Comments 0 0 2 Views

מראה עם תאורה בפנים של חדר האמבטיה

תאורה שנבחרה כראוי יכול ליצור פנים אלגנטי ונעים. באמצעות מגוון של plafonds, פמוטים ונברשות, מעצבים שואפים ליצור סביבה הרמונית, תוך התמקדות פריטים משמעותיים של תפאורה. גישה זהירה מגיע לאזור מראה בחדר האמבטיה. השילוב של אסתטיקה ופונקציונליות הוא המפתח בהצלחה לפתרון בעיות עיצוב שמטרתן יצירת פנים אמבטיה יוקרתי ותועלתני.

מטרה פונקציונלית וסוגי תאורה

הפנים של כל מרחב מחיה מכיל בארסנל שלה אינו העתק היחיד של המראה. קשה לדמיין את האווירה של המסדרון, חדר השינה וחדר האמבטיה ללא התכונה הרגילה של כל האופנה. הערך של המראה עם תאורה באיכות גבוהה בחדר האמבטיה קשה להגזים. גיבוש התמונה ליום הקרוב או טיפול פנים יכול להיעשות רק עם כיסוי מלא של השתקפות שלה.

אילו פונקציות מוקצות למראה עם תאורה אחורית? בואו נברר את זה:

 • לספק תנאים נוחים לארגון של הליכים קוסמטיים או סגנון השיער מסוגל תאורה חזיתית;
 • תאורה נכונה מפחיתה את הנטל על הראייה ומפחיתה את רמת עייפות העין;
 • תורם ליצירת אווירה שלווה של חדר האמבטיה, כאשר לאחר יום עמוס אני רוצה לקחת מים הליכים ללא שימוש המקור העיקרי.
הערה:! תאורה מלאכותית מעוררת עיוות צבעים. הציגו את המראה בחדר האמבטיה עם תאורה אחורית כי הוא קרוב ככל האפשר אור טבעי.

היצרנים מציעים מבחר עשיר ביותר של מראות ומנורות בפנים של חדר האמבטיה. כל מגוון הסחורות מחולק לשלוש קבוצות:

 • מובנית תאורה מראה;
 • אלמנטים נפרדים להארת אזור המראה;
 • לפי סוג של פמוט.

מרכיבים מובנים

רכישת מראה עם מובנה תאורה - השקעה המוסמכת בעיצוב פנים עם יעילות מוכחת. בין היתרונות יש פונקציונליות ללא ספק, קלות התקנה ואווירה בלתי רגילה של חדר האמבטיה. ההחלטה על הנושא של העיצוב של המראה באופן אוטומטי נעלמת, היצרן יש לטפל הטיפול של הבעיה עצמו.

עבור אנשים יצירתיים המעדיפים להפוך את הרעיונות שלהם להיווצרות הפנים, אין הזדמנות להציג יכולות יצירתיות. עם זאת, מובנית תאורה אינה מכשול התקנת אביזרי נוסף בסוג של פמוטים.

תאורה חיצונית

אלמנטים של תאורה חיצונית עבור המראה בחדר האמבטיה הם קטנים ברובם. העיצוב זהה לקיר או אורות קיר סטנדרטיים, יש להם מערכת הידוק אופקית ואנכית. ההבדל העיקרי הוא מנורת פלורסנט המסורתית עם אפשרות של תיקון על הקיר. התאורה החיצונית מאוד פונקציונלית, אינה דורשת טיפול משמעותי, בשילוב עם סגנונות רבים של פתרונות עיצוב וקל לשימוש. כדי החסרונות יכול להיחשב מינימליזם מופרז, לא תמיד רלוונטי כאשר לקשט את פנים האמבטיה. הסביבה עם השימוש של המראה החיצוני מראה הופך למשרד כמו.

המניעה! אביזרי אמבטיה אמבטיה מותקנים בהתאם לכללי מערכת האבטחה IP, אשר קובע את המרחק הבטוח של המכשיר ממקור לחות הלחות.

חזייה

הפתרון הקלאסי של ציוד המראה תאורה בחדר האמבטיה הוא התקנה של פמוטים. הטעם של הצרכנים מיוצג על ידי מגוון רחב של עיצובים המאפשרים לך לבחור מודל בהתאם הסגנון הנבחר עבור פנים האמבטיה. היתרונות כוללים את האפשרות של אפשרויות הרכבה שונים - על הדף או הצדדים של המראה, מראה אטרקטיבי, התאמת שאר האלמנטים עיצוב. בין החסרונות היא ההסתברות לגודל לא פרופורציונאלי בין המראה לתאורה האחורית, לא כל הדגמים מורשים לפעול בחדר עם לחות גבוהה.

תכונות של בחירה

כדי לא להצטער על הרכישה הלא מוצלחת בעתיד, לשקול היטב את כל הניואנסים של הרכישה הקרובה. זה חל על שתי מראות, בשילוב עם תאורה, גופי תאורה בודדים לשירותים.

מגוון מראות

קודם כל, להחליט על גדלי המראה המתאים הפנים שלך. התחכום של הרהיטים בחדר האמבטיה המרווח יהיה להדגיש את האלמנט הגדול של העיצוב. בעלים של מראה קטן בחדר נבחר היטב לא מרגיש את אי הנוחות של שטח דחוס. ללא קשר לגודל הכולל, מבחינת גובה זה אמור לספק את הנראות טוב של האדם בצמיחה מלאה, כלומר, הקצה העליון נמצא בגובה של 1.7-2.2 מ 'מרמת הרצפה. רוחב משתנה גם: המינימום הוא דחוי בגודל של הקליפה, המקסימום הוא מוגבל על ידי קירות.

הארה הפנימית של המראות אינה חלה על חידושים של העונה, אם כי רוב הצרכנים תופסים את זה. העיקרון של המבצע מורכב לצייד מרכיב אינטגרלי של הפנים של חדר האמבטיה עם נוריות, זוהר אשר מעומעם על ידי זכוכית קפואה. המראה מצויד תאורה במגוון וריאציות:

 • בצדדים;
 • רק החלק העליון;
 • לאורך ההיקף;
 • באמצעות אסימטריה דקורטיבית.

בין מבחר, יש לעתים קרובות דגימות המשמשים דלת תא ההלבשה. לקשט את הפנים של האמבטיה עם אלמנט דומה של תפאורה - תענוג יקר. ארון עם מראה לשירותים מאפשר לך לפתור כמה משימות בו זמנית - כדי להסתיר פריטים היגיינה אישית מבחוץ להציג בנוחות לצייד מקום לטיפול פנים. מראה עם תאורה פנימית נעשית לעתים קרובות על פרויקט בודד, תוך התחשבות בכל המשאלות של הלקוח.

זה הרבה יותר חסכוני מבלי לאבד את הפונקציונליות לרכוש מראה עם אור חיצוני לשירותים. בלעדיות של הפנים, כמובן, יקטן, אבל המעשיות תישאר באותה רמה. בהתאם לגודל העיצוב של המראה, מניחים אותו על גבי הצדדים או על הצדדים. ראוי גם להזכיר את האפשרות של תאורה דקורטיבית של המראה. זה לא מסוגל ליישם באופן מלא את הפונקציה של תאורה הפנים של חדר האמבטיה ודורש התקנה של מנורות חיצוני נוסף.

גרסאות של מנורות

בחר את גופי התאורה עבור חדר האמבטיה, משלים את מקור האור הראשי, הנוחים ביותר באותו זמן כמו המראה. בפועל, המצב מתפתח בדרכים שונות. עם זאת, בעקבות ההמלצות של מומחי עיצוב פנים, יהיה קל יותר לקבל תאורה אחורית הרמונית. כדי לשים לב על רישום של פנים יש צורך ברגעים הבאים:

 • משטח מראה סטנדרטי של מידות מלבניות דורש זוג של מכשירי תאורה מסודרים באופן סימטרי על המטוס שלה. מיקום הקיבוע תלוי במודל הפמוט - בין אם הקרניים פונות כלפי מעלה או מטה. שילוב הצימוד מפצה על הטלת הצללים וממקסם את ההקלה של הפנים.
 • ראייה להגדיל את גודל המראה הצר בפנים של חדר האמבטיה יאפשר גופי מותקן מעל זה לאורך הקו האופקי. אלמנט דקורטיבי רחב דורש הגדלת כמות הארה. הוא ממוקם בגובה של 2 מ 'מהרצפה, הר יכול להיות קיר או תקרה.
 • לספק תאורה באיכות גבוהה של מראה בגודל בינוני בחדר האמבטיה מסוגל 3 מנורות. אופטימלי להתקין אותם לאורך המערכת - שניים בכל צד ואחד על גבי.
 • כדי להאיר את אלמנטים עגולים או סגלגל דקורטיבי של פנים חדר האמבטיה, בנוסף פמוטים זרקורים, ראוי להשתמש LEDs.
 • התאורה האחורית של המראה, "טבע" בתוך נישה, נמצא שם, אחרת התאורה השתקפות לא יהיה מספיק.

הקרינה של האור באזור המראה צריך להיות בהיר, אבל מפוזר ולא לגרות את העיניים. לשם כך ראוי להשתמש אהילים שקופים או לבן עשוי זכוכית או פלסטיק. הנוכחות של המסגרת מחייבת אותך לבחור את הפמוטים על פי מסגרת המראה, תוך התחשבות צבעו ועיצוב סגנונות.

כדי להאיר את המראה בחדר האמבטיה, מנורות הלוגן או פלורסנט, כמו גם רצועות LED או דיודות פולטות אור, ניתן להשתמש. כל אחד מרכיבים הפנים תאורה יש יתרונות וחסרונות שלה, הבחירה תלויה במודל של המנורה, את גודל חדר האמבטיה, את המראה של המראה וגורמים אחרים.

המלצות התקנה

תאורה של אזור המראה של חדר האמבטיה היא משימה הדורשת מיומנויות התקנה הנדסת חשמל. תהליך ההתקנה מוקדם על ידי תכנון זהיר, המאפשר להשיג:

 • הסתרת חיווט;
 • עמידה בדרישות הבטיחות התפעולית;
 • שילוב הרמוני של אלמנט של פנים עם הקונספט הכללי של עיצוב חדר אמבטיה.

מכשירי תאורה לשירותים צריכים לעמוד בדרישות של פעולה בטוחה ולא להיות ממוקם בקרבת מים. אחד האינדיקטורים הטכניים המובילים עבור luminaires הוא עמידות לחות, backlighting רכשה חייב להחזיק מעמד IP67 הגנה. אם המרחק ממקורות המים הישירים הוא יותר מ -1.5 מ ', מותר להשתמש במכשירים עם הגנת IP44. לבעלי פנים מרווח של חדר אמבטיה, המאפשר מקום מנורות רחוק מנופים במרחק של יותר מ 3 מ ', מותר להפעיל את התאורה עם ההגנה IP27, IP20. סימנים אופייניים להגנה - טבעות איטום בצומת וכיסוי מוצק.

קשיים יכולים להתעורר בעת חיבור בסוגריים או עבודה עם חיווט על קיר כבר מעוטר אריחים. לכן, עם חוסר ניסיון מעשי, עדיף לחפש את העזרה של אנשי מקצוע. איכות העבודה יהיה ארוך לך בבקשה את הפנים המעולה של חדר האמבטיה, וטיפול הפנים מול המראה עם תאורה הרמונית יביא הנאה אמיתית.

 • התקנה של אמבטיה ברזל יצוק עם הידיים שלך

 • אמבטיות יציקה: מידות

 • מאפיינים של אמבט ברזל יצוק 180x80

 • מידות של אמבטיות פינתיות

Previous Hvordan vælger du det rigtige tapet
Next Cara mendekorasi jendela di kamar anak-anak

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/amethyst/data/www/annot.info/wp-content/themes/trendyblog-theme/includes/single/post-tags-categories.php on line 7

About author

You might also like

מאמרים 0 Comments

עיצוב של סלון עם מרפסת

העיצוב של סלון עם מרפסת הוא נושא אקטואלי, כמו בדירות מודרניות רבות יש פריסה דומה.הסלון הוא המקום שבו חברים מגיעים, שם בני המשפחה לבלות את הזמן שלהם, ולכן חשוב לחשוב

מאמרים 0 Comments

דבק טפט דקורטיבי

טפט מודרני - חומר יקר מאוד עמיד, ויניל, משי או פיברגלס כיסוי יכול להימשך יותר מעשר שנים. ברור שבמהלך תקופה זו עשויים להתרחש שינויים לא נעימים מאוד בקירות: נזק, זיהום,

מאמרים 0 Comments

איך לצייר טפט ויניל – –

טפט לציור - אופציה נהדרת עבור אלה שאוהבים להתנסות עם הפנים ולעתים קרובות לשנות את העיצוב. כדי לשנות את ערכת הצבעים, אתה לא צריך לפרק את הציפויים הישנים דבק חדשים

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply

6 + 3 =