מילוי הצלחת למוסך

מילוי הצלחת למוסך

עם הגידול במספר המכוניות הפרטיות, החניכה חובב צובר תאוצה, ורוב הנהגים מנסים לבנות זול באותו זמן תיבת חזקה מאוד לאחסון הובלה. בהינתן הרצון לשמור על המכונית והמבנה של בעיות אפשריות עם שקיעה, תוך לקיחה בחשבון את החוסר המוחלט של מידע על אופי הקרקע באתר, ברוב המקרים קבל solution- הבסיס הטוב ביותר הוא לוח מונוליטי תחת במוסך.

הכנת חפירה ליציקת לוח מתחת למוסך

מבחינה טכנולוגית, הכנה וייצור של לוח בטון בסיס לבניית מוסך אינו שונה מהסידור של קרן רדודה, ההבדל הוא רק בהיקף של עבודה:

 • המיקום המדויק של הצלחת העתידית מסומן באתר, עבודות התכנון מבוצעות, אדמה וקרקע מוסרים לעומק של 40-50 ס"מ;
 • הכרית של כמה שכבות של תערובת חול חצץ מונח ונפל, הסרט, בידוד איטום מונחות;
 • טפסים מותקנים, הניח שתי שכבות של חיזוק בר, השכבה התחתונה במרחק של 3-4 ס"מ מן איטום, העליון - 5 5 ס"מ מן המשטח העליון הסופי של הצלחת.
עצה! לא משנה איך וממה חומר יוצג הקירות במוסך, זה הגיוני לשחרר את השסתום מצלחת הבסיס בצורת שפם אנכי עבור קשירה נוספת עם מוטות בקירות אבן או ליהוק.

לפיכך, ניתן להשתמש ביעילות נוקשות עודף של הצלחת כדי לחזק את תיבת המוסך. הערימה את אביזרי הקירות המוסך יהפכו את המבנה כולו הרבה יותר חזק stiffer. אם התקרה מתוכננת בצורה של הליהוק צלחת, החיזוק יהיה רק ​​לחזק את הקירות של המוסך, ואולי, בייצור של חגורת חיזוק לא יהיה צורך.

ראשית לפרוס תחבושת השכבה התחתונה של החיזוק. לאחר הנחת "צפרדעים" או כוסות תקן לצרף את החיזוק של השכבה השנייה. יש צורך לסרוג את המוטות, ולא לרתך אותם. רוב המומחים ממליצים סריגה עם חוט רך, המניע את ההמלצות כך שכבת מגן על armature לא מופרת. במציאות, סריגה עם חוט מאפשר לקבל שלד חיזוק חזקה בו זמנית. בתהליך של שפיכת הטפסות, אביזרי לא יזוז, וכאשר הבסיס של המוסך הוא התקשה, קשירת הסורגים יאפשר לרמה לפצות את הלחץ בבטון.

איך למלא את התנור מתחת למוסך במו ידיך

חישוב כוח רגיל באמצעות חבילות תוכנה נותן את הערך האופטימלי של עובי של לוח מוצק להקמת מוסך בן קומה אחת של 120 מ"מ. עבור החלק התחתון של תיבת המוסך עם גודל של 6x4 מ 'זה יהיה על שלושה מטרים מעוקבים של פתרון בטון.

במציאות, עובי הבסיס לוח נבחר קצת גבוה יותר מאשר הערך מחושב:

 • ראשית, יש רצון להעלות את רצפת המוסך מעל פני הקרקע, לפחות 10 ס"מ.רוב במוסך פרטי להשתמש דלת מוסך נדנוד. לכן, נדרש פער כדי להבטיח פתיחה רגילה של השער גם בחורף, עם הרבה קרח ושלג מול הכניסה;
 • שנית, מים ממיסים וגשם לא צריך להיכנס למוסך, אפילו עם מקלחות אלכסוניות;
 • שלישית, תנור גבוה מבטיח שימוש רגיל של המוסך אפילו במצבים בלתי צפויים, למשל, שקיעה של חלק של הקרן או ניקוב של הקרקע לפני הכניסה לחדר.
חשוב! הנקודה האחרונה היא בעלת חשיבות מיוחדת ודורשת תשומת לב מוגברת בעת עיצוב עיצוב המוסך, אם כי נהגים רבים מוזנחים על ידי סכנה ולקבל חבורה של בעיות עם פתיחת הדלתות.

מזיגת בסיס לוח בטון תחת היסודות של המוסך מומלץ לבצע בשלב אחד, אם הנפח של מרגמת בטון המערבל אינו מספיק, המילוי חייב לבצע עם פרש לא יותר מפעם 3 שעות.

לאחר לשפוך יש צורך לרמה את פני השטח של פתרון בטון עם מכשיר הגיהוץ. לפיכך, בסיס חלקה מאוד מוצק מתקבל.

שיטות אופטימיזציה של צורת המרתף תחת המוסך

עובי הלוח ב 120 מ"מ מספיק כוח, אבל לא מספיק כדי לבנות בסיס גבוה. מילוי בסיס של חצי מטר עובי על מנת להעלות את רמת הרצפה הוא יקר וחסר טעם. עבור לוח של 0.5 מ ', לפחות 12 קוביות בטון או 26-30,000 רובלים של עלויות נוספות יידרש. לכן, לעתים קרובות לנקוט בסיס יוצא דופן של הקרן - סקטוריאלי.

את הבנייה של צלחת כזו ניתן להשוות עם כמה סרטים מקבילים של קרן רדודה, על גבי אשר מלוא מונוליטי דק לוח מונח יצוק. מערך החיזוק אינו שונה מהגרסה המקובלת.

הטכנולוגיה של הרכבת קרן כזו מתבצעת ברצף הבא. על החניה של המוסך ובתוך המתקן נשלף תעלה, בעומק של 50 ס"מ, ובתוך המתאר אחד נוצר, לעתים נדירות יותר, שתי רצועות אורך ורצועה אחת של קרן רדודה. יש כרית חצץ חול, איטום מים, EPS. המרחב בין הקלטות הוא דחוס בזהירות ו sanded, ואחריו הנחת איטום בידוד. הסרטים מחוזקים בחלק התחתון והתחתון של הרצועות של שני מוטות. לוח מונוליטי יש מסגרת חיזוק משלו בשכבה אחת.

לאחר התקנת טפסות ואת צלחת העוגה הכוללת MZLF יעלה מעל הקרקע לגובה של כ 20 סנטימטרים. בשלב לוח יצוק מאוד רזה זה שהושג תוך גבוה, מוגבה מעל פני קרקע עקב השכבה הניחה אפס. התוצאה היא מוסך מונוליטי דק בסיס, מחוזק עם צלעות מתקשות.

יוצקים כל גרסה של צלחת הבסיס רק אחד יושב עם נפח אחד של המיקסר. הגרסה המשוערת של פתרון הבטון תחייב כ 5 קוביות, אשר תואמות את תשלום סטנדרטי של מערבל בטון מבוסס על KAMAZ.

תכונות של המרתף מונוליטי מתחת למוסך

עיקר והתכונה החיובית העיקרית של הצלחת היא כי, במקרה של היווצרות הנכונה של עוגת הבסיס, אפילו עבור קרקעות חלשות ורטובות מונולית מכתיר ומחזק את התיבה כולה של המוסך, גם אם הוא בנוי מאבן בטון. בנוסף, המוסך הוא לא בניין מגורים, אבל לעתים קרובות יותר, רק מקום אחסון עבור כלי רכב, כלים, חלקי חילוף אשפה מיותרת.

מה התנור מתחת למוסך הוא שונה מן המרתף של בית הדירות

התנור מתחת למוסך עובד בתנאים קשים יותר מאשר הבסיס של בניין מגורים, הוא מחומם לעתים נדירות. בשל שימוש ספציפי, מתעוררות מספר דרישות נוספות:

 1. לעתים קרובות, שטח המוסך אינו מחומם, בהתאם, צלחת מוצק הוא מחומם ביסודו על ידי חום פנימי. לכן, אם קופסה של בניין לא יעלה קיר לקיר בשורה קרובה של מבנים שיתופיים המוסך, יסוד הלוח חייב להיות מבודד לחלוטין;
 2. לוח מונוליטי נקרא לעתים קרובות לוח צף, אבל זה לא אומר כי הבסיס הלוח מסוגל לעמוד unproblematically בכל תנאי. זה עובד בצורה מושלמת בתנאים של בית כבד לבוש בתיבה, אבל זה יכול ליפול תחת משקלו של מוסך אור בשל החבטות החזקות של אדמה ומי תהום גבוהה;
 3. באופן מוזר זה נשמע, אבל עם סידור של לוח אתה לא יכול פשוט למלא את הטפסים עם חיזוק עם מרגמה בטון ולקבל את הבסיס הטוב ביותר בעולם. העומס על חלקו של לוח הבסיס מתחת לקיר הקדמי של המוסך עם השערים ועל שאר הקטעים הוא שונה, בעיקר בגלל תנאי הפעלה לא שווים.
לקבלת מידע! אחד הגורמים החשובים ביותר ללחץ על הבסיס של הקרן הוא תחבורה מאוחסנים במוסך. עם ההגעה של המכונית, הלחץ על החזית של הקיר גדל כמעט פעמיים בכל פעם באותו זמן.

למה יש צורך לחזק את הקצה הקדמי של הצלחת תחת המוסך

אם צלחת הבסיס המוסך מתבצעת בגרסה הרגילה, ללא חגורות וחיזוק לחיזוק, העומס מהמכונית יכול לגרום קטן, לפעמים אפילו חלק של מילימטר, סטייה של הבסיס. כוחו של לוח חיזק כראוי 100-120 מ"מ עובי יהיה מספיק כדי לעמוד עיוות ללא שבירה.

הסכנה העיקרית היא לא זו. אם כרית האוויר מסודר תחת יסודות הלוח באמצעות חול חרסיתית מלוכלך בצורה נכונה, טכנולוגיה שבורה או בטישה, את הסטיות התקופתיות של הקצה הקדמי של הבסיס גורם דחיסה וכריות משופרות, ובסופו של דבר חלל קטן נוצר תחת הצלחת. במשך הזמן, במהלך העונה הגשומה, החלל יהיה מלא במים, ולאחר הופעת הכפור, בשל הקרח שנוצר, הוא יתחיל להרים את צלחת הבסיס.

לקבלת מידע! הסימן הראשון לבעיה כזו יהיה הופעתו של סדק על הטיח ואת סגירת המסכן של דלתות המוסך.

אם לא לנקוט צעדים, צלחת דקה וגמישה תמשיך "לשבור" את קירות המוסך עד הופעת סדקים מלא. במקרה זה, armature שוחרר מן הבסיס לוח כאשר שופכים את היסודות של המוסך הוא מאוד שימושי.

התנאי העיקרי של שימור צלחת הוא ניקוז יעיל אזור עיוור נאות

לעתים נדירות, כאשר בר מזל כי באתר לבניית מוסך מתחת לשכבת אדמה הוא סלע, ​​ואת הלוח ניתן להטיל פשוט לתוך הבור שנחפר לאחר הנחת איטום. לעתים קרובות נמצא ההפך - אתה צריך להסיר כמות גדולה של חומר, לשפוך חצץ, להניח geotextile, שכבת חול, ורק לאחר מכן יוצקים את הבטון. במקרה זה, לפני הנחת כרית החול, יש צורך להפוך מערכת ניקוז מסועפת צינורות מחוררים.

לכל הפחות, שני צינורות חייבים להיות מונח מתחת לחלק הקדמי של הבסיס צלחת מתחת לאזור הבטון בכניסה למוסך. במקרה זה, זה בדרך כלל ניתן להסיר ביעילות מי התהום ואת פני השטח מים לחלוטין למנוע את הסיכון של נפיחות.

מסקנה

מערכת ניקוז יעיל נמנע 99% מהבעיות הקשורות עיוותים והרס של קרקעות הקרקע המסוגלת לשבור צלחות קרן מחוזק עד 25 ס"מ עובי. המים שנאספו במיכל יכולים להיות שימושיים מאוד עבור צרכי הבית, למשל, לשטיפת המכונית.

 • הסיפון עבור תשתית הרצועה

 • הבסיס של קלטת ערימה עבור בית עשוי בלוקים קצף

 • סרט חשוף דק הבסיס על קרקע עולה + וידאו

 • קרן חשוף סרט דק תחת מסגרת הבית

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

2 + 8 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map