חזירון מבקבוק פלסטיק

חזירון מבקבוק פלסטיק

לדמיין חיים מודרניים ללא בקבוקי פלסטיק כמעט בלתי אפשרי. כמויות גדולות במיוחד של טרה מצטבר בחודשי הקיץ החמים. לא למהר לחלוטין חלק עם חומר הפסולת, חזיר מצחיק יהפוך עיטור המקורי של דאצ'ה במשך תקופה ארוכה. פרסום נוסף מוקדש לתכנון של חזיר מבקבוק פלסטיק עם הוראות שלב אחר שלב ותצלומים.

חומרי עזר עבור חזירונים מפלסטיק

מיכלי פלסטיק עם נפח של 5 ו - 6 ליטר יש דמיון בולט קווי המתאר של חזרזיר, והם יהפכו את הבסיס של כלי השיט. בנוסף, אתה צריך חומר להכנת אוזניים, הרגליים ואת הזנב המוכר של סלסול. מן החומרים הזמינים יש צורך לטפל בזמינות:

 • מספריים וסכין מכתבים עם להב חד;
 • סמן שחור;
 • עיפרון בנייר;
 • דבק המיועד לפלסטיק;
 • חוט;
 • צבע עמיד למים לעבודה חיצונית;
 • במברשת, בהעדר פחיות אירוסול.

בדרך כלל הרגליים של חזירון פלסטיק נחתכים מבקבוקים של 0.5 ליטר, ולכן בהישג יד צריך להיות מיכל של נפח המקביל בסכום של 4 חתיכות. אתה גם צריך בקבוק 1.5 ליטר לחתוך את האוזניים. היעדר אלה או גורמים נוספים נוספים עבור גימור דקורטיבי של חזיר אינו מכשול ליצירת דמות פלסטיק. תהליך היצירה הוא טוב וזה מאפשר לך להראות דמיון להשתמש בחומרים שאינם סטנדרטיים.

פנטזיה - המפתח ליצירתיות מוצלחת

לפי המסורת, כדי להשיג צורה מסתחררת של זנב חזיר עוזר חתיכת חוט. לא אוהב יותר מדי וו או לא נמצא חתיכת מתאים - זה יוחלף בהצלחה על ידי רצועה צרה של בקבוק פלסטיק, שמאל מן הרגליים.

חרטומו של חזיר מבקבוק הוא מקום מיוחד לרעיונות ניסיוניים. הדרך הקלה והמהירה ביותר לצייר סמני עיניים קטנים. אם זה יהיה חזירון עצוב או שובב תלוי באומן. חרוזי עיניים מקוריים מתקבלים מהכפתורים הקמור, לולאה של אשר קבוע עם חוט בבקבוק פלסטיק. אלמנט אקספרסיבי של הלוע יכול להיעשות מתוך סרט דביק, צביעת החלקים עם הצבעים הרצויים של הסמן.

הצוואר של בקבוק פלסטיק הוא תיקון, אשר גם צריך להיות מעודן. אבל היווצרות של התמונה נעשית בשלב הסופי של ביצוע חזרזיר.

ההערה! בקבוקי נפח קטן לרגליים יחליפו בהצלחה את כוסות הפלסטיק, שבהן היה יוגורט או מיכל קטן אחר למוצרי חלב חמוץ. צינורות של PVC - הגרסה הבאה של שינוי רגלי חזיר.

חזירים צבע חזיר ורוד - לא דוגמה. בטבע יש אנשים שחורים, בצבע בז '. לכן, את כל handfman את הקלפים ביד, או בעצם צבע.

חזיר דקורטיבי

חזירון מבקבוק פלסטיק נוצר די בקלות ובמהירות, תהליך פשוט מורכב מהפעולות הבאות:

 • על הנייר, לצייר סקיצה של האוזניים, הצביע כלפי מעלה.
 • לאחר מכן, בקבוק 1.5 ליטר פלסטיק הוא חתך יחד, החל בצוואר. משתי חצאים חתך את אוזניו של חזירון על פי הדפוס הקיים. החסר נעשים בצורה כזאת, כי בעתיד חלק של הצוואר הוא קבוע על תא המטען כבסיס של העפעף.
 • זה היה סיבוב הרגליים. החלק העליון של הרצפה של בקבוקי ליטר נחתך בנטייה. כל חלקי הפלסטיק חייבים להיות באותו גודל.
 • אנחנו עוברים לגוף של חזיר. על בקבוק 5 ליטר עם חורים סכין פקידות מוכנים לאוזניים, הרגליים והזנב. לאחר חיבור כל האלמנטים, עדיף לתקן אותם בנוסף. דבק או חוט נבחר על פי שיקול דעתו של המאסטר.
 • חזיר פלסטיק מוכן צריך להיות צבוע. פני השטח של בקבוקים מטופל עם מברשת או תרסיס יכול לשמש. מומלץ לחזור על הנוהל פעמיים.
 • כאשר חזרזיר מתוך בקבוקי פלסטיק יבש לחלוטין, להמשיך ליצור את התמונה. לחזק או לצייר עיניים, לציין את הנחיריים של תיקון ופה.

חזיר מצחיק יש למצוא בגן מקום ראוי. זה יכול להיות ממוקם על גבעה קטנה או מעט לנקות את האזור מסביב.

דמות אחת צריכה לעתים קרובות אלמנטים נוספים.

יש הרבה אפשרויות להכנת קומפוזיציה מעניינת. לקשט את האחו עם פטריות, לעוף agarics או להפוך חזירים צאצאים של בקבוקי פלסטיק בגודל קטן - כדי לפתור את האומן.

אמנות עם הטיה מעשית

הגינון הוא פעילות מרתקת ביותר. הסטריאוטיפ כי תענוג כזה זמין רק לאנשים עשירים טועה. כל הקסם טמון ביכולת לשנות מקום בעזרת חפצים פשוטים. אחת הדרכים הנפוצות ביותר לעיצוב ערוגות פרחים מקוריות היא להכין להם מכולה בצורת חזירון פלסטיק.

השלב הראשוני כמעט אינו שונה מקישוט של חפצי פלסטיק דקורטיביים. הדבר היחיד - על החלק האחורי של חזרזיר בבקבוק הוא חתך חור בצורת מלבני או אליפסה.

עצה! אין צורך להפעיל את עצמך על ידי יצירת שכבת ניקוז לפני שתילת פרחים. כמה חורים על הבטן של חזיר להבטיח הסרת ללא הפרעה של לחות עודפת.

כאשר החזיר נאסף, את החלק התחתון של בקבוק פלסטיק מכוסה claydite בסדר, הקרקע מזין מופץ מלמעלה. מיטת הפרחים המיניאטורית מוכנה לפעולה. אין צורך לצייד ערוגת פרחים עם רגליים. כדי חזיר עם פרחים לא התהפך, בתחתית אפשר לעשות חור מראש ולתקן את המאמר עם יתד עץ. הפרח נראה מקורי כאשר חזירים בגדלים שונים ממוקמים על גדם ליד זה.

מלבד בקבוקים, חזיר מעניין יכול להיעשות מתוך מיכל פלסטיק עם ידית, לאחר שהפך אותו לתוך השקייה יכול. כדי לעשות זאת, תקע את הפקק עם אודם חם במקומות שונים. לפני השימוש בפחית תוצרת בית, מבפנים יש לשטוף ביסודיות להיפטר שאריות כימיות.

גרסאות רישום האתר באמצעות בקבוקי פלסטיק. גישה יצירתית מסייעת להפוך את חומר הפסולת לקומפוזיציות מקוריות עם הטיה דקורטיבית ומעשית.

 • צפרדעים של בקבוקי פלסטיק במו ידיהם

 • בניית ברביקיו עצמך

 • באמצעות צפחה על הקוטג '

 • איך להכין גזע לבד

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

47 + = 49

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map