טיח דקורטיבי Ottochento

טיח דקורטיבי Ottochento

הקישוט המבוקש ביותר של הפנים בעזרת כל מיני חומרים פלסטיים או טפטים מזמן איבד את כף היד למספר רב של טיח מיוחד דקורטיביים שונים על שרפים סינתטיים פיגמנטים. ויניל ו בטון הם בוודאי לאבד ונציאנית, מרסיי ואפילו טיח דקורטיביים פשוטים, שלא לדבר על יצירות מיוחדות לחיקוי אבן טבעית או טקסטיל יקר.

מה זה Ottočento

טיח דקורטיבי Ottochento כמעט יצרו סגנון מסוים משלה בתפאורה הודות אפקט ספציפי ספציפי, מורכבים מאוד אופטיים. תוצאה כזו יכולה להיות מושגת רק באמצעות היווצרות שכבה דקה מאוד ומובנית במדויק של תפאורה. לשם כך, טיח Ottochento נעשה על בסיס של קלסרים פולימרים מסיסים במים או שרפים, עם כמות מסוימת של אבקת מתכת עם משטח גדול של השתקפות. לכן, על מנת להשיג את האפקט הרצוי דקורטיבי, לפני החלת שכבת Ottochenko על הקירות, הכנה יסודית והקפדה קפדנית על הליכים טכנולוגיים יידרש:

  • קירות לטיח בעתיד צריך לנקות ביסודיות, צריך לעבור לפחות חודש מסוף עבודות האחרונות של לבנים או טיח "מחוספס". זה מבטיח כי הלחות מן slurries מלט אינו חודר לתוך שכבת Ottočento דקורטיבי ואינו פוגע דפוס מורכב על ידי איזשהו "פריחה";
  • כל הפגמים מסולקים עם מרק אקרילי, לאחר מכן הקירות צריכים להיות מטופלים עם פריימר ממותגים, רצוי של אותו יצרן כמו חומר טיח דקורטיבי עצמו. בדרך זו, ניתן להשיג מובטחת באיכות גבוהה של הדבקה של שכבת דקורטיבי על בסיס אבן;
  • כדי ליצור בסיס צבע תחת שכבת גימור דקורטיבית, פריימר צבוע עם פתרון טונר מיוחד, אשר 2/5 של המים מטוהרים נוסף. כדי לשפר את רוויית הצבע של הרכיב דקורטיבי, בסיס טיח יכול להיות צבוע כמה פעמים עם הפסקה של 5-6 שעות. ליטר של צבע יסוד מוכנות תחת ציפוי דקורטיבי מספיק עבור 7-8 מ '2 קירות.
לקבלת מידע! המונח אוטוצ'נקו, אשר נתן את השם של הסגנון האיטלקי ממותגים של קירות גבס, בתרגום האיטלקי פירושו "התקופה של המאה התשע עשרה".

רוב החברות ומומחים בטיח דקורטיבי כי פעיל לפרסם ולמכור Ottochento לשקול את המרקם של השטח שלה, מזכיר בד יקר או טקסטיל, אשר במהלך הרנסנס היה אופנתי כדי לכסות את הקירות בבתים עשירים. אבל זה לא לגמרי נכון. המרקם שלה עשיר יותר בטקסטיל ואין לו את הסדר של דפוס אופייני של צבוע ביד או בד.

טיח אוטוצנקו דורש לפחות +5o ולא יותר מ -36o ולחות בינונית.

בחירה עבור Ottochento

תאר את התמונה של משטח דקורטיבי של טיח Ottochento קשה מספיק, קל יותר לראות בתמונה או אפילו טוב יותר לחיות עם חברים או מכרים. בנוסף, התמונות המוצעות לך לא תמיד יכול להתאים את זה Ottočento טיח, במיוחד כאשר יש הרבה זיופים בשוק המודרני.

מהו הציור האמיתי של Ottočento

ברוב המקרים, העיצוב והמרקם של טיח Ottochento מאוד תלוי בסגנון המשרד כתב יד של המאסטר עובד עם עיטור של הקירות עם חומר דקורטיבי זה או אחר. יתר על כן, גם באותם תנאים, עם הרכב טיח אותו, שני אדונים שונים ייצרו דפוסים שונים לחלוטין.

ישנן שתי דרכים עיקריות להחלת שכבת Ottočento דקורטיביים על הקיר מוכן:

  1. דרך היווצרות של מבנה קטיפתי רווי. לרוב זה נקרא "VELLUTO" עבור קטיפה מסוימת או מרקם קטיפה. כדי להשיג ציפוי מתאים על שכבת משנה יבשה עם גליל צבע, להחיל שכבה של מסה Ottočento טיח לאחר ייבוש חומר לח עדיין לא מקל על הידיים והכלים הוא מפולס עם מרית צרה. התנועה הספירלית האופיינית של הכלי יוצרת מבנה מעניין כזה. בתפרים ובכתמים כה תקינים מתממש כתב היד היחיד של האדון;
  2. כדי לייצר "משי רטוב" עם גלישה עמוקה פנינה, הידועה יותר בשם "אימפריאלי", שתי שכבות של מסה דקורטיבית עם פער זמן של לפחות 7 שעות מוחלים. שתי שכבות לתת צבע רווי יותר, ולכן ההשפעה היא עמוקה יותר. לשפשף את פני השטח עם ספוג ספוג בפתרון 20% של טונר המשמש את השכבה צבע.

בנוסף, בהתאם כלי המשמש את שיטת הדיוס השכבה החיצונית, ניתן להשיג דפוס בכיוון אנכי או באלכסון מן המרית, שלכל אחד מהם יש שם המותג שלה ואת הסודות. הדרך לעבודה עם מרית היא עקרונית לא חשוב במקרה זה, אבל זה יכול להגדיל מאוד את עלות העבודה.

בכל המקרים, את פני השטח שהוקמו Ottochento חייב להיות מטופל עם לכה המגנה המוסיפה מבריק ו opalscence לתפאורה המפואר של הטיח. Othochento מתייבש במהירות, לאחר כמה שעות בטמפרטורת החדר, משטח לכה של ציפוי דקורטיבי לא צריך להיצמד לידיים. אבל עבודה נוספת עם Ottočento אפשרי רק לאחר 7-8 ימים.

אם אתה מסתכל מקרוב על "הליבה" של מרקם המשי בתמונה, אז רבים יכולים להיזכר חומר טפטים ידוע - silkscreen, אבל לא על נייר, אבל על מינרלים.

זה לא כל כך פשוט עם טיח otochento

כמו רוב פלסטרים דקורטיביים, Ottočento צריך הגנה מפני הסביבה, ולכן כל מי סוחר רכיבים Ottočento ממליצה מאוד להשתמש ציפוי מגן קניינית שיש לו את היכולת להעביר באופן מושלם אדי מים. בעזרתו ניתן לחזק את עמידות הטיח ולהגן עליו מפני אבק ולכלוך.

היצרן מאפשר שימוש של ניקוי רטוב קל מבלי להחיל כוחות מיוחדים על פני השטח Ottochenko. שוחקים ניקוי דטרגנטים עם פעילות מוגברת או מוצרי טיפול מיוחדים עבור זכוכית או קרמיקה יכול להזיק על פני השטח של טיח דקורטיבי. פני השטח של טיח זה, אם כי על בסיס של רכיבים מינרליים, אבל אין את ההתנגדות של זכוכית או קרמיקה.

אין להמליץ ​​על אפשרות זו כגימור דקורטיבי בחדרים עם אווירה רטובה וחמה או בסביבות שבהן קיימת אפשרות של נזק מכני לתפאורה עקב תנועה אינטנסיבית של מספר גדול של אנשים.

עצה! אם רכשת את החומר דקורטיבי סיים של גבס Ottochento, לא לאחסן אותו בתנאים טמפרטורה נמוכה, לאחר הכפור, הוא מאבד את תכונותיו ללא תקנה.

איך לעבוד עם אוטוצנקו

טיח דקורטיבי הוא לא חומר הגמר הזול ביותר. ואם יש לך רצון ליצור אווירה איטלקית אמיתית בבית, כדאי לחשוב על איך לבצע עבודות טיח בצורה הזולה ביותר ובמחיר סביר.

אפשרות אחת, טיח את קירות הדירה במו ידיהם. זוהי הדרך הזולה ביותר ובמחיר סביר ביותר. אבל ליישום שלה יהיה צורך לחשב את הסגנון הנכון של החלת טיח Ottočento, אשר אינו אפשרי עבור כל טייח. רבים מהמומחים לומדים את הדרכים לעבוד עם מרית על התמונה ועל הווידאו של המתחרים ואת הפרסומות של חברות, פיתוח כתב יד בודד במשך שנים רבות. לכן, גישה עצמאית Otochento טיח הוא רק משמעותי כאשר מזווג עם טייח מנוסה. הוא יעזור לא לקלקל את החומר בדרכים חובבניות של ציור תמונה.

אפשרות שתיים, לשכור מומחה זול עבור טיח דקורטיבי. גם כאן לא הכל פשוט. לעתים קרובות מאוד, מומחים אלה קונים את החומר הזול ביותר, לא משתמשים בקרקעות ואינם מתבוננים בטכנולוגיה. הדבר החשוב ביותר הוא שאתה, כמו לקוח, אין לי מושג איך התוצאה הסופית צריכה להיראות. לכן, אם אתה להפקיד עבודה כזו למומחה כזה, אתה צריך לדעת איך את פני השטח של טיח של Ottočento נראה נכון, לפחות בתמונה, ניווט מדויק בתהליך ושליטה על העבודה של הטייח.

מסקנה

אמנם, המאפיינים דקורטיביים של Ottočento הם פשוט ברמה הגבוהה ביותר. בעקיפין הוא אושר על ידי כל מי שרצה לעשות בבית טיח דקורטיבי. לאחר היכרות עמוקה יותר עם המאפיינים שלה, לקוחות סירבו סוגים אחרים של גימורים דקורטיביים לטובת Ottočento.

  • חול טיח דקורטיבי

  • טיח דקורטיבי Oikos

  • כיצד לבחור את הטפט הנכון

  • קירות לקשט עם טיח דקורטיבי

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

78 − = 75

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map