נוזלי היתרונות הטבלה והחסרונות

נוזלי היתרונות הטבלה והחסרונות

אף אחד לא מופתע מהעובדה כי חידושים שונים מופיעים בשוק חומרי בניין כל הזמן. אז זה קרה עם חומר הגמר, אשר נקרא טפט נוזלי. ולמרות שאנחנו לא יכולים לדבר על הטפט בצורתם הקלאסית במקרה זה, אבל תאית כלול בתערובת נקבע שם זה. אבל המילה "נוזל" קובעת במדויק את מצבה, כי התערובת היבשה פשוט מדולל במים, ולאחר מכן מוחל על המשטחים כדי לנקות. תהליך זה הוא כל כך פשוט, כי גם נשים רחוקים בנייה וגימור פעולות יכול בקלות להתמודד עם המטרה.

אבל המעניין ביותר הוא טפט נוזלי הוא מגוון במונחים של עיצוב דקורטיבי של הקירות. אנחנו לא מדברים על זה כאן, רק לשקול את כל היתרונות והחסרונות של חומר זה כדי.

יתרונות וחסרונות של טפט נוזלי

בואו נתחיל עם היתרונות.

 • כפי שהוזכר לעיל, היישום של טפט נוזלי הוא תהליך פשוט. זה מורכב העובדה כי החומר היבש תאית יש דילול עם מים כאחוז: קילוגרם אחד של חומר לכל שישה ליטר מים. לאחר מכן, הוא מוחל על ידי מרית על שכבה דקה על הקיר.
 • מגוון עצום של מילוי דקורטיבי. זה לא רק את טווח הצבעים הרחב ביותר. ב תאית, מילוי שונים ניתן להוסיף, שבאמצעותו החיצוני של הסיום משתנה. זה נציץ, פירורי אבן, נצנצים, חרוזים וכן הלאה. מכאן כמה סגנונות.
 • כל מי שכבר היה ניסיון של תיקון, יודע כי להדביק את הטפט הקלאסי על הקירות היא להניח את לחמניות על הרצפה, לחתוך אותם לגודל, להחיל דבק בצד האחורי של הטפט, ולאחר מכן להדביק אותם על הקירות. קשה לאדם אחד להתמודד עם זה. בנוסף, כל הזמן יש לך לעבור על לחמניות רצועות של חומר, מפחד לצעוד עליהם. באופן כללי, מטריד את העסק הזה, ועל מתחילים כמעט בלתי מעשי.
 • מן הצד בונה טהור של התהליך, טפט נוזלי להחיל על הקירות או התקרה היא חלקה, משטח יפה ללא תפרים. מה לא ניתן לומר על חומרים רול פשוט. זה נכון במיוחד כאשר מסיימת את פינות החדר.
 • יצוין כי הטפט נוזלי דומה במקצת פתרון מרק. כלומר, בעזרתם ניתן לשרש פגמים קלים של משטח במכונה, עד 3 מ"מ. עם טפט פשוט זה לא יכול להיעשות, למעט סוגי ויניל עבה. בנוסף הקלאסיקה, אתה חייב תמיד לרמה את פני השטח לרמה המקסימלית. ולמרות הטפט נוזלי דורש מידה מסוימת, הדבר החשוב ביותר הוא ליצור משטח לבן מתחת. לכן בתהליך ההכנה, הקירות והתקרה חייב להיות צבועים בצבע לבן, טוב יותר צבע מים תחליב. זוהי הדרישה העיקרית של הטכנולוגיה.
 • תאית, אפילו מעורבב עם CMC דבק (כך זה נקרא תערובת יבשה), אבל הפתרון להחיל על פני השטח לאחר הייבוש לא ליצור שכבה בלתי חדיר על אותם. כלומר, הקירות והתקרה מכוסה על ידי חומר זה "לנשום". לכן בחצרים שבהם טפט נוזלי שימש אין עובש, אין אוויר מעופש, אין אפקט החממה. לחות היא תמיד אחוז נורמלי, שהוא מאוד חשוב לבריאות האדם.
 • כל מי שאוהב לפנטז ולהתנסות עם עיצוב ועיצוב, ואז טפט נוזלי הוא אותו חומר שעושה את זה. כלומר, אתה יכול לשלב שניים או שלושה צבעים שונים חומר מילוי, להמציא דפוסי או דפוסים מהם, תוך שימת דגש על סגנון זה או אחר. זוהי למעשה פעילות ייחודית ומעניינת. יצוין כי ציור מן הטפט הקלאסי קשה מאוד. הם מכוסים לרוב בשני חלקים של הקיר - התחתון והתחתון, עם גבול אופקי ביניהם.
שימו לב בבקשה! בעת שילוב סוגי טפט נוזלי, אתה צריך לעשות סימנים על הקיר כי יהיה להבחין בין תחומי היישום.

חסרונות של טפט נוזלי.

 • החיסרון הגדול ביותר הוא המחיר הגבוה בהשוואה לטפטים מסורתיים. ולמרות היום את ההשפעה של החידוש של הסיום עבר, כך המחיר נופל, אבל זה עדיין לא ניתן לומר כי המחירים של שני המינים יהיה שווה. בנוסף, טירון, אשר בפעם הראשונה מנסה להחיל טפט נוזלי על הקירות או התקרה, יהיה צורך להשתמש קצת. אחרי הכל, אחת או שתי חבילות עדיין צריך להיות מפונק.
 • הוא האמין כי טפט נוזלי יש התנגדות לחות הגון. לא ניתן לומר כי מאפיין זה הוא הגון. בכל מקרה, לא לבלבל אותם עם טפט רחיץ. אלה בהחלט שתי עמדות שונות ומנוגדות. היצרנים ממליצים טפט נוזלי לא להיות רטוב לנקות בכלל. ואם האתר של הקיר משום מה הפך מלוכלך או מרושל, אז אתה יכול לתקן את זה רק אפשרות אחת. יש צורך להסיר את האזור מלוכלך עם סכין ומרית להחיל חומר טרי.

את השלילי האחרון, מן הסתם, יש לייחס לא רק את סעיף "חסרונות", אלא גם את סעיף "יתרונות". ברור כי זו דרך פשוטה לתקן את הטפט המסורתי פשוט לא עובד.

חישוב החומר הנדרש

להבין את הנושא - טפט נוזלי: היתרונות והחסרונות - ולא להשפיע על הדרך לחשב את החומר הגמר, זה יהיה מחדל ברוטו. העניין הוא כי דווקא החישוב המתבצע בצורה נכונה מאפשר לקבוע את מרכיב המחיר של התהליך עצמו. לכן, זה שווה מגורים קצת על עמדה זו.

בעיקרון, היצרן כבר נותן את ההמלצות המדויקות שהוא מציין בהוראות לשימוש. זה אומר כי חבילה אחת של טפט נוזלי יכול לכסות חמישה מטרים רבועים של פני השטח. במבט ראשון, האריזה קטנה, אך ישנם שני קריטריונים:

 • תערובת יבש מדולל עם שישה ליטר מים, אשר מגדיל את נפח הפתרון.
 • חומר הגמר מוחל עם שכבה דקה, כך החיסכון ברור. עם זאת, יש צורך למתחילים כדי לסיים את החוויה למיומנות, כי מהפעם הראשונה להשיג הומוגניות של שכבה זה יהיה קשה.

בנוסף, יש לציין כי טפט נוזלי הוא מאוד חשוב וייחודי איכות. לאחר היישום, החומר מתחיל ברמה עצמית במהלך ייבוש. כמובן, הבדלים גדולים לא יכול אפילו לצאת, אבל קטנים הופכים בלתי נראים. וזה עוד ועוד פלוס בקטגוריה של "כבוד".

היתרונות והחסרונות של הכנה

שלב ההכנה הוא מרכיב חשוב בתהליך הגמר כולו. בגלל זה בעצם תלוי באיכות התוצאה הסופית.

 • ראשית, כדי להכין את הפתרון עצמו הוא די פשוט. וזה יתרון. כדי לעשות זאת, אתה צריך מכולה שבה חומר תאית הוא שפך. יתר על כן, מים הוא שפך פנימה, וכל זה מעורבב ביד כדי ליצור מסה הומוגנית. שימו לב, הכל נעשה בידיים.
  שימו לב בבקשה! כל חבילה חייבת להיות מעורבת בנפרד. אין להירדם במיכל בבת אחת כמה חבילות.

  לאחר ערבוב, הפתרון ממוקם באותה אריזה (שקית פוליאתילן), שבו החומר חייב להתבגר.

 • שנית, יש צורך להכין משטח משוטח. לא השלב הפשוט ביותר של תיקון, כי זה קשור עם הטלת מומים, פילוס המטוס וציור בלבן. אל תשכח לדרוך כל שכבה להחיל, כמו גם את פני השטח עצמו. תהליך ההכנה כולו ייקח הרבה זמן, והחומרים יעברו דרך ארוכה. עד שזה יכול לקחת כמה ימים, כי כל שכבה לא צריך להיות מיושם רק, אלא גם מיובש. לדוגמה, שכבת מרק מתייבש בין 24 ל 30 שעות, הכל תלוי בטמפרטורה בתוך המקום.

כלומר, מתברר כי לפני שתתחיל בתהליך של הגמר, יש לך כמה ימים כדי להכין קיר או תקרה. וזה בסדר אם הדירה שלך או הבית במצב טוב. ואם זה בניין ישן, אז שלב ההכנה גדל בזמן. כי כל שכבה לא רק צריך להיות מיובש, אלא גם כדי להיפטר הגימור הישן, כדי לתקן את הקיר עצמו, לתקן את פני השטח עד למקסימום איכות. למרות כל זה חל על כל עבודה הגמר. אבל אלה חסרונות שצריך לטפל בהם.

אז, עכשיו אתה יודע כי טפט נוזלי הוא לא רק הרבה יתרונות, זה גם disadvantages. אבל מי אין להם.

 • טפט נוזלי: הרכב ומאפיינים

 • קליאו דבק על טפטים לא ארוגים

 • כיצד לבחור דבק על טפטים לא ארוגים

 • טפט דופלקס על בסיס נייר

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

59 − 54 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map