טרסות לוח "קטיפה"

טרסות לוח “קטיפה”

לארץ' נחשב בזכות החומר הטוב ביותר כסיפון. הוא דומה למאפיינים של אלון, אותו חזק, צפוף, עמיד ועמיד בפני כל מיני אפקטים. אין פלא שהיא משמשת לוח טרסה, כי המבנה הזה כפוף להשפעה מתמדת של מזג האוויר, אנושי וגורמים אחרים. כיום, עץ מעובד בדרכים שונות. במיוחד עבור טרסות ומרפסות, לוחות שימשו, הפרופיל של אשר מכוסה בשולי קטן.

בזכות זה, נעליים לא להחליק במזג אוויר גשום. פרופיל זה יש שם של לוח מרפסת "קטיפה". באנשים הפשוטים זה נקרא "anti-slip". בואו ללמוד יותר בפירוט את המאפיינים ואת התכונות של חומר זה, חומר הגלם עבורו הוא בדרך כלל לגש.

מרפסת, כאלמנט של אדריכלות

העיצוב הנוף הנכון של בית פרטי כולל לא רק ערוגת פרחים, מדשאה, ביתן או גינה, אלא גם מרפסת נעימה או מרפסת. זה ייתן את השטח נוף מלא, ואתה תקבל מקום נוח שבו אתה יכול לבלות ערבים עם הקרובים שלך, יש ארוחת ערב, ומטגנים בשר, וכו '

ואת הנקודה העיקרית ביצירת כזה מרפסת היא חומר איכותי שיעמוד עומס, הליכה מתמדת והשפעה אטמוספרי. אלה כוללים:

 • משקעים;
 • הפרשי טמפרטורה;
 • רוח;
 • השפעת קרני UV;
 • טמפרטורה נמוכה בחורף.

ובכל המקרים הרצפה על המרפסת עשויה מעץ. ברור כי לוח בטון, אבן או ביטומן כאן יהיה בלתי הולם. העץ הוא לא רק חיצונית יפה, אבל גם ידידותי לסביבה, זה לא לשרוף את הרגליים כאשר השמש חזקה. ואם לפני לוחות עבור המרפסת היו קצרת ימים, ריצוף זה נעשה היום, יכול להימשך שנים רבות. לארץ' הוא דוגמה.

לוח המרפסת עשוי קטיפה "קטיפה" זכה בלבם של רבים הבעלים של טרסות פתוח. למה? בואו לגלות.

תכונות של לגש

לארץ' הוא מין עץ מחטניים שאינו מאבד את הפופולריות שלו. על ערימות של לגש עומד סנט פטרסבורג וונציה. וזה כבר אומר הרבה. ראוי לציין כי לגש מתנגד הפטרייה, להירקב חלושות, לא מעוקל וזה לא מקולקל על ידי חרקים. בזכות גורמים אלה הסיפון של לגש עבור טרסות הפך לאחד הטובים ביותר. ובזכות "ולווט" סוג א, החומר לא להחליק, ואת הלחות לא מצטבר על פני השטח, ניקוז לאורך החריצים. למה "קטיפה"? תסתכל על התמונה של המרפסת דומה. כלפי חוץ הוא דומה לבד קורדרוי. לכן, שם זה.

יצוין כי לגש יש תכונה מדהימה - יציבות הטמפרטורה. וזה אומר שזה לא מפחד משינויים בטמפרטורה, החל -50 ל +50 ℃. החומר לא ייסדק, ואת הקיסם, עומד יחף על לוח קורדרוי, אתה לא להרים. ובזכות phytoncids, אשר בולטים על ידי הלוחות, האוויר מלא ריח ניכרת בקושי, אשר יש השפעה מועילה עליך.

המאפיינים של לגד קורדרוי

קודם כל, בואו נסתכל על הממדים של המוצרים. לוחות יכול להיות קטע של 20, 27, 32 ו - 45 מ"מ. באשר לרוחב, הוא בטווח של 90-140 מ"מ. עם זאת, גודל סטנדרטי או פועל נחשב 140x127 מ"מ.

אם אנחנו מדברים על אורך הלוח קורדרוי, אז זה שונה מאוד. יש קרשים 1.65 מ 'אורך, ויש 4 מ' הכל תלוי בצרכים של הלקוח. המרווח בגדלים הוא 0.5 מ '. מחיר הלוח עבור המרפסת נקבע מהקטע, כמות הלחות, הכיתה והרוחב.

על פי תקן, ניתן להבחין 4 סוגים של לוח מן לגש. כל כיתה מאופיינת על ידי המדינה של פני השטח של לוחות מן הצד הקדמי. באשר התכונות הגופניות של זנים, הם לא שונים.

המעמד הגבוה ביותר של עץ קורדרוי הוא "תוספת" בכיתה. משמעות הדבר היא כי בצד הקדמי אין קשרים, כתמים resinous, כחול בצורת לב להקות. כל לוחות הם כמו לקטוף, אם כי שריטות קטנות סדקים יכול להיות. אבל הצד ההפוך אינו נשלט.

שימו לב! העלות של לוח כזה יכול להפתיע אותך. התמקדות בגודל, 1 m2 של לוחות יהיה תג מחיר של 29-34 y. ה.

אבל הרשימה ומאפיינים של זנים אחרים:

 1. מגוון "C". אחד הזול ביותר. יכול להיות נזק מכני (2 יח 'לכל 1 מ' - זה הנורמה). לא יעשה בלי חורים מן הקשרים (1 חתיכה לכל 1 מ '). פגמים פני השטח אחרים אינם נשלט, אז אל תתפלאו כי החומר יהיה להם. הכל נקבע לפי המחיר, אשר מגיע 11-14 y. e לכל 1 מ '2.
 2. כיתה "B". האפשרות טובה יותר. כאן, כתמים, סיביות, פסים של שרף חורים מן הקשרים הם כבר לא נסבל. לגבי פגמים מכניים, רק חתיכה אחת מותר לכל מטר. בכמות מוגבלת, הלוח לגש יהיה סדקים, ליבה וקשרים. לכל 1 מ '2 אתה צריך לשלם 16 עד 19 y. ה.
 3. כיתה "A". כחול הוא נעדר, כמו גם רצועות הליבה, חורים מן הקשרים, כתמים resinous, רצועות באזורים unplaned. בתוך גבולות כיסים שרף רגיל, סדקים קטנים שריטות. העלות היא מ 20 ל 29 דולר. ה.

"קטיפה" לוחות יש יתרון על פני אלה חלקים. אחרי הכל, בשל התלמים יהיה קשה יותר להחליק, ומים הגשם לא יצטברו על פני השטח. בזכות העץ הזה לא להירקב, ואתה לא צעד לתוך שלולית.

מסקנה

אם אתה חושב על איזה חומר לעשות טרסה שלך, להיות בטוח כי larch היא אפשרות אידיאלית. ובכל זאת, אם אתה לא יכול להרשות לעצמך את זה, ולאחר מכן להשתמש בחומר אחר. רק כאן בעדיפות צריך להיות פרופיל קורדרוי, אשר טוב יותר סובל את השפעת האטמוספירה והוא נוח יותר עבור הבעלים.

 • לוח הסיפון

 • עץ מורכב פולימר הלוח

 • הנחת לוח טרסה מתוך לגש

 • לוח טרקוטה ללא תפר

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

59 − 55 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map