טפט פיברגלס לציור

טפט פיברגלס לציור

כאשר אנחנו הולכים לעשות תיקונים, כל אחד מאיתנו עומד בפני בעיה רצינית: איזה סוג של חומר הגמר אני צריך לבחור? מספר עצום של הצעות אינן מקלות על פתרון בעיה כזו. לכן, זה הגיוני להכיר את היתרונות והחסרונות של האפשרויות הפופולריות ביותר. במאמר זה נדבר על טפט פיברגלס, על אלה מהם מיועדים לציור.

תיאור של מפות זכוכית

מהו בד זכוכית? זהו חומר חדשני המבוסס על שימוש בזכוכית. מותך, הוא מעורבב עם חול קוורץ, עם דולומיט, עם סיד עם סודה. ואז הוא נמתח לתוך החוטים הדקים ביותר. מתוך אלה, בד הוא weaved, אשר לאחר מכן לחתוך לחמניות ויצוק לתוך ערימות זכוכית.

במהלך יצירת הבד, שיטה מיוחדת של אריגה משמש. זה עוזר ליצור דפוסים גיאומטריים פשוטים: מעוין, אדרה, מחצלות. סיבי זכוכית הייצור יכול להיות מכוסה דפוסים מודפסים מורכבים. עבור היצירה שלהם, מכונות Jacquard משמשים. כדי לתת טפט פיברגלס המיועד לציור, כוח גדול יותר, עדיין בייצור של סיבי זכוכית ספגה פתרון עמילן. זה גם משפר את מאפייני הדבקה של החומר המתואר.

יתרונות השימוש בפיברגלס לציור

מדוע קירות זכוכית המיועדים לציור כל כך פופולרי? אתה יכול לענות על שאלה זו על ידי רישום המאפיינים הטכניים העיקריים של הציורים.

 1. חוזק גבוה. תוספת של תוספים לעיל זכוכית מותכת עוזר לתת את החומר החדש חוזק מכני גבוה. במהלך ההדבקה ולאחר מכן במהלך המבצע, קורי לא לקרוע, הם לא מעוותים, בעזרת לחמניות לציור קל להסתיר פגמים קטנים על פני השטח כדי להיות מטופלים. קירות סדוקים יכול בקלות להיות קבוע עם טפט לציור, ובכך למנוע הרס נוסף של פני השטח. קשה לתאר את כיסוי הקיר המתואר, ולכן מומחים ממליצים להשתמש בהם כדי לתקן דירה, אם היא מגדלת ילדים קטנים או חיות מחמד חיות.
 2. Steklooboi, המיועד לציור, עשויים מרכיבים טבעיים. על פני השטח שלהם, מושבות של פטריות ותבניות לעולם לא לגדול. במקרה של אש, חומר הגמר המתואר לא יתרום להתפשטות האש. לסיכום כל זה, אנו יכולים לומר בבטחה כי טפט בד זכוכית המשמש לציור בטוח לפעול.
 3. מאז האלמנט העיקרי של סיבי זכוכית (זכוכית) דיאלקטרי, טפט לא לצבור חשמל סטטי. פירוש הדבר כי הבד לציור לא ימשוך אבק לעצמו. לאחר הציור, לסיים את השטח ניתן בקלות שטף עם מים עם סמרטוט, לנגב את הלכלוך עם מברשת. המעשיות היא הטיעון המרכזי לטובת בחירת החומר המתואר.
 4. פיברגלס בדים לציור אינם מאפשרים לחות, תוך שהם מאפשרים את הקירות כדי "לנשום". שתי הנסיבות מאפשרות שימוש בגלילי פיברגלס להדבקת קירות בחדר האמבטיה.

שילוב של המאפיינים החיוביים הנ"ל הוא המועדף על ידי גיליון סיבי זכוכית מתוך רשימה של מוצרים אנלוגיים. אם תבחר את הסוג הנכון של בד, אתה יכול בקלות לשמור על קניית גימור באותו זמן ליהנות המאפיינים החיוביים שלה.

למען ההגינות, ראוי לציין כמה חסרונות של החומר המתואר. עבודה עם זה דומה לעבוד עם צמר זכוכית. לכן, לפני חיתוך הבגדים, לפני תיוג שלהם, אתה צריך להגן על עצמך: לשים כפפות על הידיים, משקפי מגן העין ואת מכונת ההנשמה. כאשר חתך, פיברגלס מתפוררת, כתוצאה של מתפוררים, המחטים דקיקות, עקשן זכוכית הטופס, נופלים על העור, הם גורמים גירוד חמור ואדמומיות.

סיווג וזנים שונים של טפט לציור מפיברגלס

על מכירה אתה יכול למצוא טפט לציור, עשוי פיברגלס שלהם, מחיר אשר שונה מאוד. קונים רבים תוהים מדוע מצב זה הופך אפשרי. התשובה לשאלה זו היא פשוטה למדי: הטפט לציור פיברגלס שלהם הוא מיון.

 • הכיתה הראשונה היא פיברגלס לציור עם צפיפות של 100 גרם / m2 ומעלה. זהו טפט עמיד ועמיד ביותר לציור, אבל גם הכי יקר.
 • מגוון "הכלכלה" - חומר באיכות פחות. הוא מסוגל להוכיח את כל היתרונות הטכניים של סיבי זכוכית, אבל רק במקרה שאין עומס מכני גבוה, שינויים בטמפרטורה פתאומית, לחות גבוהה. הם אידיאליים עבור תיקון מגורים (למעט לשירותים). יש מחיר סביר למדי.
 • כיתה ב '- פיברגלס מתגלגל באורך לא סטנדרטי. על בדים המיועדים לציור, עשויים להיות פגמים בדפוסים, חורים קטנים (חורים). זה שווה חומר כזה הוא זול, הוא משמש רק כדי לתקן חלקים בודדים של הקיר או התקרה. בעזרתם, ניתן להחליף את החלק הפגום של הציפוי הקיים.

שימו לב! הדפוסים הקטנים יותר על הבד לציור, המדלל פיברגלס, זול יותר. על מכירת יש טפט פיברגלס ללא דפוס הקלה. מומחים מתמחים קוראים זה לזה קורי עכביש. זהו סוג הזול ביותר של קישוט.

האינטרנט משמש לגימור הגמר, כמו שכבת ביניים לפני הדבקת טפט קונבנציונאלי לציור. בעזרתו, את פני השטח של הקיר הוא חיזק, פגמים קטנים מוחלקים ו בוטלו.

טכנולוגיה של דבק וציור של סיבי זכוכית לציור

כמובן, טפט פיברגלס, המיועד לציור, שונה באופן משמעותי המאפיינים הטכניים שלהם מחומרים רול קונבנציונלי. לכן, סביר לשאול איך מתבצע הציור של הציורים והציור שלהם.

תהליך ההתקנה הוא כמעט זהה תיוג של טפט אחרים לציור:

 • ראשית, פני השטח מטופל עם פריימר לטקס.
 • לאחר מכן, דבק מיוחד עשוי ליישום של סיבי זכוכית. המספר שלה מחושב על ידי נוסחה מסובכת. על כל גליל של טפט פיברגלס, המיועד לציור, יש סימון. זה לא בהכרח מציין את הצפיפות של הבד. נתון זה (110 גרם / m2, למשל) מוכפל הדמות 2, הסכום שקיבל מחושב שלושים. 110x2-30 = 190 גרם למ"ר. לדעת נוסחה חישוב כזה, קל להבין כמה דבק לשתול.
 • הם מתגעגעים לקירות.
 • סדינים של לחמניות הם butted אחד לשני, כך דפוס חופף על שני שברים מיושרים.
 • לאחר מכן, טפט מ פיברגלס צריך להיות שמאל ליום. במהלך תקופה זו, הדבק יהיה לתפוס ויבש היטב.

בהיעדר ניסיון מסוים, הרצון להדביק טפט סיבי לבד, יכול להתמודד עם כמה קשיים. זה מאוד קשה למצוא את הכמות הנכונה של דבק. אם הוא מוחל על הקיר בכמויות לא מספיק, פיברגלס פשוט לא מקל על פני השטח. כמות מופרזת של דבק יוביל העובדה כי הבד יהיה לרכוב על הקיר, להחליק את זה.

כדי למנוע בעיות כאלה, מומחים ממליצים תמיד תחול את פני השטח להיות מטופל וליישם את הרכב דבק על הקיר רק עם רולר, לא מברשת.

הם לא יוכלו לפרק אותם בעצמם. הסר את פיברגלס מהקיר הוא כמעט בלתי אפשרי. לכן החומר המתואר נבחר כאשר יש צורך לבצע תיקונים, מה שנקרא לגילאים.

עבור ציור טפט פיברגלס, המאסטרים ממליצים להשתמש במים פיזור צבעים. אבל אם יש רצון לעשות ציפוי חדש יותר מעשי, אחד אז ניתן לשטוף עם חומרי ניקוי, אז עדיף לבחור צבעים אקריליים. עובדה חשובה נוספת חשוב לקחת בחשבון לפני הדבקה טפט פיברגלס, המיועד לציור. הם מיושמים בשתי שכבות. מרווח בין שתי יישומים צריך להיות לפחות 12 שעות.

בנוסף, יישום המושג הסגנוני הנבחר, חשוב להחליט איזה צל צריך להיות על הקירות: מט או מבריק. במקרה זה, דילמה היא הכרחית, תוך התחשבות הדגש סגנון. עבור קלאסיקות, גוונים דהוי של לוח פסטל טובים. Gloss הוא אידיאלי עבור היי טק וארט דקו.

שימו לב! ככל דפוס על הטפט לציור עם פיברגלס, מהר זה ייעלם תחת כמה שכבות של צבע. פיברגלס עם קישוט גדול ניתן לצבוע עשרות פעמים מבלי לפגוע ברכיב האסתטי.

זכוכית סיבי טפט, המיועד לציור, חומר מעשי, עדיף להשתמש בו כאשר אתה צריך לעשות תיקונים עבור הגילאים. אורך החיים הממוצע של החומר המתואר הוא 30 שנה.

 • טפטים לציור מרבורג

 • אוסקר טפטים דבק

 • איזה דבק לטפט לבחור

 • איזה דבק לטפט עדיף

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

87 + = 94

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map