המרפסת בבית כפרי במו ידיהם

המרפסת בבית כפרי במו ידיהם

בעת בניית המרפסת, כדאי לזכור כי זה לא צריך להיות רק יפה, אלא גם מבנה אמין. כמו כן חשוב לקחת בחשבון את הנוחות לנוע לאורך המדרגות ואת הרציף לפני הדלת. כדי לבנות כזה בנייה עם הידיים שלך, אתה צריך לדעת על שלבי הבנייה ותכונות של עבודה כזו. אבל, קודם כל, יש צורך לבחור את חומרי הבניין הבסיסיים עבור המרפסת.

יתרונותיו של המרפסת ממתכת

היתרונות של בניית המתכת כוללים:

 1. אמינות וחיי שירות ארוכים.
 2. בניית המתכת אינה שוקעת עם הזמן ואינה מעוותת. כמו כן, כאשר מעובד כראוי, החומר אינו חלודה ושומר על המראה שלה, להיות קישוט של הבית.
 3. משקל קטן יחסית, אם אתה משווה את המרפסת של חומר זה עם מבנים מסיבי של עץ.
 4. אין צורך להתקין קרן
 5. אסתטיקה של המרפסת.

אפשרות להרכיב במהירות מרפסת. בנוכחות תוכנית של המרפסת בעתיד, ניתן להרכיב את המבנה כולו בתוך פרק זמן קצר. בדרך כלל זה לוקח בערך 3 ימים.

אבל עיצובים כאלה יש חסרונות. לדוגמה, העלות הגבוהה של המרפסת, אם האלמנטים עשויים להזמין. ראוי לציין כי כדי ליצור מרפסת עם הידיים שלהם יש צורך יש מכונת ריתוך יש ניסיון בביצוע עבודה על הצטרפות אלמנטים מתכתיים. כדי לבחור את סוג מתאים יותר של המרפסת, זה מספיק לראות כמה תמונות מראה מבנים כאלה.

איך לבנות מרפסת מתכת

בדרך כלל, פינה מתכת 40x40 מ"מ משמש כדי להפוך את המרפסת מתכת של בית הכפר. גם צינורות פרופיל עם חתך רוחב של 20x40 מ"מ משמשים. עובי של אלמנטים מתכת צריך להיות לפחות 3 מ"מ, אחרת המסגרת לא יכול לעמוד לטעון פועל על זה.

מרפסת מתכת קטנה יכולה להתבונן ברצף מסוים:

 1. ראשית, האזור מסומן החוצה ואת מחרוזת הוא משך בין ההודעות. בשלב זה, הגיאומטריה של הסימון נבדקת כך שכל הזוויות שוות ל -90 מעלות אם נוצר מבנה סטנדרטי.
 2. לאחר מכן, ערימות מתכת מותקנים בפינות הסימון. אם המרפסת יש אורך גדול ורוחב, תומך ממוקמים באמצע. בשלב זה יש לבדוק את המיקום האנכי של כל תמיכה. אם סולם המתכת ארוך מ -3 מטרים. תחת זה, מותקנים נוספים מותקנים גם. התקנה היא כדלקמן: הקרקע היא חפירת מקטרות צינור של 50x80 מ"מ והם בטון. כדי לשמור על המיקום הנכון של ראש תומך, הם מחוברים בפינות מתכת.
 3. לאחר מכן, אורך הניסור שווה לאורך הסולם. זה אלמנטים אלה ישמשו כדי להתקין את השלבים. החלק התחתון של המדרגות מונח על כרית בטון.
 4. לאחר מכן, פינה שווה זווית הוא חתך באורכים שונים: מידות גובה, צעדים, אורך ורוחב. ראשית, פינות האורך הקטן יותר מרותכות לבסיס הסולם, ואז האלמנטים הארוכים ביותר קבועים ביניהם, המשמשים כבסיס לקביעת המדרגות. כאשר ריתוך תומך, רמת הבנייה יש להשתמש כדי להבטיח כי השלבים אופקי.
 5. בשלב הסופי מתקיים תהליך של שלבים מחומרים שונים וכן תיקון אתר הבנייה. כמו כן יש התקנה של החופה, במידת הצורך. בחר את סגנון הקישוט הוא בזהירות כדי לא לקלקל את המראה של המבנה. בשביל זה זה מספיק כדי לשקול את התמונות המוצעות.

לכן, כדי להפוך את המרפסת מתכת עם הידיים שלך ולצרף אותו הדאצ'ה אתה יכול בתוך פרק זמן קצר, בעל ידע מינימלי של תהליך העבודה. כדי למנוע טעויות במהלך הבנייה, כדאי לשקול היטב את התמונות המוצעות.

חשוב! איכות העבודה תלויה באמינות המבנה הצמוד לבית, ולכן לא מומלץ ליצור חיבור של אלמנטים מתכתיים ללא ניסיון.

יתרונותיו של מרפסת עץ

עץ הוא החומר הנפוץ ביותר, שכן יש לו מספר יתרונות על פני מתכת ובטון. עבורם ניתן לבצע פשטות של התקנה של עיצוב בידיים. גם בהעדר כישורים מקצועיים אדם יכול ליצור מרפסת עץ אמין ויפה לצרף אותו הדאצ'ה.

יתרון נוסף הוא עלות נמוכה של חומרים. המרפסת עץ פשוטה עם החופה ניתן ליצור מן האלמנטים שנותרו לאחר בניית הבית. בדרך כלל, זה דורש רק בר עם קטע של 100x200 מ"מ ו לוחות קצוות.

גם את pluses של המרפסת היא לכלול ואת המראה היפה, כפי שניתן לראות מן התמונות המוצעות. עם הבחירה הנכונה של הסיום, העיצוב הופך קישוט של הבית. כדי לקשט מרפסת עץ אתה יכול להשתמש בצבעים של גוונים שונים, אשר מאפשר לבחור כמעט כל סגנון.

אנחנו בונים מרפסת עץ במו ידינו

הבעיה העיקרית של בוני חסרי ניסיון הוא חוסר ידע על איך להתקין תומך עץ מתחת למרפסת עץ. כדי למנוע שגיאות, עליך לבחור באחת מהאפשרויות המשמשות את הקבלנים:

 1. תמיכת בטון. בשיטה זו, החור מתחת לבסיס נחפר לעומק של כ -1.2 מטר. לאחר מכן, תומכת העץ מטופחת במתחם מגן ומוקמת על חצץ או כרית אבן כתומה בעובי של כ -15 ס"מ, לאחר מכן התומכת מותקנת והחור נוזל בטון. על מנת לשמור על העץ בעמדה אחת במהלך תהליך השפיכה, נוצרים מפרידים.
 2. שימוש במנעול לבסיס עץ. זה סיכה, על החלק העליון של אשר הוא קבוע א בצורת U מהדק מתכת עם חורים לחיזוק בסיס העץ. הסיכה היא בטון, ועל פני השטח של הבסיס יש תמיכה מתכת אלמנט עץ. שיטה זו היא יותר נוח ואמין מאשר הקודם.
 3. שימוש בתיבה לתמיכה. אם בסיס הבטון עבור המרפסת כבר התגבש, תיבת מיוחדת משמש כי יש בסיס מתכת לדפוק אותו על הבטון.

התקנה של פלטפורמה וסולם היא משימה פחות קשה, שכן בשלב זה זה נשאר רק כדי לתקן את מסגרת עץ על תומך. כדי ליצור שטח המרפסת עם הידיים שלך, אתה רק צריך להתקין את הקורות ולתקן את חוצה חתיכות עליהם. כדי להתקין את גרם המדרגות הפשוט ביותר, 2 לוחות עם עובי של לפחות 5 מטרים ולוחות עבור צעדים משמשים. לאחר יצירת הציור וחישוב מספר השלבים, פינות המתכת מחוברות לבסיסים, שעליהם יסומנו האלמנטים הנותרים. ראוי לציין כי המרפסת עץ מתאים כמעט לכל בית, ללא קשר לחומר שממנו הוא בנוי.

מרפסת בטון

אם אתה רוצה לצרף בנייה אמינה הדאצ'ה שלך כי הוא לא מושפע על ידי גורמים שליליים, זה שווה את זה כדי לעשות את זה מתוך בטון. כדי לשנות את העיצוב של עיצוב זה, אתה רק צריך לבחור את החומר הגמר שאתה אוהב ולהחליף אותו עם אחד שהיה לפני.

כמו כן, היתרון של המרפסת בטון היא הפשטות של תהליך הבנייה, זה מספיק כדי ליצור מסגרת עץ עבור לשפוך ולהתקין את החיזוק בתוכו. לאחר מכן, תערובת נוצר ויוצקים לתוך הטפסות.

לפני שאתם לצרף מרפסת לבית, אתה צריך לחשוב על חיבור זה עם הבסיס של הבית. אם הצטמקות כבר הושלמה, אתה יכול לקדוח חורים במרתף ולהתקין סיכות מתכת בהם, אשר יחבר את המבנה עם המרפסת.

אם הצטמקות של הבית רק התחיל רק, אטם נוצר בין היסוד לבין מבנה בטון חדש. לפני תחילת העבודה, התקנת לוחות, עטוף ruberoid, מתרחש. לאחר השלמתם, החומר מוסר, ואת הפער הוא מלא קצף הרכבה. לכן, כדי להפוך את מרפסת בטון עם הידיים שלך, אם תרצה, אתה יכול ללא ניסיון בבנייה. אבל כדי לא לעשות טעויות, אתה צריך בזהירות גישה ליישום של כל פעולה ולהציג את התמונה של התהליך כולו.

קישוט המרפסת

בעת עיצוב המרפסת, אתה צריך לבחור סגנון מסוים. אם זה לא נעשה, אתה יכול להפוך בניין יפה לתוך הארכה אבסורדי של הדאצ'ה, אשר יגרום, במקום הערצה, רק מבוכה. הסגנונות הבאים נבחרים לעתים קרובות:

 1. קלאסיקה. בעת בחירת אפשרות זו, נוצרת חופה דו-מפלסית ומעקפים מסותתים. כמו כן צריך להתקין balusters דקורטיביים. כדי לסיים את המדרגות ואת אזור המרפסת, אבן או אריח משמש. כדי לקשט כזה מבנה סירים עם פרחים משמשים. בתמונה ניתן לראות את כל התכונות של סגנון זה.
 2. ארץ. סגנון זה מתאים רק אם הבית בנוי מעץ. המאפיין העיקרי של המרפסת הוא עיבוד גס של העץ. בעת בניית בסגנון כפרי, הבית צריך להיות דומה לחווה אמריקנית או לסינית מקסיקנית.
 3. בסגנון אירופאי. עיצוב זה מרמז על שפע של קווים ברורים וצורות סטנדרטיות. כמו חומר הגמר הבסיסי, אבן או אריח משמש. על המרפסת בסגנון האירופי היא להניח כיסא נצרים.
 4. בסגנון צרפתי. ההבדל העיקרי מהגרסה הקודמת של העיצוב הוא רק נוכחות של דלת זכוכית מוגן על ידי גריל מתכת פתוח.

כדי לקבוע בדיוק איזה סגנון אתה אוהב יותר, כדאי לשקול את התמונה ולהציג כגון בנייה המצורפת לביתך. יצירת מרפסת עם הידיים שלך היא לא משימה קלה, אבל עם גישה זהירה לעבודה לא תהיה לך קשיים רציניים.

 • המרפסת מן הצינור פרופיל ידי עצמו

 • המרפסת לאמבטיה

 • איך לעשות מרפסת למרפסת

 • מרפסת בטון

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

4 + 4 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map