Comments 0 0 3 Views

הרכבה gipsokartonnyh מחיצות ידיים

במהלך החיים, כל אדם עומד בפני הצורך ליצור מחיצה נוספת בבית או לסגור קטעים מכוערים של מבנים, למשל, צינורות.

גבס לוחות גבס הם הדרך הפשוטה ביותר ואמינה ביותר כדי לפתור את הבעיה. חומר זה יש פרמטרים טכניים מצוינים, זה לא לשרוף, הוא סובל לחות היטב, קל להתקנה, אינו דורש עיבוד מסובך לאחר ההתקנה.

בשל הגמישות שלה, קיר גבס מאפשר לך לבצע עיצובים מורכבים למדי לאומנים חסרי ניסיון מאוד, זה מספיק פשוט להסתכל על האינטרנט על התכונות של עבודה עם החומר, וכן את הוראות ההתקנה.

כאשר עובדים עם לוחות גבס, אתה יכול לפתור מספר בעיות בבת אחת. לדוגמה, soundproofing, את החומר עצמו בהחלט מחזיקה גלי קול, ואם אתה משתמש אטם נוסף soundproofing בתוך הקיר, אתה לחלוטין להגן על עצמך מפני רעש מיותר.

כאשר עובדים עם גבס יש צורך לשמור על הטמפרטורה בחדר לפחות 14 מעלות. זה מאפשר לך לעבוד בחורף.

גבס לוחות גבס, תמונות אשר ניתן לראות, לאפשר לכל אדם לעשות משהו מיוחד עם הידיים שלהם בבית.

התקנת מחיצות גבס

תהליך ההתקנה של גבס הבנייה גבס מרמז על נוכחות של ידע וניסיון.

המבנה מורכב מהחומרים הבאים:

מדריכי מתכת, אשר מהווים את הבסיס של העיצוב. הם מחוברים על הקירות והתקרה, וכבר הם תפורים עם סדינים של גבס. ברגים משמשים להרכבת המבנה.

מינאט או צמר זכוכית, זה חומר בידוד כי סופג צלילים מספק חום.

גיליונות קיר גבסגיליונות קיר גבס. הם באים בגדלים שונים ועוביים, והם מתאימים גם חדרים שונים. לדוגמה, יש גבס עבור חדרי אמבטיה, זה לחלוטין סובל לחות.

החומר מאפשר לך ליצור מחיצות מכל גודל, לאורך המבנה, אין מגבלות, והגובה תלוי בגובה התקרה בחדר.

מחיצת גבס עשויה לכלול דלת או חלון. יש צורך בזהירות לחשב את המשקל והגודל של מבנה כזה, לקחת בחשבון את המיקום של מסגרת הדלת. עבור מחיצות מורכבות כאלה, גיליונות עבים של לוחות גבס משמשים בדרך כלל או מותקנים בשתי שכבות.

דלת קיר גבס

חשוב! המפרקים של לוח הגבס חייבים שלא לחפוף את קצה מסגרת הדלת.

כבלי חשמל בתוך הקיר מונחים או בתוך המדריכים של מתכת, או בניצב להם. יש צורך להשתמש באיכות גבוהה חומרי בידוד.

איך לעשות קיר גבס

 • להתחיל לעבוד על ההתקנה של מחיצת gipsokartonnoy יש צורך עם פריסה. זה נעשה על הרצפה ועל התקרה של החדר. ראשית, על הרצפה, אתה מסמן את הציור עיצוב מלא, ולאחר מכן להשתמש חוט הריפוד ואת קו הצנרת, להעביר את הציור לתקרה.
 • הסימונים על הרצפה ועל התקרה כוללים את כל התכונות של העיצוב, את המיקום של המדפים, את עובי יריעות קיר גבס, סידור דלתות או cutouts דקורטיביים.
 • פרופילים מודבקים עם איטום מבפנים. לאחר מכן, הם מחוברים על הקירות והתקרה עם מסמרים מיוחדים. כדי לעשות זאת, הקירות והרצפה הם חורים קדוחים במרחק מסוים אחד מהשני. לאחר מכן הגדר את הפרופיל ואת מברג לצרף את המבנה לבסיס.
 • כאשר עובדים בבתי עץ לתיקון המבנה, להשתמש ברגים עץ בקנה מידה גדול ללא חורים מראש קידוח.

הסדר של מחיצות גבס גבס הוא מגוון מאוד, ובכל מקרה יכול להיות קשיים וניואנסים. יש לזכור את זה וכאשר ביצוע עבודות מורכבות באופן עצמאי לעתים קרובות ככל האפשר כדי לבקש מידע נוסף למומחים.

 • לאחר שהתקנת לחלוטין את המסגרת של מבנה הלוח גבס, אתה יכול להמשיך את החיווט. בדרך כלל הפרופיל שאליו מחובר הקיר אינו בשימוש. חוטי חשמל מונח בצינור בידוד מיוחד בניצב על המדפים.
  כבל ב
 • מיד להתקין שקעים, הם יותר קל לתקן על צלחות מיוחדות. בשל התקנה כזו, החלק החיצוני של השקע הוא קבוע בקלות את האמינות הגבוהה של המבנה מובטחת.
 • לאחר מכן, כל הבנייה מכוסה בגליונות של גבס. זכור! חשוב לראות את הממדים, בבירור למדוד כל פיסת צלחת. התפרים בין הסדינים צריכים להיות כמעט בלתי נראים.

התקנת הדלת בלוח הגבס

כדי להתקין דלת בגבס גבס, יש צורך ליצור פתח בתהליך של בניית מבנה מתכת. כדי לעשות זאת, למדוד את מסגרת הדלת. על פי המתאר החיצוני, הפרופילים נקבעים. החלק החיצוני של הפרופיל, אשר יהיה במגע עם מסגרת הדלת, חייב להיות חלק לחלוטין, ללא תפרים המפרקים.

התקנת דלת בלוח גבס

 • לאחר התקנת קיר גבס, באפשרותך להמשיך להתקין את הדלת. התהליך מתרחש כרגיל בעת התקנת הדלת.
 • אנחנו מתחילים עם ההתקנה של הקופסה. אנו מתקינים אותו בפתיחה ומתקנים אותו בברגים של ברגים.
 • אחרי זה, לתלות את הצירים. היזהר מאוד, להקפיד על הממדים.
 • לאחר התאמת הצירים, עלה הדלת תלוי.

דלת מחיצת גבס

ההתקנה של הדלת לא קשה, זה הרבה יותר קשה ליצור בסיס עבור זה. כאן, הממדים חשובים מאוד, אפילו סטייה קטנה מן הגודל שצוין יכול להוביל עקמומיות של עלה הדלת.

דלת הזזה מחיצת גבס גבס

דלתות הזזה במחיצה גבס גבס

זה אפילו יותר קל לעשות דלת הזזה במחיצת גבס מאשר להכניס אחד קבוע. זאת בשל העובדה כי הבנייה מותקן מיד. המסילות שעליהן נעלים עלים הדלת יחד עם המבנה הראשי.

אילו תכונות של התקנת דלת הזזה יכול להיות חשוב:

 • בתוך המבנה, בנתיב תנועת הדלת, לא יהיו מכשולים נוספים ומרכיבים מבניים
 • כל העבודה על ההתקנה וההידוק של מבני מתכת צריכה להיות אך ורק בהתאם לרמה, skews כאן הם בלתי קבילים.
 • זה חשוב. בעיצוב כזה זה לא רצוי להתקין כבלים, שקעים ומתגים!
 • בעת שימוש ריצוף פנימי, חשוב לשים לב קרוב למדריך הדלת התחתונה. אם המנגנון תמיד מקבל וילי מהשטיח או כאשר החיכוך קורע לינוליאום, אז כל היופי והנוחות של הדלת הזזה יהיה מפונק.

לוח גבס עם הידיים שלו

לעשות מחיצה של קרטון גבס עם הידיים שלך קל. במיוחד, בהתחשב במספר הרב של חומרי הדרכה הממוקמים באינטרנט.

עם זאת, ישנן מספר המלצות של מומחים כי יש לקחת בחשבון לפני תחילת העבודה.

 • לפני שתתחיל בעבודה, אתה צריך לקבוע במדויק את המיקום של המחיצה, לחשב ולרכוש את כל החומרים הדרושים.
 • על פי הציור, יש צורך לבצע את כל עבודות הסימון על הרצפה, ולאחר מכן על הקירות והתקרה, ורק לאחר תחילת העבודה.

מאסטרס לא מומלץ מיד לבצע את היצירה של עיצובים מורכבים. נסה לעשות כמה פשוט בהתחלה. לדוגמה, רק מדף, או מחיצה קטנה לשירותים. אל תבקש מיד לעשות גזרים בתכנון ולנהל חשמל בו, זה דורש מיומנויות עבודה מינימלי.

מחיצת גבס מגניב

גבס לוחות גבס בחדר דורשים אפילו יותר ניסיון. ככלל, הם בעלי אופי דקורטיבי ומסובך למדי בביצוע. זה יהיה קשה מאוד להרכיב כזה מבנה ללא ידע מסוים.

בעת עבודה עם גבס יש צורך להשתמש במכשיר מדידה באיכות גבוהה ברמה. אל תחסוך כסף עבור חומרים אלה. לאחר יצירת מחיצה אחת מקרטון גבס, אתה רוצה להמשיך את הכיבוש מרתק.

ללמוד כמו קטעי וידאו רבים ככל האפשר מדגים את תהליך סימון ו הפשטה. הם הכי קשה, אבל זה שווה לשים לב ועיבוד גיליונות של קיר גבס כבר בעיצוב סיים.

גימור לוחות גבס

לאחר שסיימת את כל העבודה על ציפוי גבס, אתה יכול להתחיל גימור. בהתאם למה שאתה רוצה לעבד את המחיצה, רשימה של עבודות מוקצה.

לרוב, מחיצות אלה צבועים או טפטים, אז אנחנו מתחילים על ידי הדבקת התפרים עם סרט דבק. זה מאפשר לך לחזק את התפרים וליישר את המבנה.

שינוי גודל

לוחות גבס הם שטוח למדי בתחילה, ולכן אין טעם להזמין מומחים. זה מספיק כדי לקנות תערובת טיח אוניברסלי, לטפל פני השטח עם פריימר ו בעדינות טיח כל התפרים ואת פני השטח של המבנה כולו.

טיח גבס

לאחר מכן את הטיח חייב להתייבש ואתה יכול להתחיל ציור או הדבקת הקירות. ישנם מקרים שבהם המבנים הם trimmed עם אריחים דקורטיביים או טיח, לבצע עבודות כאלה עדיף להזמין מומחה.

קיר גמור של גבס

להלן הוראות שלב אחר שלב לעבודה עם לוח גבס

 • איך דבק אריחי קרמיקה עם הידיים שלך

 • בחירת תנור עבור קירות וגגות

 • איטום קומת הקרקע

 • איך להכין טיח גבס עם פרופורציות

Previous Teglproduktion "Lego"
Next चेनसॉ चेन अपने हाथों से sharpening

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/amethyst/data/www/annot.info/wp-content/themes/trendyblog-theme/includes/single/post-tags-categories.php on line 7

About author

You might also like

מאמרים 0 Comments

גג למוסך של קרטון גלי עם הידיים

בחנויות הבניין, אתה יכול למצוא סוגים רבים של חומרים אשר נועדו כדי לכסות את גג המוסך. הנפוצים ביותר של אלה הוא לוח גלי. זאת בשל העובדה כי הם בעלות נמוכה

מאמרים 0 Comments

עיצוב וילונות במרפסת

וילונות על המרפסת במו ידיהם, אנשי מקצוע לשקול סוג מיוחד של תפאורה. כדי לקבל מרפסת יפה ונעימה, אתה צריך לשקול כמה פרטים חשובים. תריסי רולר במרפסת מתאימים במקרים שבהם המרפסת

מאמרים 0 Comments

פרוייקטים של בתים בעלי עליית גג ומוסך

פיתוח מהיר של שוק הנדל"ן החדש הציג פרויקטים של בתים פרטיים בעלי עליית גג ומוסך. Multifunctionality של מבנה בשילוב עם גורם המשק מספק לו את הפופולריות הראויה במעגלים רחבים של

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply

9 + 1 =