הפריסה של החדר הוא 18 מ"ר מ '

הפריסה של החדר הוא 18 מ”ר מ ‘

קל לתכנן את החדר כאשר יש מספיק מקום. אין שאלות על מה אתה יכול לחסוך, כך החדר נראה גדול יותר. אבל גם עם זמין 18 מטרים רבועים, אתה יכול בהחלט לארגן הכל. העיקר הוא שיש כמה פעולות ביד ורעיונות, אשר יידונו במאמר זה.

רעיונות כלליים להסדר

חדר בעל שטח של 18 מ '2 ניתן להשתמש ביישומים שונים. זה יכול להיות סלון או חדר שינה. בהתאם לאופן השימוש בו, עיצוב הפנים נבחר. בדרך כלל בחדר זה יש צורה מלבנית, כלומר זוג קירות. במבנים מסוימים חדר כזה יש פריסה מאורכת, ואילו באחרים הוא קרוב יותר לכיכר. קל יותר לתכנן את העיצוב של האפשרות השנייה, שכן קל יותר למלא את החלל באופן שווה. חדר צר הוא קל יותר לחלק לחלקים פונקציונליים עם מטרתו.

בגירסה זו, רהיטים עדיף לעשות סדר. יש צורך כי רוחב שלה לא גדול מדי. עדיף להתקין את זה לא לצמצם את הקירות, שכן החלל אז יהפוך אפילו קטן יותר, ומניחים לאורך קירות גדולים. אתה יכול חזותית להרחיב את שטח החדר, באמצעות הדרך הנכונה להניח את לרבד. לדוגמה, זה מתאים לכל החדר, אשר נותן שורות ניצב יותר בחדר, אשר העין יכול לתפוס. דרך נוספת להגדיל את נפח החדר היא להשתמש במראות. הם יכולים להיות ממוקמים על קירות קטנים יותר. הם יכולים גם להיות מנוגדים, ברק על רקע משטחים אחרים בחדר.

עצה! תפקיד מיוחד בתכנון החדר הוא תאורה. עבור חדרים צר וארוך זה לא יכול להיות ממוקם סביב המערכת. התוצאה עשויה להיות דגש רב יותר על התארכות. הדרך הטובה ביותר היא להתקין את המקור העיקרי באמצע החדר. כך, המבטא הנכון ייעשה.

אם החדר יש צורה כי הוא יותר כמו ריבוע, אז העיצוב צריך להיות שונה. אלמנטים הייעוד בחדר יכול להיות רהיטים. אתה יכול למקם אותו לא רק לאורך הקירות, אבל גם באמצע, אם זה, למשל, נוגע הספה. עבור חדרים כאלה אתה יכול להשתמש באלמנטים בעלי רוחב גדול. הקצאת אזורי בחדר של 18 מטרים רבועים קל להשיג עם מסך, ארון או אובייקט אחר שיכול לבצע לא רק את הפונקציה של המחיצה, אלא גם יש מטרה מעשית. בנוסף להמלצות כלליות, יש ספציפיות, תלוי איך החדר משמש. כדאי לדון בכך ביתר פירוט.

פריסה

תיקון טוב לא מתחיל בפירוק ציוד ישן או גימור בתוך הבית, אבל עם תכנון מכוון. זה יהיה נחמד מראש לשרטט על פיסת נייר תוכנית משוער של פעולה ולהציג בו את כל השינויים הרצויים לחדר.

חדר השינה

חדר השינה הוא אחד הראשי, כי זה בו אתה יכול לשחזר כוח ולהיות לבד עם עצמך. זה צריך כבר לרמוז על ערכת הצבעים ואת הדרך התאורה היא בתוך הבית. חשוב להבין כי בחדר השינה עם שטח של 18 מטרים רבועים או עם גודל של 4 עד 4, אתה יכול לשים דברים שימושיים רבים, למעט המיטה. אם חדר של חדר שינה מרובע 18 יש צורה מאורכת, אז אחת הפינות ניתן לקחת תחת ארון בגדים גדול ליד הקיר. הוא מקטין את החדר, מקרב את הקירות הקטנים יותר.

לדוגמה, ניתן למקם אותו בתוך הבית כפי שמוצג בתמונה. למעשה, השטח שימושי לא הולך לאיבוד. במקביל, אתה יכול לשים שולחן ממש מתחת לחלון. אפילו יותר יחסוך מקום אדן החלון גדל, אשר ישמש שולחן.

חדר השינה לא צריך להיות עמוס, עדיף לבחור עבור מינימליזם החדר הזה. תכונה חשובה של חדר השינה היא המיטה. בתמונה למעלה ניתן לראות כי יש לה ממדים גדולים למדי, אשר חלקית מפצה על גודל החדר יאפשר הבעלים במהירות לשחזר כוח בחלום. המיטה משמשת כמבטא של כל החדר. כורסה, שידת מגירות או שולחן ליד המיטה, כמו גם שולחן, הם תוספות מצוינות. ערכת הצבעים של חדר השינה ניתן לבחור לפי שיקול דעת אישי, אבל זה לא צריך להיות חשוך מדי, אשר תיצור מצב רוח עצוב. אל תבחר צבעים בהירים. הם יכולים להפעיל השפעה מגרה על הגוף, מניעת מנוחה נאותה.

כדאי לחשוב על תאורה נכונה בבית. בטח יש כמה סוגים של גופי. שני הטוב ביותר ממוקם על הקצוות של המיטה בראש המיטה. סוגים מסוימים מותקנים פשוט על השולחן ליד המיטה. נוכחות נדרשת בחדר של העולם העליון. יחד עם זאת, זה יהיה טוב להתקין באמצעות מתגים, אשר יאפשר לכבות את האור העליון ישירות מהמיטה. עבור מנורות בצד, מתגים נפרדים מסופקים עבור כל אחד.

שימו לב! אם חדר השינה יש יציאה ל loggia, אז זה יכול להיות חלק מהחדר. זה לא רק להרחיב את השטח, אלא גם להגדיל את עוצמת תאורה טבעית, אשר יכול להיות מותאם עם תריסים או וילונות הרומית.

סלון

הסלון, אשר יש שטח של 18 ריבועים או בגודל של 3 על 4 מטרים, יכול להיות גם מעוטר ללא כל קשיים. חשוב לזכור דברים שאתה לא רוצה להשתמש עבור החדר הזה. אלה כוללים:

 • שטיחים מסיבי;
 • הטון כהה גימור;
 • וילונות כבדים;
 • תמונות רבות;
 • שפע של קישוטים;
 • הרבה רהיטים.

כל האלמנטים האלה יכולים לא רק לעמוס את החלל, אלא גם לשלול את החדר של קלות. שטיחים מסיבית ווילונות להפחית באופן חזותי את החדר, אשר יכול לדכא רגשית להפריע לשיחה רגועה. כמו הצבעים העיקריים לקישוט הקיר, עדיף לבחור צבעים בהירים. בסלון עדיף לא למקם את הקבינט, כי זה ייקח יותר מדי מקום. עדיף להעביר אותו לחדר השינה או לאולם הכניסה. רצוי שלסלון יש רהיטים קטנים ככל האפשר. אם אפשר, עדיף לעזוב את הספה ואת שידת המגירות. את הטלוויזיה אפשר לתלות על הקיר.

מחפש טוב פתרונות עבור חדרי מגורים, אשר חוזרים על סקנדינביה או בסגנון יפני, כמו גם מינימליזם. כמו חומרי הגמר, עדיף להשתמש בעץ או חומרים לחקות אותו. כמו כיסוי הרצפה עדיף להשתמש לרבד או פרקט, אבל לא אריח. האחרון אינו מסוגל ליצור חמימות, שבה כולם יהיו נוחים.

ילדים

חדר ילדים, אשר יש שטח של 18 מ '2 יאפשר לילד להרגיש חופשי לחלוטין. בחלל זה קל לשחק משחקים ניידים. חשוב לזכור כי החדר הזה צריך להיות מחולק לשלושה אזורים:

 • כיתות;
 • משחק;
 • ישן.

בתצלום למעלה ניתן לראות כי אזור העבודה הוא השולחן. יש תאורה נוספת בצורת מנורה, כמו גם מדפים, שבו אתה יכול לקפל ספרי לימוד וספרי תרגיל. השולחן נמצא קרוב לחלון ככל האפשר, כך האור הטבעי שורר. זה הכרחי למניעת חזון. אזור המשחקים יכול לשמש את שאר החלל, למשל, בתמונה זו אתה יכול לראות כי החדר יש שטיח רך שבו נוח לבזבז זמן. בנוסף, יש כרית העות'מאנית.

בתצלום למעלה ניתן לראות כי ניתן להתקין קיר שוודי באזור המשחקים. המיקום והעיצוב צריכים להיות בטוחים לילד. בעת תכנון חדר, אתה צריך לשים לב מיוחדת פינות חדות. ליתר דיוק, הם לא צריכים להיות. ריהוט ורכיבים אחרים עדיף לבחור עם צורות חלקה. חשוב כי חומרי הגמר הם ידידותיים לסביבה. האורגניזם של הילד הוא רגיש במיוחד השפעות פליטה שונים.

פתרונות צבע לחדר הילדים צריכים להיות מתונים. מערכת העצבים אצל ילדים יותר פעילה מאשר אצל מבוגרים. זה מלווה impabilityability שינוי במצב הרוח. הרקע הכללי צריך להיות לא בולט, כך צבעי פסטל יעשה. אבל כמה אזורים, למשל, המשחקים ניתן להדגיש. גישה זו תיתן תשלום נוסף על אורח חיים פעיל.

חדר המעונות

במקרים מסוימים, אתה צריך לעשות את הפריסה של החדר, אשר בהוסטל. במקרה זה, רק חדר אחד צריך לשלב שלושה חדרים או אזורים:

 • האוכל;
 • שינה;
 • עובד

יחד עם זאת, כל השטח של החדר חייב להיות אחד שימושי כדי להשתמש באופן רציונלי כל סנטימטר. עבור בסיס זה ניתן לקחת את הפרויקט של חדר סטודיו. האפשרות הטובה ביותר בחדר המעונות היא מינימליזם. זה לא צריך להיות בחדר כזה ארונות הכולל. הם תופסים יותר מדי מקום. עדיף לעשות בנייה כי יהיה רכוב על פני כל המטוס של הקיר, אבל עם עומק רדודה. ניתן לשלב את אזור העבודה והמטבח. לדוגמה, המרכיבים העיקריים מוסתרים בארון, כפי שמוצג בתמונה למטה.

ובכן, אם המיטה גם מתקפלת. זה יכול להיות מוסתר מתחת לכניסת או הועבר למצב אנכי. עם גובה תקרה מספיק בחדר, אתה יכול לעשות החלטה מעניינת. זה מורכב בעובדה כי המיטה עולה מעל מפלס הרצפה על 1.5 מטר. תחת זה הוא אזור עבודה עם שולחן מחשב. דוגמה מוצגת בתמונה למטה.

התמונה מראה פתרון מעניין נוסף לחדר שניתן להחיל. השלבים יש תפקיד כפול. הם בנו במגירות, שבהן ניתן לאחסן מצעים ובגדים. עדיף אם הצבעים של הסיום הם בהירים. התאורה בחדר צריכה להיות בהירה מספיק. להשפעה גדולה יותר, ניתן לספק מקום למראה שתרחיב את החדר. לדוגמה, אתה יכול לשקף אחד או יותר לוקרים. במקום שולחן אוכל גדול, אתה יכול להשתמש בסרגל. זה בו בזמן מחלק את החדר לתוך אזורים ויהיה מקום נוח למדי לאכילה. כמה רעיונות עבור פתרונות עיצוב עבור הנחות ניתן gleaned מתוך וידאו.

סיכום

ככל הנראה, הסדר של החדר יכול להיות פעילות מעניינת מאוד. אבל כדי לגשת למשימה זו הוא רציני מאוד. זה יקבע את הנוחות של כל הדיירים. אם זה עניין של חדר ילדים, אז חשוב לקחת בחשבון את המשאלה של הילד, שכן היא תהיה שם רוב הזמן. כאשר לקשט את הסלון, אתה יכול לפתור את הבעיה על המועצה המשפחתית. כל אחד יכול לתרום, אשר יהווה פאזל של התמונה כולה. חשוב לעזוב את היסודות שהוטלו מבחינה היסטורית, ולא לפחד לנסות.

 • ריהוט בארוק + תמונה

 • עיצוב רהיטים בדירה

 • קמינים חשמליים לדירה

 • ריהוט מרופד ללא מסגרת

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 80 = 86

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map