טיח של קירות עץ עם הידיים

טיח של קירות עץ עם הידיים

מהו השימוש של טיח של קירות עץ? אחרי הכל, עץ עצמו הוא חומר בנייה טוב, יפה עם אינדקס גבוה של הגנה על החום. השיחה במקרה זה לא צריך להתנהל על המבנים יומן, אבל על wireframes, כי יש עדיין אפשרויות התקציב שבו מסגרת של הבניין הוא קרש עם לוחות ולעתים קרובות בשימוש ואפילו unedged. אמנם יש לציין כי הטיח מוחל על קירות עץ הוא סוג של הגנה על העץ מן ההשפעות המזיקות של עומסים טבעיים וביולוגיים.

איך נכון לנהל טיח, באמצעות טכנולוגיות ידועות? נתחיל עם מבחר של חומרים. עד לאחרונה טויחו קירות עץ עם טיט חומר חרס, שבו שימשו חומרי מילוי חריפים למעט חימר. זה יכול להיות קש, מקל ואפילו זבל. כיום אופציה זו ננטשה, אם כי בפאתי עדיין ניתן למצוא בתי עץ עם קירות חימר. כיום, העדפה ניתנת חומרים מודרניים על בסיס גבס, מלט ופולימרים. בואו נסתכל איך אתה יכול לעשות טיח בתוך ומחוץ לבית שלך עם הידיים שלך.

הכנת קיר עץ

ראשית, נזהיר אותך, אתה לא יכול רק לשרטט פתרון גבס על משטח עץ. התערובת פשוט לא תיצמד אליה, ומתחת למשקלה תיפול או תקלף חלקית. לכן, כדאי לטפל בבנייה, אשר תקיים מסה טיח. ישנן שתי אפשרויות: עתיק עם שלבקת חוגרת, מודרני בעזרת רשתות טיח.

שלבקת חוגרת

מהו שלבקת חוגרת או מקדחות? אלה הם לוחות עץ 3-5 מ"מ עובי, 10-20 מ"מ רוחב 2 מ 'אורך.גם עכשיו זה ניתן לרכוש בקלות בכל חנות הבנייה, החומר נמכר בחפיסות של 50 או 100 חתיכות. גם זה זול, כי זה נחשב נזיל.

שימו לב בבקשה! עבור טיח מתחת לטיח, יש צורך לבחור גוון של צבע בהיר, ללא קשרים ומקומות של זיהום עם פטריות או עובש.

החצץ מחובר אל קיר העץ של הבית עם ציפורנים. יחד עם זאת, מחברים אינם סתומים לחלוטין, יש צורך לעזוב את המדף, אשר כפוף כדי ליצור כוח clamping. רצועות חומר עבה מותקנים מקצה לקצה, חפיפה דקה.

רירית בפנים או בחוץ יכול להתבצע בשכבה אחת או שתיים, האפשרות השנייה עדיפה, כי עובי הטיח במקרה זה יהיה גדול יותר, בתוספת קיבולת מליטה של ​​שתי שכבות עולה. במקרה זה, יש צורך לקחת בחשבון כי השכבה הראשונה של קרבות מותקן עם תאים 45x45 ס"מ, אשר בצל של 3 מ"מ עובי משמש. אגב, שם שכבה זו הוא המלטה.

מעל לחיצות העץ התחתונות מותקן תפס התפוקה שנקרא, המורכב מקוביות עבות עם מידות: רוחב 15-20 מ"מ, עובי 5 מ"מ. חומר פחות לא מומלץ עבור ההתקנה, כי יש סבירות גבוהה כי זה יהיה לפצח כאשר מסמרים הם חבט לתוך זה, וזה מהווה הפרה של הטכנולוגיה ירידה באיכות של המבנה כולו. המרחק בין הריקודים זהה לזה של השורה הראשונה - 45 ס"מ.

התקנה של שלבקת חוגרת על המטוס של קיר העץ של הבית נעשה בזווית של 45 מעלות. כלומר, מכשיר סלולרי ייווצר על פני השטח, כפי שמוצג בתמונה לעיל. השורה השנייה גם מתאים בזווית של 45 °, רק עם עקירה של חצי גודל של צידי התא. למעשה, אתה צריך להיות ארגז שתי שכבות עם תאים על הקיר שלך פעמיים קטנות יותר מזו של כל שכבה. זה שוב נחוץ כדי לשפר את יכולות מליטה של ​​הטיח.

שימו לב בבקשה! השתמש לוחות עבה עבור השכבה התחתונה של ריצוף עץ לא מומלץ. כי תחת שכבה עבה של טיח רטוב החומר יתייבש במשך זמן רב ולהתחיל עיוות.

אני רוצה למשוך תשומת לב לעובדה שלבקת חוגרת כבר נמכרים ועכשיו הם נמכרים לא רק כמו אלמנטים נפרדים, אלא גם מגינים מוגמרים. זה האיץ את תהליך ההתקנה עצמה, איכות התהליך גדל ומספר נקודות המצורף ירד. בדרך כלל המגן היה מחובר בתוך המערכת במספר נקודות בעזרת ציפורניים.

מסגרת לטיח ממתכת

לעתים קרובות יותר, במקום שלבקת חוגרת, נעשה שימוש ברשת הרשתית הידועה. הוא הונח פשוט על קיר הבית והודק בציפורניים, שחלקו העליון פשוט כפוף. המשימה העיקרית של היצרן של עבודות היא למתוח את הרשת היטב, ליישר אותו לאורך המטוס של הקיר, כך שזה לא בולט על המדורים. הנקודה היחידה שניתן לייחס לחסרונות של טיח כזה היא שניתן להחיל רק חומרי מליטה חימר ותערובות מלט וחול. סתימות וטיח על בסיס של טיח לא מומלץ להחיל על זה.

אתה יכול לעשות רשת עם הידיים שלך. עבור מה יש צורך למלא את כל המטוס הקיר עם ציפורנים (לא לגמרי) על סדר לוח השחמט. וכבר ביניהם כדי למשוך את החוט. זוהי האפשרות הפשוטה ביותר, מלבד זאת הוא אמין למדי. חוט בנקודה זו ניתן להשתמש שונים: סריגה, נחושת, אלומיניום.

גרסה מודרנית של רשת התיל היא רשת גבס. סימני היום מיוצרים די הרבה. כאן, ומודלים מולחמים, ומפוצצים, וזוגיים, וסרוגים. באופן כללי, יש בחירה, ויש להשתמש בו. התקנה של רשתות כאלה נעשה על ידי ברגים מיוחד הקשה עצמית, זה מסמרים אפשרי, מבחינה זו אין הגבלות. העיקר הוא מחברים צריך להיות אמין.

ציפוי גבס עבור רשת פולימר

זוהי הגרסה המודרנית ביותר, שבה פיברגלס חזק מאוד רשת פולימר משמשים. אור ורזה, עומדות בפני עומסים רציניים למדי. אבל הם לא יכולים להיות מונח תחת פלסטרים מלט חול, מוצרי מתכת משמשים את זה. רשת טיח של פיברגלס או פולימר מחובר הקיר של הבית פשוט מאוד, למטרה זו ברגים מיוחדים עם מכסה רחבה משמשים.

עבודות טיח

האם יש תכונות ייחודיות לשים plasters על פני השטח שלהם עם ארגז? יש, והם שונים מאוד מן הטכנולוגיה הסטנדרטי, כאשר הפתרון מוחל על קיר לבנים. אבל בתהליך זה, כלי הבנייה המסורתיים משמשים גם הם:

 • כף;
 • ספטולה;
 • פומפיה ופולוטרקה;
 • כלל.

לדוגמה, עם שלבקת חוגרת, התהליך נעשה בזווית. כלומר, כאשר החלת טיח בניצב מתחת לרצועות עץ, ייתכן שיש מקום פנוי אשר בהכרח ישפיע על שלמות של שכבת הטיח. עם הזמן, זה במקומות האלה יהיו סדקים. לכן, יש צורך ליישם את הפתרון גבס בזווית כך שהוא מגיע לרצועות. בנוסף, היישום נעשה משני הצדדים של היסודות של ארגז.

עם רשת רביטסוי בכל זאת. היישום עדיף לבצע בזווית, מילוי כל החלל מתחת לתיל. אבל שאר מוצרי מתכת או פולימר יכול להיות מטויח בדרך הרגילה. אבל בכל מקרה, הטיח מוחל על שתיים או שלוש שכבות:

 • הראשון נקרא תרסיס, שכבה של עובי בינוני ואחד נוזלי.
 • השני הוא האדמה, הוא סמיך ועבה.
 • השלישי הוא כיסוי, שכבה דקה ושכבה נוזלית, שבאמצעותה הדיוס ופילוס השטח המטויח מתבצע.

אם אתה משתמש בשני שכבת טיח, אז אתה יכול לסרב מן התרסיס.

שימו לב בבקשה! כל שכבה נוספת של טיח מוחל רק על אחד הקודם מיובש היטב.
 • ועוד כמה דברים שמטרידים קירות גבס במו ידיהם על שלבקת חוגרת. אל תשאיר חלק של האלמנטים עץ שאינם מכוסים בטיח. לפעמים מתחילים יכולים להשאיר את הקצוות של הרצועות חסרי ניסיון. העץ במהירות סופג לחות ומתחיל עיוות, כך הסבירות כי הקרש יהיה לסחוט את הטיח הוא גבוה מאוד.
 • זה הכרחי כדי להבקיע את הסוף של הסורגים. אם אתה לא מקבל ציון, ואז לצרף אותו בכל האמצעים, למשל, אתה יכול לקשור אותו אל מרכיב שכנה עם חוט סריגה.
 • על עץ רעפים אתה יכול ליישם פתרון גבס תחת המגדלור. אבל כאן אתה צריך להיות זהיר מאוד, כי תכונות הדבק של העץ הם נמוכים, כך בתהליך של פילוס תחת המגדלור, המשואה עצמה ואת הטיח שוכב תחת זה יכול להיות דפק. לכן, ייעוץ - לשרטט את החומר על פני כל המטוס של הקיר, ולאחר שכבת יבש, להגדיר את המשואות.

אז, אתה בעצמך היו מסוגלים לוודא כי טיח של קירות בית העץ עם הידיים שלך הוא תהליך אמיתי. העיקר, כמו תמיד, בלב הטכנולוגיה בשימוש היא נכונה גישה חשבונאות של ניואנסים. הקפד לצפות בסרטון.

 • הוראות שימוש בטפט נוזלי

 • כיצד להדביק טפט נייר

 • כיצד ליישם טפט נוזלי על ידי עצמך

 • כיצד ליישם טפט נוזלי על לוח גבס

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 34 = 44

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map