Comments 0 0 1 View

מדף קיר

ספריות הבית הנוכחי הם גם עכשיו. אתה יכול לבחור את אחת הגירסאות השונות של מדפי הספרים והמדפים המקוריים והבלתי רגילים. בעולם העיצוב, לא רק את החומרים המשמשים, אלא גם את הפנטזיה הם חשובים.

אם אתה חושב נכון על עיצוב, המדף קיר עבור ספרים יהפוך אלמנט בהיר של הפנים.

ספריית הבית

בעזרת מדפי הספרים יוצאי דופן ויפה, אתה יכול להפוך את ספריית הבית שלך לתוך פינה נוחה ונוחה של הדירה.

מעצבים מקצועיים משוכנעים כי דמיון יצירתי יעזור לך להפוך מעבר להכרה המדפים הרגילים המדפים.

גרסאות של מדפי ספרים יוצאי דופן

אם אתה רוצה, אתה יכול להשתמש מדפים מודולריים עבור ספרים, אשר מורכב של כמה בלוקים מסתובב בכיוונים שונים. בלוקים תואמים לחלוטין אחד עם השני, כך שאתה יכול לעשות מהם את המחיצות הרגילות, מדפים, ארונות.

עצה! מדפים מודולריים יכול להיות מחיצה בדירת סטודיו.

אם אתה רוצה, אתה תמיד יכול להוסיף בלוקים חדשים לעצב שלך מבלי לבזבז הרבה חומר.

מגוון של מדפי קיר ניתן למצוא בצורה יוצאת דופן, הם לא יהיו גלויים לחלוטין כאשר הם מלאים עם ספרים. ניתן להתקין מבנים כאלה בכל מקום. היתרונות של בחירת המדפים עבור ספרים: שטח מינימלי להתקנה, קלות ההתקנה. קירות הספר מתאימים רק עבור דירות מרווחות, אבל חרושצ'וב קטן יכול להיות מותקן מדפים כדי לחסוך מקום. לדוגמה, אתה יכול לבנות מדפי ספרים בגרם מדרגות שמוביל לקומה השנייה של בית כפרי. אתה יכול פשוט לשים באמצע החדר הרבה מדפים קטנים, במקום עליהם לא רק ספרים, אבל מזכרות, תמונות משפחתיות.

עצה! העץ יכול להיות מוחלף עם פלסטיק, מתכת, זכוכית. על הסגנון של המדפים "מודרני" מתאים של צבע בהיר.

הצורה של המדפים ניתן גם לשנות: עגול, עיצובים סגלגלים מופיעים יותר ויותר בדירות עירוניות.

מדף הספרים של הסוג המסורתי בעל צורה מלבנית. זה מורכב לוח עץ קבוע על שני סוגריים. בנייה כזו היה בעבר דפוק על הקיר. בשלב זה, תוכל לבחור את גרסת הקומה של מדף הספרים. דגמים קלאסיים לא איבדו את הרלוונטיות שלהם, הן בקיר וגרסאות הרצפה. כאשר לקשט דירה בסגנון קלאסי, המדף צירים הקיר ספרים יהיה תוספת מעולה. העיצוב עשוי מהגוני נראה מרהיב. עם מספר מינימלי של מחברים, זה יכול לשמש גם חדרים מעוצבים בסגנון של "מודרני".

אם יש מספיק ספרים בבית, יש מקום פנוי, אפשר לעשות מדפים עבור ספרים מבטא בהיר של הפנים. בבית כפרי אתה יכול להשתמש קורות, להתאים אותם כמו מדפים לספרות. בין החסרונות של פתרון העיצוב הזה הוא גובה הספרייה הביתית. כדי לקחת, אם יש צורך, ספר, תצטרך להשתמש סולם.

גרסאות חריגות של מדפי ספרים

אנו מציעים לך לעצב גרסאות של מבנים עבור ספרים.

מדף "ספלי תה". חזותית המבנה דומה ארבע כוסות, אשר מוערמים על גבי אחד את השני. בתוך הכוס, נעשה שימוש בצבעים בהירים, נוצרת תחושה של ניגודיות. המדפים מרווחים למדי, מתאימים לסגנון "מודרני".

מדפים "סירה". סירת העץ הישנה ניתן לכה, להציב לאורך הקיר, בתוך המדפים. כזה כוננית יוצאת דופן ידרוש שטח, ולכן זה מתאים במסדרונות בבתים כפריים מרווחים.

מדפים "אלפבית". כדי לעצב את חדרי הילדים, אתה יכול לעשות מדפים בצורת אותיות של האלפבית הרוסי. בנייה כזו תסייע לילד ללמוד את האלפבית, וחוץ מזה זה יהפוך את האלמנטים המקוריים של החדר שלו. בנוסף לספרים, הילד יוכל לשים על מדפי העץ או מתכת שלו "אוצרות": כפתורים, מדבקות, צעצועים.

מדפים מלוחות גבס

מדפי קיר מעצבי ממליצים לבעלי דירות קטנות בעיר. בעזרת מבנים כאלה, אתה יכול למקסם את השימוש של שטח פנוי. מדפים ניתן לקנות בחנות רהיטים או מיוצרים על ידי עצמך. האפשרות השנייה מתאימה לבעלי בתים הזקוקים למודלים של גדלים שאינם סטנדרטיים. המדף הלוח גבס יהיה אלמנט דקורטיבי רב תכליתיים, זה יכול להכיל ספרים, מגזינים, עיתונים, מזכרות, תמונות.

אם אתה עייף של ארונות קלאסיים עם מראות ודלתות, שבתוכם הם מדפי עץ סטנדרטיים, לבחור חלופה - מדף עשוי קיר גבס. אם אתה כראוי מתקרב תהליך הייצור שלה, אפשר לחזק את המבנה, ואז על מדפים כאלה אינם חוששים יהיו לשים חפצים כבדים.

עצה! כדי שהגדוד יהפוך לקישוט אמיתי של החדר, השתמשו בתאורה האחורית.

עבור מסילות מדריך פרופיל מגולוון הנדרשים לעבודה, פריימר, ברגים, קיר גבס, בולגרי, פלנר חשמלי, בולגרית, רולטה, מספרי מתכת אנך רמת בניין, מברג, עיפרון, פטיש, מרית, חומר שוחק.

ראשית, חשוב לחשוב על המקום בחדר שבו תוכלו לעלות על המדף תחת הספרים. תזדקק לסקיצה ראשונית ולמדף עצמו. כדי לשמח אותך, אנו ממליצים לפנות למעצבים מקצועיים לקבלת עזרה. הם יעזרו לך לא רק עם הבחירה של הצורה של המדף, אלא גם לחשב את הממדים שלה, לייעץ את קנה המידה צבע. לאחר סקיצה מוכן, אתה יכול להמשיך עם ההתקנה של פרופיל המתכת. זה יידרש למסגרת העיצוב העתידי תחת הספרים. אתה יכול להדק את המסגרת לקיר, קבלת מדפים חיצוניים. ואתה יכול לעשות את זה בצורה של מחיצה בין אזורים בודדים, מקבל מדפים פנימיים תחת הספרים. לפני תיקון הפרופיל, אל תשכח לעשות את כל המדידות הדרושות, לעשות סימנים על פני הקיר, אם המדף יהיה קבוע לקיר. המסגרת קבועה עם ברגים כדי להבטיח את האמינות של המבנה המתקבל.

הבא, אתה צריך להתקין את הפרופילים מדריך, כלומר, לתקן את לוחות אורך ו רוחבי, אשר תיצור את המראה של המבנה המוגמר. כדי להבטיח כי המדף חזק, יש צורך לחזק את הפרופיל - מגשרים. לאחר הבסיס מוכן, אתה יכול להמשיך להדק את הסדינים של גבס. המפרקים ביניהם shpaklyutsya, כדי לא לקלקל את התפיסה. אם תרצה, אתה יכול לצייר את המדף סיים, או להדביק אותו עם טפט. בהתאם למספר הפרופילים האורך והרוחבי שישמשו, מספר מסוים של מדפי ספרים יתקבלו. מודלים אלה של מודולי ספרים מתאימים לחדרים בהם מתקיימת תקרה מרובת מפלסים עשויה גבס. כדי להדגיש את המדף כאלמנט עיצוב נפרד, אתה יכול לחשוב על התאורה הפנימית. עבור הארגון שלה, רצועת LED, פמוטים דקורטיביים, ספוט השקעים ספוט מתאים.

תשומת לב! לפני יצירת גולת הכותרת, לטפל בביטחון שלה.

מסקנה

למרות העובדה כי בשנים האחרונות אנשים צנחו עניין קריאה, וספרים קבועים שהוחלפו על ידי בפרסומים אלקטרוניים, מדפי ספרים עדיין רלוונטיים בעיצוב של מקום. ספרים עבור רבים קשורים עם שגשוג, מכובדות, כך בתי אחוזות כפריים מדפים עם ספרים - התרחשות שכיחה. אתה יכול לקנות מבנים טרומיים עבור ספרים מעץ טבעי יקר, זכוכית עמיד, מתכת, או להרים מודל משולב. אל תשכחו שגם המדפים צריכים להיות השלם של המצב שנוצר בדירה או בבית, ולא "כתם לבן". אם אתה חסיד בסגנון קלאסי, מדפי עץ, מכוסה דלתות זכוכית, יתאים לך.

עבור הפנים, מעוצב בסגנון של "מודרני" צריך עיצובים המורכבים הן זכוכית והן מתכת. מדפים עבור תכונות עיצוב יכול להיות שונה לחלוטין. לדוגמה, עבור היי טק בסגנון מתכת גלית או PVC עיצובים שנעשו בצבעים מנוגדים יעשה. אל תשכח כי ספרים יש מספיק משקל, כך המדפים צריך להיות לא רק יפה, אלא גם חזק.

גרסאות של מדפי ספרים ניתנות בסרטון הבא

  • נישה מ גבס

  • נישה בפנים דירת חדר אחד

  • עיצוב נישה בקיר

  • איך יפה לקשט נישה

Previous Aerosolmaling i dåser
Next एक नई इमारत में परिष्करण क्या है?

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/amethyst/data/www/annot.info/wp-content/themes/trendyblog-theme/includes/single/post-tags-categories.php on line 7

About author

You might also like

מאמרים 0 Comments

חיזוק הבסיס של הבית הישן

לעתים קרובות, הבעלים של אזורים פרבריים נוטים להגדיל את שטח המגורים של הבית. עם זאת, פתרון זה דורש כוח מוגבר של היסוד של הבית. למעשה, עם עלייה משמעותית במשקל המבנה,

מאמרים 0 Comments

חלונות פלסטיק למינציה

לכל חומר יש חיי שירות נומינליים, שאחריהם חלק או כל נכסיו הולכים לאיבוד. זה חל גם על עץ. למרות שזה יכול להיקרא אחת האפשרויות הטובות ביותר לבנייה, אבל את החלונות

מאמרים 0 Comments

לוחות ריצוף מאירות

בשוק של חומרי בניין יחסית לאחרונה הופיע לוח הריצוף המאיר. עמדה ראויה לציון, למרות העובדה כי היקף היישומים שלה מוגבל ויש להתייחס אליו כאלמנט אופנתי של עיצוב נוף. בואו ו

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply

72 + = 76