מוטובוקס הרוסי הטוב ביותר

מוטובוקס הרוסי הטוב ביותר

מי ברצינות החלו לעסוק משקי הבית והחליט להגיע לגבהים גבוהים בעסק הזה, בשלב כלשהו להתחיל לחשוב על קניית מטפח, אצל אנשים משותפים - בלוק המנוע. זה דבר חיוני בבית, אשר מפשט את חייו של כל חקלאי. הוא מבצע תפקידים רבים ומשמש עוזר חיוני. רק רוצה לומר כי המחיר של המטפח הוא די גבוה. זוהי רכישה רצינית, אשר יש לקחת ברצינות. אז אם אתה משלם כסף, אז לעשות את זה בתבונה. אתה צריך לקנות איכות "סוס", כי בהצלחה מבצעת את הפונקציות שלה.

לכן השאלה היא, איזה בלוק המנוע עדיף לקנות? במאמר זה, אנו נסקור את המטפחים המנועיים הטובים ביותר שהפכו להיות נאהבים על ידי המשתמשים שלהם. תוכלו ללמוד את היתרונות והחסרונות שלהם, תכונות ומפרטים. זה יעזור לך לעשות את הבחירה שלך.

כיצד הדירוג של המטפחים המנוע הטוב ביותר

מראש אנו מזהירים אותך שהאתר שלנו אינו מפרסם ואינו מקדם מוצר זה או אחר. כל motoblocks, אשר יהיה ברשימה שלנו של אגרגטים הטוב ביותר, נבחרו ללא משוא פנים לגופם. השתמשנו בעיקרון - אנחנו לוקחים את זה לעצמנו. מה השפיע על קריטריוני הבחירה? אלו הם ארבעה גורמים:

 1. תשובותיהם של בעלי מטפחים מוטוריים. קודם כל, המוצר יכול להישפט כאשר ניסית את זה. עבור motoblock הכל בדיוק אותו דבר. מסכים כי באמצעות טכניקה זו או אחרת לאורך זמן, תוכלו ללמוד את כל היתרונות שלה ואת minuses. השארת ביקורת, אתה לעזור לאחרים להכיר את הסחורה. בפועל זה, זה יותר טוב התיאוריה וחוות דעת של מוכרים או פרסום. לכן, ביקורות משתמשים הן מלכתחילה. אבל מצד שני, הרשימה יכולה לקבל את המכשירים הנפוצים ביותר, ומוצרים חדשים טובים לא ניתן להבחין. לכן יש נקודה מספר 2.
 2. מאפיינים טכניים של בלוקים. הודות להם, אפשר לזהות חידושים באיכות גבוהה זמין ברוסיה, אשר בעלי הקרקע עדיין לא היה זמן "לרוץ". טכניקה דומה היה פיקוח על ידי היצרן, עם ביקורות מוכן כבר. סקרנו את המנועים, את איכות הבנייה ועוד.
 3. פונקציונליות ועלות של motoblocks. הודות להם, אנחנו לא נכללו מטפחים המנוע, אשר לא ממש משתלבים במציאות של רמת החיים הרוסית. אחרי הכל, תסכימו כי קניית motoblock, מחיר אשר ניתן להשוות את המחיר של מכונית טובה, הוא לא רציונלי. בעוד הפונקציונליות, המנועים ובניית האיכות יכולים להיות ברמה ממוצעת.
 4. זמינות הרכישה. למה לדבר הרבה על motoblock איכות שאתה לא יכול לקנות במדינה שלנו? אנחנו עושים רשימה זו עבור אנשים שרוצים ויהיה מסוגל לקנות motoblock על השטח של המדינה שלנו.

בזכות אלה ארבעה קריטריונים, יש לנו רשימה של motoblocks הטוב ביותר כדי לעזור לך להכיר את המוצר ולבחור את הערך שלך.

מוטובוקס הטוב ביותר של ייצור זר

כדי להתחיל, בואו נסתכל על המטפחים הזמינים בארצנו, אבל נעשה על ידי חברה זרה. לתשומת ליבך אנו נספק העליון Motoblocks 3, שנעשו בחו"ל, וליהנות הביקוש הגדול ביותר.

GARDEN SCOUT GS 101DE מוטובלוק

זה מטפח המנוע הוא מלכתחילה בין אלה זרים. ברשימה שלנו, זה בא עם יחס מחיר איכות מעולה. זה חסכוני למדי, וצורכת רק 278 גרם של דלק לכל 1 קילוואט. "גארדן סקאוט" - גושי מנוע כבדים מהיצרן הסיני. משקל של בלוק המנוע ללא מדגם הוא 273 ק"ג. המנועים של דגמי הדיזל הם אחד עשר חזק. היחידה מצוידת במתנע חשמלי, אך ניתן גם להפעיל אותה באופן ידני. אתה יכול לנעול את מערכת ההיגוי, אשר יש גם מהדק סיבוב. על גבי כונן סופי שלב אחד.

לגבי התצורה הראשונית של המטפח המנוע, הוא כדלקמן:

 • מושב;
 • תעלה;
 • לחרוש.

למרות העובדה כי הרכבה של motoblock היא סינית, זה לא שווה לדאוג אמינות. אם אתה מסתכל על חוות דעת המשתמש, ולאחר מכן מודלים מורשים לעמוד מפרטים מפרט ואיכות.

פלוסים:

 1. העלות היא על 1000-1100 $.
 2. מצוין פונקציונלי.
 3. בנה איכות ואמינות

החיסרון הוא שירות גרוע למדי ולא מפותח.

Motoblock «CROSSER CR-M12E»

מוטוקולטיבים שוב מארץ השמש העולה. הם די צדדי. מנועי דיזל, ארבעה שבץ עם קירור נוזלי. מוטובלאוק כבד, שמשקלו מגיע ל -250 ק"ג. הוא יתמודד בקלות עם כל לכלוך, אפילו הקשה ביותר. משתמשים שמו לב כי יחידת עובד די בשקט כלכלית מבלה דלק.

הרכישה כוללת rototiller פעיל, מזרם צימוד ומושב קטן. כמו דגמים אחרים של אותו הכיתה, "הצלב" יש מערכת הפעלה חשמלית, מפחית הילוכים ואת הזרקור הקדמי. המשתמשים לא התלוננו על איכות הבנייה.

פלוסים:

 1. מעולה לבנות איכות מטפח המנוע.
 2. נוכחות של המתנע חשמלי.
 3. פעולה שקטה וכלכלה.
 4. סט של ציר.
 5. העלות היא מ 750 $.

חסרונות:

 1. רשת השירות אינה מפותחת היטב.
 2. ניהול קשה.
 3. חגורת קלאץ '.
 4. עמוד ההיגוי אינו ניתן לשינוי.

Motoblock «CATMANN G-192»

אידיאלי לטפח שטח גדול. ושוב המפיק הוא סין. מנועים לדגמים רבי עוצמה - 12 ליטר. עם. הגלגלים גדולים, ומשקל בלוקים המנוע הוא 255 ק"ג. אם יש לך משק גדול שצריך להיות מעובד, הוא יתמודד עם זה. עובד בקלות על קרקע קשה. אם לשפוט לפי המשוב, המטפח יש מהירות טובה קבוצה גדולה של הילוכים (6 קדימה 2 אחורה). באשר לנוחות, כלומר, המתנע החשמלי, התאמת גובה הידיות והמושב הנוח. רוב הבעלים מרוצים מאיכות החריש, מעבודת ההגה ומחרשה המסתובבת. יש ניואנס אחד - כמה משתמשים היו בעיות עם המנוע. לכן, לברר אם יש סדנת אחריות בקרבת מקום.

פלוסים:

 1. שילוב טוב של מטפח המנוע.
 2. לבנות איכות.
 3. מהירות ומספר מהירויות.
 4. מתחיל גם בעונה הקרה.
 5. עלות מ 550 $.

חסרונות:

 1. שירות מפותח.
 2. ניהול קשה.
 3. פגמים של המנוע.

דירוג של מוטובוקס המקומי הטוב ביותר

הגיע הזמן לשקול את motoblocks הרוסית הטובה ביותר וסקירות עליהם. אחרי הכל, אנחנו ברוסיה גם עושה מכונות מעולה שיכול להתחרות עם יצרנים זרים. אנו ניגוד להם עם שלושת הבלוקים המנוע העליון, אשר מבוצעים על ידי היצרן המקומי.

Motoblock "BLARUS-09N", "MTZ"

המטפח הוא די חזק, מבצע פונקציות רבות, והוא מסופק לתיקון. זהו ציוד כבד מיצרנית בלארוסית השכנה. ראוי לציין כי הוא מצויד עם מנוע באיכות גבוהה «הונדה GX 270». כוחו מגיע 9 ליטר. עם. יועצים למקם אותו כתחליף של מטפח פופולרי יחסית Agros, כי זה כבר לא מיוצר. בהתבסס על המאפיינים הטכניים שלה מדיניות התמחור, זה ניתן להשוות עם המותג הזה, אשר אהב כל כך על ידי הרוסים.

מנוע motoblock פועל על בנזין, יש 6 מהירויות קדימה 2 אחורנית. בנוסף, את הזמינות של כוח ההמראה פיר ואת היכולת להשתמש קבצים מצורפים עשה את motoblock מ הרפובליקה של בלארוס אחד הטובים ביותר בקרב היצרן המקומי. עם זאת, ישנם הבעלים שהבחין החסרונות לגבי העיצוב, בהתחשב במחיר קצת גבוה מדי.

פלוסים:

 1. פונקציונליות גדולה של המטפח.
 2. זמינות של מרכזי שירות.
 3. ערך תמורת כסף.
 4. מנוע טוב.
 5. העלות היא מ 500 $.

חסרונות:

 1. בעיות במערכת ההילוך.
 2. פגמים עם המצמד.

Motoblock «UGRA НМБ-1Н13»

בהתבסס על ביקורות - זה יכול להיקרא motoblock הטוב ביותר של הייצור הרוסי. זה די קל, רק 90 ק"ג. היחידה כוללת מנוע דלק יפני טוב מיצובישי, אשר קיבולתו היא 6 ליטר. עם. כמה ציוד מטפח? ארבע מהירויות, כולל האחורי. מענג מרובת הדיסקים motoblock הילוכים הילוך הילוך, עם כוח להעיף פיר. הציוד הבסיסי כולל חותך כרסום, סיומת לולאה ו קולטר.

באופן כללי, הבעלים שמחים, אבל שם לב כמה פגמים: רטט קטן, ללא הפרדה, כישלון שליטה, התחלה רעה ודליפה של שמן. ובכל זאת, motoblock יכול בקלות לקחת למרכז שירות ותיקן, כל כך הרבה חקלאים משאית רוצה לרכוש אותו.

פלוסים:

 1. תיקון של המטפח.
 2. זמינות של מרכזי שירות.
 3. עלות של 400 $.

חסרונות:

 1. מטפח המנוע מתמוטט.
 2. יש לה טנק קטן.
 3. צורכת דלק.
 4. יש כמה פגמים.

Motoblock «NEVA MB-23S-9.0 PRO»

הופק בסנט פטרבורג. מודל רב-תכליתי, המסוגל לחרוש ולרעוע, לטחון אדמה כרסום, וכן לעשות תלמים וכו '. בלוק המנוע מסוגל לשאת מטען עד 450 ק"ג, אם כי הוא שוקל 110 ק"ג. המנוע הוא דלק, "סובארו EX 27D" (יפן), קיבולת של 9 ליטר. עם, ארבע פעימות צילינדר יחיד. מיכל הדלק מיועד ל 3.6 ליטר. חגורת מצמד, גלגל הילוך. הילוכים מהיחידה 6 - 4 קדימה ו 2 - חזרה.

הייחודיות של המודל היא אמינות מוגברת ובטיחות, עקב תחנות כוח מיובאות.

פלוסים:

 1. מטפח קטן משקל המנוע.
 2. לבנות איכות.
 3. אמינות ובטיחות.

חסרונות:

 1. טנק קטן.
 2. העלות היא 800 $.

מסקנה

בדקנו את 6 המטפחים המנועיים הטובים ביותר שניתן לרכוש על אדמת רוסיה. הם נבחרו על בסיס 4 קריטריונים, אשר דנו בהתחלה. לאחר היכרות עם כל היתרונות והחסרונות של מודל זה או אחר, אתה יכול לבחור מטפח המנוע שישמש אותך במשך זמן רב.

 • מיניטרקטור מ motoblock ידי עצמו

 • אלוף מטפח

 • מכני שלג

 • כיצד לבחור snowplow חשמלי

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 6 = 4

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map