סלון על הלוג'יה

סלון על הלוג’יה

מי לא חולם מטרים רבועים נוספים בדירה שלו! אחרי הכל, רוב התושבים העירוניים חסרים מקום. הבעיה של הגדלת שטח שמיש של דירה קטנה יכול בקלות להיפתר על חשבון מרפסת או אכסדרה.

מהו השימוש הנפוץ ביותר של מרפסות? כמובן, כדי לאחסן אשפה מיותרת, הצטברות של ציוד שבור, בגדים ישנים או מנות לא בשימוש. אבל אכסדרה יכולה לשמש למטרות אחרות - כדי להפוך את החדר ממנו, אשר יהיה המשך של החדר הראשי או חלק נפרד של הדירה.

תכונות של המרת מרפסת או אכסדרה

ניתן ליישם את הרעיון של הרחבת מרחב המחיה בשתי דרכים:

 1. לפרק את המחיצה בין החדר למרפסת, ובכך לשלב את האכסדרה עם החדר.
 2. השאירו את המחיצה, להפוך את בידוד של אכסדרה לצייד שם חדר נפרד.

יותר ויותר, תושבי דירות לבחור את הדרך הראשונה - לשלב אכסדרה עם חדר.

אפשרות זו מאפשרת:

 • להגדיל את אזור המגורים של הדירה;
 • להעלות את שווי השוק של דיור המומר;
 • לחזק את התאורה של החדר;
 • לצייר על השטח קיבל הנחות של כל מטרה (חדר שינה, ילדים, חדר אוכל, פינת ספורט, וכו ').
שימו לב בבקשה! למרות יתרונות רבים, השילוב של אכסדרה עם חדר יש קשיים משלה, כגון ניסוח הפרויקט, אישור זה במקרים המתאימים, ביצוע עבודות הריסה ובנייה, חימום חשמל מחשמל.

הקשיים נובעים מהעובדה שאתה לא יכול ליישם באופן עצמאי פרויקט מוכשר, תצטרך לפנות אדריכלים מורשים מקצועיים. אחרי הכל, המרפסת או האכסדרה יש מוזרויות משלהם, כמו חלקים מבניים של בניין מגורים רב קומות:

 1. לעתים קרובות הקיר בין החדר למרפסת הוא נושא, זה לא יכול להיות הרוס לחלוטין - זה ישבור את כוחו של המבנה כולו.
 2. הסף בין המרפסת לחדר נראה גם לעתים נדירות - הוא נתמך על ידי לוח ריצוף, כך תצטרך לשקול את העיצוב של הסף: הרמת הרצפה לרמה זו, ביצוע צעדים או כבש.
 3. על המרפסת או אכסדרה אסור לקחת צינורות רדיאטורים של חימום, יש צורך לטפל מקורות ניידים של חום התחממות נוספת של אכסדרה.
 4. המרפסת, שנעשתה בצורה של מבנה צירים, טוב יותר לחזק גם עם מסגרת מתכת. אחרת, החדר לא יכול לעמוד במשקל של רהיטים, מכשירי חשמל או ציוד אחר.
 5. על המרפסת, על פי הנורמות של SNiP, אי אפשר להתקין שקעים ומתגים - כל החיווט יהיה צריך להיעשות בעזרת מיתרי הארכה.
 6. לרוב, אדן לבין הקיר כדי לנצח אסור, כך העיצוב של החדר של האכסניה יש צורך לחשוב עם עיצובים אלו (בר, שולחן נוסף, פינת עבודה, וכו ').

הפרויקט שנוצר מחושב צריך להיות מאושר בבת אחת במספר מקרים, ביניהם, BTI, MES, Sanepidemstantion, שירות בטיחות אש, ועדת הבית. יש הרבה ניירת להיעשות, אבל כל המקרים האלה יהיה צורך לעקוף ולהשיג חתימה - שילוב לא מורשה תמנע מכירה נוספת של הדירה, רישום מחדש, ציוד מחדש. המסוכן ביותר - הרס המחיצה בין החדר לבין אכסדרה יכול להוביל להרס של הבית.

מה לעשות מתוך אכסדרה

אחרי כל הבעיות הטכניות הם התיישבו, אתה יכול לחשוב על העיצוב של החדר החדש. Loggia ניתן לשלב עם החדר, שמירה על סגנון כללי (המרפסת תהיה המשך של החדר הראשי), ולהפוך אותו אזור נפרד, שטח נוסף.

במקרה הראשון, שהצטרף אכסדרה לחדר מאפשרת לך להמשיך בארון חדר שינה, סלון - מיטה נוספת, זוג כורסאות ושולחן קפה, מטבח יכול להיות בתוספת פינת עבודה, עשה ליד השולחן במרפסת או אוכל עם כמה כיסאות.

להפגין שילוב כזה של אכסדרה עם חדר צילום של פנים מתחת.

מהמרפסת יהיה חדר ילדים מלא, שחשוב במיוחד לדירות חד-חדריות, שבהן אין לילד מקום משלו. על חלק קטן לכאורה של האכסדרה מיטה מתקפלת או ספה, שולחן קטן, ארון בגדים מרווח או שידת מגירות יכולים להתאים באופן מושלם.

במקרה זה, הילדים על המרפסת צריך להיות מעוצב בצורה שונה מאשר בחדר הראשי, כי עכשיו זה עולם נפרד עבור תושב קטן של loggia לשעבר.

באותו אופן האורגיה הופכת להנחה עם כל מטרה:

 • משרד נפרד שבו אתה יכול לשים שולחן וכיסא בשקט לעבוד על המרפסת ליד המחשב.
 • סדנה או מקום להתאמן התחביב האהוב עליך. על אכסדרה לשאת מכונת תפירה, כן ציור, שולחן כתיבה או אפילו נול - כאן אדם יכול לעשות מה שהוא אוהב, מבלי להפריע את שאר המשפחה בחדר.
 • גן חורף או חממה היא אפשרות מצוינת עבור אלה שאין להם בית קיץ. מצויד כהלכה על המרפסת הירוק פינה לא רק ליהנות היופי של פרחים, אבל גם השנה לגדול ירקות או פירות הדר, למשל.
 • ספורט minizal ניתן ליצור על ידי התקנת על loggia זוג סימולטורים, הקיר השוודי, מצעים מחצלות והוספת כמה משקולות דילוג על חבל.
 • אזור המשחקים לילד במרפסת יכול להיות מורכב מדפים עם צעצועים, בית דיקט גדול וכל מה שההורים יש על הדמיון שלהם.
 • יש צורך במיטה נוספת עבור אלה שאוהבים לקבל אורחים, או פשוט לחלום על לילות קיץ חמים קרוב יותר לטבע.
חשוב! מהמרפסת ניתן לעשות אפילו סאונה קטנה. אבל בשביל זה תצטרך להשקיע הרבה כסף: להזמין חישוב ועיצוב ממומחה מורשה, וגם לקנות ציוד מיוחד עבור חדר אדים קומפקטי על המרפסת.

כיצד להפוך את שיפוץ מרפסת המציאות

כדי לאחד את האכסדרה עם החדר, יש צורך לציית לכל הכללים של שיפוץ ולעמוד בקודים הבניין - בטיחות חייב להיות מעל לכל.

העבודה מתבצעת להתמזג למספר שלבים:

 1. פירוק המחיצה או חלק ממנה. שלב זה תלוי במידה רבה בפריסה של הבניין רב קומות החומר שממנו הוא עשוי. ככלל, אתה יכול לגמרי לפרק את המחיצה בין החדר למרפסת רק אם הוא הניח לבנים. לוחות בטון לא מומלץ להיהרס, ולפעמים זה מסוכן! הדרך הפשוטה והאמינה ביותר היא להסיר את בלוק המרפסת (החלון עם הדלת).
 2. אדן החלון צריך להיעשות בהתאם לסגנון החדר החדש. לתפור את המדרונות, להעביר את הרדיאטור לקיר אחר.
 3. לשנות את בלוק החלון במרפסת. אם אכסדרה היא לשמש בחורף, הבחירה של חלונות מזוגגות כפולה יש לקחת ברצינות רבה - הם צריכים להיות חזק ככל האפשר. בקירות הצדדיים של המרפסת אתה לא צריך להתקין חלונות נוספים - הזכוכית לא תוכל לעמוד עומס הרוח איכותית להגן על אכסדרה מן הקור.
 4. כדי לבודד מרפסת יש צורך הן בפנים, והן בחוץ. החומר הטוב ביותר הוא פוליסטירן או extruded קצף פוליסטירן (penokleks). אתה יכול גם להשתמש צמר סלעים, בידוד כסף. בידוד קירות בצד, ואת החלל מתחת לחלונות, ואת התקרה של המרפסת.
 5. רצוי מאוד לבודד את הרצפה עם אכסדרה. אחרי הכל, אין מקורות חום (סוללות לא יכול להיות מותקן על המרפסת), ורצפות חמות, כמיטב יכולתו, יהיה להפיץ אוויר מחומם סביב החדר ולשפר מיקרו אקלים שלה. מערכת החשמל היא מאוד קל להניח את עצמך. מלמעלה הוא סגור עם המגהץ עשוי מחומרים אלסטיים, אשר לסבול שינויים בטמפרטורה היטב.
 6. סף הנותרים צריך להיות מותאם לרמה של הרצפה על האכסדרה בחדר. כדי לעשות זאת, אתה יכול לבחור באחת הדרכים: להעלות את הרצפות בחדרים סמוכים, לעשות מדרגות או הרמפה חלקה.
 7. הרצפות בחדר תלויות בלוחות עץ או למינציה. ללבוש לינוליאום מבודדים או שטיח על המרפסת היא לא מעשית, זה לא יעזור להפוך את החדר ואת הקירות הרצופים של אכסדרה חמה.
 8. החדר מעוצב על פי תכנון מחשבה בעבר.
עצה! לא משנה כמה בזהירות את העיצוב של המרפסת מבוצעת לפני שילוב זה עם החדר, עדיף לא להתקין רהיטים כבדים מאוד, ציוד מסיבי, או ציוד גדול.

על ידי שילוב של אכסדרה עם סלון, אתה יכול לפתור את הבעיה העיקרית של דירות בעיר - הצפיפות מוגזמת, וגם, כתוצאה מכך, לקבל חדר נפרד שיכול להיות מצויד כרצונה. אבל לפני שתחליט על שיפוץ כזה, אתה צריך לשקול את כל היתרונות והחסרונות, ולהיות מוכנים נייר ארוך נייר אדום.

 • ארונות על המרפסת עם הידיים שלך

 • איך ומה טוב יותר זיגוג המרפסת

 • חדר על המרפסת

 • גימור המרפסת עם בטנה

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

66 − 63 =

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map