עובי מינימלי של מלט מלט חול

עובי מינימלי של מלט מלט חול

מלט מלט חול (CSP) משמש כדי לרצף את רצפת האבן והבטון וליצור בסיס לציפוי לסיים. בעשותו כן, זה משפר את הקול וחום בידוד תכונות המצע.

מלט מלט חול

השימוש בשיטת איזון כזו מוגבל על ידי המשקל הספציפי הגדול של ה- DSP. עם עובי של 10 מ"מ, המשקל של מטר מרובע שלה יכול להיות עד 20 ק"ג. בהתחשב בעובי המינימלי של זה לא יכול להיות פחות מ -30 מ"מ (עובי זה נמנע פיצוח של המגהץ והתפוררות שלה), וגם לקחת בחשבון את המשקל של בידוד תרמי וגימור, מטר מרובע אחד של הרצפה ישקול על 70-75 ק"ג. זהו משקל הרצפה עם עובי המינימום המותר של DSP. שכבת 50 מ"מ עובי עם אריח כמו מעיל הגמר יגדיל את הערך הזה 130-140 ק"ג. לכן, המגהץ מלט חול משמשים פילוס קומות בבניינים שבהם המבנה של נושאות קומות נועדה עבור מטען של 300-400 ק"ג / מ"ר.

המשקל הגדול של התכנון של ה- CSP הוא במידה מסוימת החיסרון העיקרי שלו. חסרון נוסף של המלט מחצבת חול הוא זמן רב נדרש הייבוש המלא שלה. DPS 40 מ"מ עובש מתייבש 7 ימים, אבל כל עובי 10 מ"מ לאחר מכן דורש 15 ימים נוספים כדי לייבש כל אחד מהם.

מלט מלט חול: הרכב, שיטות יישום

על ידי הרכב שלה, DSP יכול להיות מלט קונבנציונאלי חול מלט או להיות עשוי תערובות יבשות. הרכב של תערובות מוכן כזה משתנה עבור סוגים שונים של המגהץ.

הפתרון עבור DSP הוא לשה מתערובת של מלט (חלק אחד) וחול (2.5-3 חלקים) בתוספת מים (0.5 ליטר לכל 1 ק"ג מלט). בפתרון כזה מתווספים חומרים פלסטיים, מכפילים וממלאים. תוספת של מרכיבים אלה למלט-מלט חול מבטלת את הסיכון של פיצוח, משפר משיכות של המגהץ ומקדם כוח מהיר בהשוואה לפתרון מעורב ללא תוספים.

בבנייה להכנת הפתרון, למעשה משמשים תערובות יבשות. על האריזה של תערובת סיים הוא ציין את כמות המים הדרושים להכנת הפתרון, ואת הצריכה של תערובת ליחידת שטח עבור עובי שונה של המגהץ.

דרישות להרכב של פתרונות נקבעים על ידי GOST 28013-98 "פתרונות בניין".

קיימות השיטות הבאות של התקן ה- DSP:

 • רטוב. תמהיל המגהץ משמש.
 • חצי יבש. התערובת מעורבת באתר העבודה.
 • יבש. מיחזור יבש משמש, ואחריו כיסוי זה עם חומרי הסדין.

הפופולריות של CSPs יבשים למחצה מוסברת על ידי האפשרות להפחית באופן משמעותי את זמן ההתמצקות של פני השטח. בדרך כלל הפעם זה כמה שעות. השימוש במגהץ יבש למחצה ממזער את הסיכון של פיצוח הבאים שלה ונמנע דליפת מים מהפתרון באמצעות interploor interploor.

תכונות של DSP יבש יבש עם סיבים

שיטה חדשה יחסית עבורנו לבנות המגהץ מלט חול. בתערובת המלט (במקרה זה משמש צמנט פורטלנד) וחול קוורץ דק, בנוסף plasticizers ו מכפילי, סיבי סיבים מתווספים. כתוצאה מכך, המבנה מתחזק עם רכיב זה פתרון וחיזוק הרשת המסורתית הופך מיותר.

טכנולוגיה זו (היא נקראת גם גרמנית) מעניקה יתרונות נוספים:

 • העלות של המלט-מלט חול עם סיבים הוא פחות מאשר העלות של מכשיר המגהץ עם חיזוק קונבנציונלי.
 • בניית המגהץ כזה לוקח הרבה פחות זמן על ידי צמצום זמן הייבוש של פני השטח. זה מושג על ידי הפחתת כמות המים המשמשים ערבוב הפתרון. המגהץ מוכן להנחת המעיל לסיים לאחר 4 ימים.
 • המכשיר DSP עם סיבים מספק משטח שטוח לחלוטין של הבסיס. זו מושגת באמצעות כף, אשר מבטלת את כל microdefects על פני המגהץ.
 • על התנגדות השפעה, המגהץ הזה מלא תואם SNiP 22.03.13-88.

המכשיר של המלט- sand מלט

כדי להשיג איכות המגהץ, יש צורך לציית לטכנולוגיה של המכשיר שלה.

הכנת השטח

משטח מתחת למכשיר המגהץ הוא מראש לנקות היטב, את החלקים הם קלופים, אשר לקלף כאשר הקשה. יש צורך לטאטא את השטח מוכן, ואם אפשר, לנקות אותו עם שואב אבק. חורים טכנולוגיים בבסיס ובמורות סגורים בפיתרון ומכוונים.

ואז פני השטח הוא דרוך. השימוש של פריימר יגדיל את ההדבקה בין המגהץ לבין המצע. פריימר לא כולל את האפשרות של הטיה של השכבות התחתונות של המגהץ במהלך המבצע. פריימר מוחל על ידי שתי שכבות, השכבה השנייה צריכה להיות מיושמת לאחר הראשון מתייבש.

הקלטת דעיכת מונח על המערכת של החדר לאחר פריימר יש התייבש. הקלטת משמשת לאטום את החדר כדי להגן על המגהץ.

סימון רמת המגהץ

הסימון הוא מהיר יותר ונוח יותר לעשות עם רמת הלייזר. אל תשכח כי עובי המלט המלט חול לא יכול להיות פחות מ -30 מ"מ, אחרת המגהץ יתפורר סדוק. עובי המגהץ בחדר מסוים נקבע על ידי הפרויקט, או בהיעדרו, על ידי הצורך לפתור משימות ספציפיות (להסתיר תקשורת, רמת מפלס הבסיס עם מדרון גדול, וכו '). רמת הלייזר מותקנת על הבסיס במרכז החדר וסימנים נעשים על הקירות בגובה הנכון. הנקודה שבה רמת הלייזר מוגדר צריך להיות גובה מקסימלי בחדר.

התקנת משואה

המשואות נקראות מדריכים, המשמשים לרמת משטח המגהץ. לפיכך, איכות המגהץ מלט חול תלוי ישירות על ההגדרה הנכונה של משואות.

לקבלת מכשיר המגהץ להשתמש מוכנות מתכת או משואות המלט. באמצעות משואות מתכת מוכנות מאוד מפשט את תהליך העבודה.

מגדלורים הם הניחו מקביל לחלוטין על פני השטח. הרוחב בין המשואות תלוי באורך של כלל בשימוש צריך להיות קצר 200 מ"מ. אם אורך הכלל הוא 2000 מ"מ, משואות הם הניחו במרחק של 1800 מ"מ אחד מהשני.

לאחר פילוס המשואות מועלות לגובה הנדרש קבוע עם פתרון שממנו מסויד, טיח הבניין או בהט יסודר. חשוב! מגדלורים לא צריך להיות stlections לאורך כל הדרך. במקומות של סטיות, אטמים מותקנים כך שהם בגובה הנכון, ואת המשואות קבועים.

חשוב מאוד! אם הדלת אינה מותקנת בחדר, את רמת המגהץ אסור לחסום את רמת הדלת בעתיד. זה יכול להימנע על ידי הפעלת עבודה מן הפתח.

ערבוב טיט ומגהץ

לאחר הפתרון התייבש מתחת משואות, פני השטח של המצע הוא רטוב עם מים. המלט הרגיל של חול-מלט מעורב לפי חלקם של חלק אחד של מלט לשלושה חלקים של חול בתוספת מים בשיעור של 0.5 ליטר לכל 1 ק"ג מלט. מערבבים את הפתרון עם מיקסר או תרגיל קצת.

המלט מן התערובות היבשות מוכן ללוש לפי ההוראות על האריזה. חומרים פלסטיים ומשתנים מתווספים בהתאם להוראות.

חשוב! עבודה על ההתקנה של המגהץ מתחיל עם המקומות נגיש ביותר בחדר מהקיר מול הכניסה, והוא מתנהל לכיוון הדלת לחדר.

הפתרון הוא שפך (נשפך) על הבסיס ומתח על ידי הכלל.

פילוס משטח המגהץ יכול להתבצע באמצעות מכונת troweling או באופן ידני. במקרה השני, תערובת מוכנה לדיוס (ביחס של חלק 1 של מלט לחלק 1 של חול). כתוצאה מכך, משטח חלק של מלט חול מלט צריך להיות מושגת.

חשוב! אופי אופקי של המגהץ נבדק לאחר השלמת העבודה על בנייתו. ניתן להשתמש בלייזר או בבניין קונבנציונאלי.

לאחר מכשיר המגהץ הוא סיים, משטח שלה צריך להיות רטוב עם רולר רטוב מכוסה בסרט פלסטיק ליום. חזור על ההליך לאחר 24 שעות. זמן הייבוש של המגהץ מלט חול נקבע על בסיס עובי שכבתו: 7 ימים לייבש לחלוטין את השכבה עם עובי של 40 מ"מ ועוד 15 ימים נוספים לייבש כל 10 מ"מ של שכבת המגהץ.

תוספת של מודיפיקטים ו plasticizers לפתרון תקצר באופן משמעותי את הזמן בין השלמת מכשיר המגהץ ואת תחילת העבודה על גימור לסיים את הרצפה בחדר. בנוסף, המגהץ לא סדק.

עלות מלט מלט חול

עלות DSP של המכשיר כוללת את עלות החומרים המשמשים ואת עלות העבודה. במוסקבה, העלות של בניית מטר מרובע אחד של TsPS מתחיל מ 400-430 רובל. נכון, אנחנו מדברים על כרכים גדולים.

תערובות יבשות מוכנות בדרך כלל ארוזים בשקיות קראפט במשקל של 25-50 ק"ג. היצרנים טוענים כי הצריכה של תערובת יבש הוא כ 20 ק"ג ליחידה של 1 מ 'המגהץ עם עובי של 10 מ"מ. עלות השקית משתנה בהתאם להרכב התערובת. המחירים מתחילים מ 130 רובל / שקית (בטון חול).

 • כיצד להפוך את המגהץ הרצפה בטון

 • Claydite עבור הרצפה המגהץ יבש עם הידיים שלו

 • התקנת אלומות לרצפות קומה

 • קומה פילוס עצמי

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

44 − = 36

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map