה המשותף של לוחות צריך להיות רטוב בעדינות עם מים מטוהרים. ככל שהמרחק שבו המפרקים נפרדו, כך גדול יותר גודל המרחב הלחות של רשת הטפטים. כדי להפוך את המפרקים קל ומהיר יותר להתפזר, תרסיס כוח נמוך יכול לשמש לחות. לעתים קרובות המפרקים ואת הקצוות הסמוכים של הטפט הם רטוב מבפנים עם ספוג גומי קצף רטוב הרגיל.
 3. יש לנקות היטב את המשטח על הקיר מתחת למפרק מן המשקע המתקלף של הדבק וגם מטופלים במים מטוהרים;
 4. אז המשימה זמן רב ביותר. תחת המפרקים של טפט לחלח את המקום על הקיר, יש צורך לטפל בזהירות עם תערובת של דבק פוליוויניל אצטט אמולסיה, מעורב בשיעור של 50/50;
 5. הקצוות הנפוחים של לוחות הטפט מודבקים בעדינות לקיר ולחוצים לקו המשותף באמצעות מרית פלסטיק וגליל גומי צר. כדי להקל על השליטה באיכות ולא לאפשר את המפרקים להיפרד שוב, ההליך "מתגלגל" מבוצע ממרכז הפאנל לקו משותף במשך 10 דקות לפחות.
 6. כאשר הקצוות של לוחות סגורים על המפרק, פני השטח שלו מודבק עם הרכב PVA-m, ואילו רוחב של הדבק משותף לא צריך להיות עבה יותר מ 1 מ"מ.
חשוב! למעשה, אנחנו צריכים למתוח את בסיס הדבק ספוג בד עם גליל.

ככל שהמרחק אליו נפרדו הקצוות, וככל שמדובר בבסיס הנייר של חומר הטפט, כך סיכויי ההצלחה נמוכים יותר.

כדי להבטיח המפרקים לא להפריד שוב, יש צורך לאטום את התפרים חתום עם סרט דק, אשר מונע אידוי מהיר של מים. בפועל, הוא אומת כי אם המפרקים מופרדים על ידי מרחק של 5 מ"מ, יש צורך לקרוע את הקצוות על ידי שליש רוחב הלוח וללחלח כמעט את כל השטח של הטפט.

.

אם הקצוות התפזרו למרחק גדול יותר, יש לתקן את המפרקים בדרכים אחרות. זה נובע, קודם כל, למרחק מוגבל שבו הבד הרטוב של הטפט יכול להיות מוארך תחת השפעת כוח מכני בלי לשבור. אם יש חומר חיתוך, אתה יכול למעשה להגדיר את הארכה מקסימלית של טפט רטוב. כדי לעשות זאת, זה מספיק כדי לחדור ביסודיות קטע רוחב סטנדרטי לגלגל אותו על זכוכית עבה עם גליל גומי. אם הטפט התפשט בכמות העולה על התארכות המדגם המתקבל, לא ניתן יהיה לשחזר את התפרים בשיטה המתוארת

.

איך עוד יכול "לרפא" את המפרקים שנפרדו?

בנוסף לאופציה שלעיל, קיימת שיטת שחזור לשיקום המפרק, לא משנה באיזה מרחק נעו הקצוות. אבל זה יכול לשמש רק עבור נייר מרקם עבה מנייר המיועד לציור.

המהות של השיטה מורכבת איטום חלל בין הקצוות עם הרכב דבק מיוחד עם trowling וציור הבאים. הרכב מוכן מן הגמר או מילוי superfine עם תוספת של 25-30% של סיבי תאית המתקבל על ידי שחיקה של בסיס הנייר של החומר.

כאשר הרכב שיקום מוחל, הקצוות כי התפזרו מכוסים בנייר כך להדביק הגמר לא נופל על משטח הטפט. באמצעות סכין מרק, פני השטח הוא מפולס בזהירות ושפשף עם אמרי לאחר ייבוש. הודות לנוכחות של סיבי תאית בסיס אקרילי, הרכב לא סדק סופג את הצבע היטב.

למרבה הצער, שיטה זו צריכה להיבדק בפועל עבור כל סוג מסוים של חומר טפט. יש הרבה עדויות על תיקונים מוצלחים של התפרים, אשר נבדלו מן הטמפרטורה, אבל יש מקרים כאשר 10-12 חודשים לאחר ציור קרן הגיר מתחיל להראות דרך הצבע.

מסקנה

עבור תפרים מתוקנים, אשר מפוזרים במהלך הדבקה מחדש של לוחות, קיים סיכון של דבק מחדש. כאשר לחות חזקה או מיובש תחת השפעת אור שמש ישיר, הבסיס הדבק יכול לעתים קרובות לייצר עיוות ניכר של שכבת דבק, וכתוצאה מכך, exfoliate מהקיר. אבל תהליך כזה מאיים, קודם כל, המפרקים של טפט ויניל לאחר 4-5 שנים, עבור נייר - הישנות כאלה הם נדירים למדי.

 • כיצד להסיר עפר מהטפט

 • כיצד להפוך את המפרקים של הטפט בלתי נראה

 • כיצד להסיר את התפרים על טפט עם הידיים שלך

 • כיצד לצרף מראה לקיר עם טפט בעצמך

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

55 + = 56

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map