Comments 0 0 2 Views

סוגי צבע לחדר הילדים: מגנטי, dulux, טקס, פרו

מאחר שילדים הם הכל שלנו, בריאותם היא הדאגה הראשונה של הוריהם. כל מה שמקיף את הילד, כולל הפנים של חדר הילדים, צריך להיות בטוח. לכן, תכנון תיקונים בחדר הילדים, אתה צריך קודם לקבוע את הבחירה של צבע מתאים, וזה לא רק על בחירת הצל, אלא גם את איכות ובטיחות הסביבה של חומר זה צבע.

על הבטיחות של צבע לדבר האזהרות של היצרן על המכולה, כמובן, את הרכב צבע וחומר לכה. אז מה אם המכל עם צבע ציין שהיא לחלוטין לא יכולה לשמש לקישוט חדרי ילדים, אתה צריך את עצתו של היצרן, אם אתה רוצה טוב לילד שלך.

העיקר הוא הביטחון

אבטחה! זה צריך להיות עבור ההורים הקריטריון החשוב ביותר בעת בחירת צבע עבור גימור חדר לילד. עכשיו יצרנים רבים מציעים חומרים מודרניים צייר, נוצר על בסיס של ממיסים אורגניים, כמו גם מים. חומרים צבעוניים עם ממיסים אורגניים אינם טובים לחדר הילדים, כי משטחים צבועים, אם רהיטים או קירות, עדיין יש זמן רב למדי לשחרר חומרים מזיקים.

אבל צבעי מים, כולל צבעים על בסיס מים, להיפך אין ריח, אין חומרים רעילים מזיקים, מתייבש במהירות וזה היפואלרגני לחלוטין. רק צבע וחומרי לכה כאלה מומלצים לעבודות הגמר ולשימוש בחדרי ילדים. וכדי להיות בטוח לחלוטין את שלומם של צבע הוא לבחור את הצבע, על האריזה אשר מציינת כי המוצר מאושר לשימוש בילדים ומתקני בריאות.

סוגי צבעים לחדר הילדים

תאימות אקולוגית ובטיחות אינם היתרונות היחידים של צבעים מפוזרים במים. צבעים כאלה הם מעשיים למדי, כמו ציפוי מתייבש במהירות ניתן לכבס לאחר מכן ללא נזק כלשהו על פני השטח. צבעים מסיסים במים בהרכב שלהם מכילים את חלקיקי הפולימר הקטנים ביותר, ויוצרים סרט שקוף ואמין על פני השטח. הם עמידים למדי כביסה ושחיקה. בעת בחירת צבע לחדר ילדים, דבר אחד צריך להילקח בחשבון: על משטחים חצי מאט ו מט, את השריטות הקטנות ביותר הם לא מורגש כמו על משטח מבריק. באופן עקרוני, אתה יכול לבחור את המוזה הזהב לבחור חומר צבע עם ברק מאט משיי. על ציפוי כזה, פגמים קלים על פני השטח הם לא מורגש מאוד.

בהתאם קלסרים המשמשים בצבע ולכות חומרים, לטקס, ויניל, אקריליק, אקריליק ויניל אקריליק לטקס צבעים מופרדים.

אקריליק LMC. בזכות נוכחות של שרף אקרילי, צבעים אלה עמידים בפני שחיקה ולחות, חדירות אדי לעמוד בחשיפה לאור אולטרה סגול. יתרון עצום של ציפויים כאלה, במיוחד Pozitiv אקרילי, היא שהם יוצרים סרט חזק כי הוא עמיד לטמפרטורות גבוהות, קמטים פיצוח.

צבעים לאטקס. כזה צבע וחומרי לכה מכילים גומי בהרכב שלהם בגלל מה, כמו גם צבעים אקריליים עמידים בפני השפעות מכניות שחיקה, וגם יש חדירות אדי. מהירות הייבוש של ציפוי לטקס הוא מ 20 דקות. עד 2 שעות, בהתאם לצפיפות של צבע ולחות של הסביבה.

עבור צבעי ויניל כמו קלסר, polyvinyl אצטט משמש. חומרי צבע כאלה הם זולים, עם זאת, משטחים שטופלו על ידי אותם במהירות להתלכלך, אבל באותו זמן קל לניקוי.

ישנם גם סוגים מעורבים של צבעים על ההצעה. לדוגמה, קומפוזיציות ויניל אקריליק יש את התכונות של צבעים אקריליק ויניל, אשר תלויים אחוז התוכן של אקריליק בהם, וכמובן, קטן יותר, נמוך יותר את העלות.

צבעי אקריליק-לטקס ולכות בשל התוכן של גומי יש גמישות רבה יותר ללבוש התנגדות לעומת צבעים אקריליים קונבנציונאלי.

אקריליק סיליקון. אפשרות מצוינת לחדרי ילדים, הודות לעובדה כי משטחים מטופלים יכול לעתים קרובות להישטף ללא כל השלכות על הציפוי.

צבעי סיליקט הם בטוחים, שכן הם מיוצרים על בסיס מים, עם חומרים מינרליים וצבעים פיגמנטים. הם נבדלים חדירות אדי גבוהה מאפיינים אנטיבקטריאליים.

צבעים וחומרי לכה. צבעים אלה גם בטוחים וטבעיים. יש להם משטח מאט התנגדות לכפל של חיידקים, לא למשוך אבק מוגנים מפני התרחשות של תצורות פטרייתי.

צבעי ריהוט לילדים

איזה מין ילד רוצה להשיג משהו חדש, ולכן מיטת עץ ישנה או שולחן, צבוע בצבעים בהירים, יגרום רק הערצה. היצרנים מייצרים צבעים מודרניים מסיסים במים עבור מתכת ועץ, אשר להגן על החומר לא גרוע יותר מאשר צבעים על בסיס ממיסים סינתטיים. הם לא מריחים, מייבשים מהר והם אינם מזיקים לחלוטין לגוף של הילד. כמו כן כדאי לשים לב צבע מט מיוחד עבור ילדים Dulux חדרים.

הבנו את האקולוגיה ואת המעשיות של צבעים עבור חדרי ילדים, ועכשיו אנחנו צריכים לשים לב לצד האסתטי של הבעיה. כל ילד בחדר מבלה את רוב הזמן - עושה, משחקים ורביצה בחלום ולכן חשוב ומועיל בצבעים עליזים ובהירים המאפשרים לך להגדיר אותו היום. כבר הוכח מדעית שלצבע יש השפעה ישירה על מצבו הרגשי של הילד, על הפעילות הקוגניטיבית והמוטורית שלו.

לדברי פסיכולוגים, צבע לבן מפעיל את פעילות הילד, וכחול להיפך, מרגיעה אותו. אדום ממריץ ומעיר אנרגיה לתינוק, צבע ירוק טבעי נותן שלום ותחושה של יציבות, תוך כדי לעזור להתרכז. הצבע הוורוד משמש באופן מסורתי חדרי ילדים לילדות, אבל הוא האמין כי צליל כזה שהופך את לצלול לתוך העולם של חלומות ופנטסיות, ובכך למנוע ההתפתחות של תכונות מנהיגות ומסירות. עדיף אם צבע ורוד הוא מדולל עם אלמנטים של גוון סגול או ירוק. ובכל מקרה, כאשר בוחרים צבע לחדר של ילד, כדאי להתייעץ עם הילד, שכן הוא מבלה את רוב זמנו בו. אתה יכול להציע לילד עם סטנסיל לקשט קירות משעמם עם ציורים מעניינים, ואולי אמן צעיר או מעצב ירצו ליצור כמה יצירת מופת בכוחות עצמו.

לאחר בחירת הצבע, אתה יכול בבטחה ללכת לחנות לצבוע. עכשיו בכל חנות מיוחדת יש לוח צבעים שבו ניתן לבחור את הגוון הדרוש. כאן אתה יכול לקבל ייעוץ ממומחים על שילוב של צבעים. בנוסף, בחנויות רבות אתה יכול לבצע הדמיה מחשב ולראות איך זה או צבע זה על הקיר ייראה. בכל מקרה, יש צורך לבחור צבע כזה, כך שזה לא להשפיע לרעה על הילד.

  • יישום של צבעים מינרליים

  • צבעי אקריליק הטוב ביותר עבור קירות, רצפות, תקרות

  • סימון צבעים וצבעים

  • צבעי שמן על בסיס מים, שמן

Previous Opførelse af monolitiske strukturer af armeret beton
Next Сутерена хидроизолация от вътрешната страна

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/amethyst/data/www/annot.info/wp-content/themes/trendyblog-theme/includes/single/post-tags-categories.php on line 7

About author

You might also like

מאמרים 0 Comments

מדפים לפרחים בידיה

הוכח כי פרחים מקורה לשפר את מיקרו אקלים בחדר, ממלא אותו עם רעננות. ואיזה מין מארחת קשובה ואכפתית יכולה לדמיין את ביתה בלי צמחים? עבור כמה נשים, מספר הדגימות הירוק

מאמרים 0 Comments

כובשים את הצינור במו ידיהם

כובעים על הארובות לבצע לא רק פונקציה דקורטיבית, הם נדרשים כדי להגן על הצינור מפני הגשם. גם עיצובים כאלה מאפשרים לחזק את הטיוטה בארובה. אבל כדי להגן על הארובה, יש

מאמרים 0 Comments

איך לעשות אוורור במרתף המוסך

בעלי מוסכים רבים, יש מרתף או במרתף, שבו אתה יכול לאחסן מגוון של אספקת מזון: .. טוויסט, ריבה, ירקות, וכו ', עם זאת, כי המוצרים אוחסנו במשך זמן רב מבלי

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply

52 + = 53