המכשיר של מרפסת הבטון

המכשיר של מרפסת הבטון

כל בעל הבית רוצה לעשות מרפסת אמין כי תימשך כמה עשורים. אחד החומרים הכי אמין הוא בטון. מוצר בטון יכול להיות מחובר לבית לבנים וגם בית עץ ללא קושי רב. כדי להחליט על יצירת כזה מרפסת, כדאי לשקול את היתרונות של המבנים של החומר המתואר.

היתרונות של המרפסת של בטון

כדי לבנות מרפסת של בטון יכול אפילו אדם שאין לו ניסיון של עבודה דומה. מבני בטון יש את היתרונות הבאים:

 1. כוח. שלא כמו חומרי בניין אחרים, בטון יכול לשמש במשך עשרות שנים ולשמור על המדינה הקודמת. במקביל, החומרים הדרושים לבנייה שלה יש עלות מקובלת.
 2. פשטות הבריאה. כדי לבנות מרפסת בטון, אתה לא צריך לשכור מכונות או להשתמש בכלים מקצועיים. כדי לעבוד, אתה רק צריך חומרים כדי ליצור טיט, חיזוק ועץ עבור טפסות. תכונה ייחודית של המרפסת בטון היא מונוליטיות שלה, אשר תורמת לעלייה כוח.
 3. היכולת להתנסות עם המראה. עבור גימור המרפסת של בטון, אתה יכול להשתמש עץ, אריחים וחומרים אחרים. הבעלים של הבית יכול לבחור כל חומר זה ייראה טוב עם העיצוב של הבית.

בניית המרפסת בטון לוקח כמות קטנה של זמן, אבל כדי לעשות את כל העבודה כראוי, אתה צריך למצוא עוזר.

עיצוב המרפסת

כדי לבנות כראוי מבנה בטון, אתה צריך לעצב במדויק את ממדי. כמו כן, מחושב מספר הצעדים, גובהם ורוחבם. הרוחב האופטימלי של המרפסת כולה הוא מרחק של מטר וחצי. אם המרפסת כבר, שני מבוגרים יתקשו להתפזר כאשר הם נפגשים ליד הכניסה לבית.

גובה המדרגות הוא בדרך כלל 15-20 ס"מ, אשר תלוי בצמיחה הממוצעת של אנשים המתגוררים בבית. רוחב של כל צעד לא צריך להיות פחות מ 267 ס"מ, אחרת המבוגר יהיה מרגש לעבור בהם. ציור המתאר את מבנה המבנה צריך להכיל את הממדים של כל האלמנטים של המבנה העתידי.

אם המרפסת נעשית עבור בית עץ חדש, זה צריך להיות נמוך יותר ברמת הדלת. זאת בשל העובדה כי לאחר כיווץ הדלת עשוי להיות נמוך יותר מאשר המבנה תוכנן. רק לאחר הרישום מצויר, שבו התקן של המרפסת מתואר בפירוט, ניתן להתחיל ליצור את הטפסות.

יצירת פתרון

המרפסת של בטון נוצר כמעט כמו קרן הסרט. במהלך השימוש של הפתרון, חשוב לוודא שהוא ממלא לחלוטין את החללים במסגרת. אם יש חללים פנויים במבנה, זה עלול להפוך מעוות במהלך המבצע. כדי להכין את הפתרון, נדרשים הרכיבים הבאים:

 • אבן כתוש;
 • חול;
 • מלט.

הפתרון מעורבב ביחס של 5: 3: 1. כדי לחשב את הסכום הנכון של בטון, יש צורך לקבוע את נפח העיצוב העתידי. כדי לא לבזבז זמן יצירת תערובת, אתה יכול לקנות פתרון מוכנות בטון. לאחר ערבוב, הבטון צריך להיות עקביות כך שהוא זורם את האת, אבל לא להתפרק.

באשר לחיזוק, כדי ליצור מבנה מוצק, כדאי לקנות מוטות מתכת לפני הבנייה. אתה יכול אפילו להדק את המסגרת לבד. כדי לעשות זאת, זה מספיק כדי לחשב נכונה את המיקום של כל מוט ולהדק אותם עם חוט.

שלבי בניית המרפסת

תהליך יצירת מבנה הבטון מחולק למספר שלבים:

 1. סימון השטח. לאחר קביעת גודל המרפסת, השטח הוא פינה במו ידיה. בשלב זה, בנוסף לניקוי פסולת בניין, סימון נעשה עם כבל וכמה יתדות מותקן במקומות שבהם פינות הטפסות יהיה ממוקם. גם במהלך ההכנה, כל הצמחים יוסרו באזור שבו המרפסת יהיה ממוקם.
 2. יצירת תעלת יסוד על עומק 340 מ"מ. לאחר דחיסה יסודית של הקרקע, הריסות הוא זירז ביד. עובי השכבה צריך להיות על 10 ס"מ.
 3. התקנת טפסות וחיזוק. בשלב זה נוצר מבנה מעץ, אשר ממדיו הפנימיים חייבים להתאים בדיוק למידות המרפסת העתידית. לאחר יצירת החלקים הצדדיים מותקן מסגרת חיזוק בתחתית החפירה. החיבור של האלמנטים יכול להיעשות באופן ידני בעזרת חוט. ריתוך ברים לא יכול להיות מולחם, כמו קורוזיה יכולה להתרחש על פני המתכת.

עצה! מסגרת מתכת צריך להיות ממוקם לא רק על חצץ, אבל על יתדות עץ, כך שלאחר תהליך של בטון לשפוך את המסגרת היא לגמרי פתרון. זה מונע את המראה של קורוזיה על החומר.

לאחר העבודה, שאר האלמנטים של הטופס הם קבועים, ולאחר מכן מסגרת הופך מתאים לשפוך בטון. בעת בניית המרפסת, אין צורך לחבר אותו עם הבסיס של הבית, שכן באביב שטחים עלול לסבול במהלך הפשרה.

פצצת מרגמה

מילוי נעשה על ידי עצמו רק לאחר המסגרת נוצר באופן מלא קבוע היטב. כי המרפסת היה אמין ולא היו חללים בבטון, כדאי לשפוך את החומר בכל פעם. לאחר הכנת הפתרון, הוא שפך ו מפולס.

כדי להבטיח שאין חללים נוצרים בתוך החומר, יתד עץ ניתן להשתמש, חודר את החלל בין הסורגים של החיזוק. אבל עדיף להשתמש בויברטור הבנייה. בשל הרטט, ההרכב יחולק באופן שווה לאורך כל שטח הטפסות. אם זה לא נעשה, חללים עשויים להופיע בבטון, אשר יוביל סדקים במבנה סיים.

לאחר מילוי המילוי, הבטון מכוסה בסרט. בשלב זה נותר רק לחכות עד שהחומר יבש לחלוטין. כדאי לזכור כי השכבה העליונה לא צריך להתייבש לחלוטין, כמו זה יוביל את המראה של סדקים.

הטפסים מוסרים לאחר כ -5 ימים, אך העלייה בכוח מתרחשת במהלך החודש הבא.

אפשרויות בנייה וגימור

אם אתה רוצה לעשות את הבית יפה, אתה צריך לחשוב על יצירת מרפסת חצי עגול עשוי בטון. במקרה זה, עץ אינו משמש כחומר עבור הטפסות. וגם יריעות פח. אחרת, תהליך הבנייה אינו שונה מהמתואר. עם טפסות, אתה יכול ליצור צורה אחרת של בנייה, מה שהופך אותו מתאים יותר לבית מסוים.

רירית יכול גם להיות שונה. לרוב כחומר הגמר משמש חרסינה פורצלן. זאת בשל העובדה כי הוא עמיד יכול להתבצע בגוונים שונים. יחד עם זאת, אתה יכול לעשות הכל בעצמך, גם אם אין לך ניסיון.

אתה יכול להשתמש בחומרים אחרים, כגון אבן טבעית, עץ או חומרים מרוכבים. אבל בכל מקרה, כדאי לשים לב למספר דרישות עבור גימור המרפסת:

 1. המשטח של המרפסת לא צריך להיות חלקלק. אם אתה משתמש בחומר עם משטח חלק, במהלך הגשם או את המראה של קרח, נע סביב המרפסת יכול לגרום לפציעה. גם אם בחרת חומר יפה, אשר בשילוב עם סגנון של לקשט את הבית, קודם כל זה שווה להעריך את ביטחונה.
 2. התנגדות ללבוש. אל המרפסת לא איבדה את המראה הקודם שלה בעוד כמה שנים, כדאי לבחור חומר כזה שלא יהיה שרוט משעמם עם שימוש תכוף.
 3. מאפיינים אסתטיים. לאחר קביעת החומר הכי אמין, אתה צריך לחשוב על היופי שלה.

רירית החומר הפונה

כדי להניח את החיפוי, אין צורך שיהיה ניסיון בבנייה. כדי לעשות זאת, זה מספיק כדי לנקות את פני השטח של בטון מן אבק ולכלוך, ולאחר מכן לתקן את החומר. אם אריחים משמשים, שכבת דבק מוחל על הבטון, לאחר מכן כל אלמנט של לקצץ נלחץ בעדינות על פני השטח. בין האריחים נערמים צלבי פלסטיק, כך שהמרחק ביניהם שווה, וכל רכיב נמצא בדיוק בשאר.

כאשר הדבק מתייבש, יש צורך מעיל המפרקים עם איטום. לאחר מכן, המרפסת תהיה מוכנה לשימוש. לפיכך, בניית מרפסת בטון במו ידיהם הוא בילה כחודש וחצי. כדי לתת את המרפסת תצוגה מלאה, יש צורך להתקין מגן מעל זה.

סגנונות עיצוב שונים

על איך המרפסת יהיה מתוכנן, כדאי לשקול בשלב העיצוב, מראש כדי לדעת מה החומרים יידרשו. בדרך כלל, בעלי הבית לבחור אחד הסגנונות הבאים:

 1. קלאסיקה. בעת בחירת סגנון זה עבור גימור המרפסת, אריחים או עץ משמשים. גדר המרפסת במקרה זה מורכב עם מעקות עגולים, ואת החופה נוצר על ידי גמלון.
 2. מרפסת פטיו. מבנים דומים דומים טרסות יש שטח גדול שבו חנויות, שולחנות וכיסאות.
 3. בסגנון של "טירה". המרפסת מסתיימת באבן ונראית ענקית מאוד. אלמנטים דקורטיביים במקרה זה הם מנורות בצורה של לפידים מתכת gratings.
 4. בסגנון רוסי ישן. חומר הגמר הוא בעיקר עץ. כדי ליצור שלבים, לדוגמה, ניתן להשתמש ביומנים מנוקדים לאורך זמן. תכונה של המרפסת בסגנון הרוסי הישן הוא גם נוכחות של תומכים כבדים ומרווח של המבנה.
 5. בסגנון צרפתי. על המרפסת בסגנון זה ממוקם רהיטי עץ ופרחים תלויים סירים דקורטיביים.
 6. בסגנון אירופאי. הייחודיות של המבנה עם העיצוב הזה הוא בקווים מאופק גובה קטן של המבנה. עבור אריח משמש אריח או אבן.

בעת בחירת כל סגנון, אתה יכול לקשט את המרפסת עם הידיים שלך ללא כלים מקצועיים. אבל זה נכון רק אם הקבלן מלא עומד בכל הכללים המתוארים ואת רצף הקמת המבנה.

ה

 • איך לשפוך מרפסת עם בטון

 • אפשרויות עיצוב של המרפסת של בית עץ

 • מרפסת עץ

 • מכשיר המרפסת בבית העץ

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

1 + 4 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map