עיצוב רהיטים מעץ דיקט

עיצוב רהיטים מעץ דיקט

לפני ביצוע רהיטים עצמך, כדאי להכיר את המאפיינים של החומר שממנו הוא נוצר. כאשר דיקט עיבוד, אתה לא צריך לנקוט טריקים ספציפיים. היתרון העיקרי של החומר הוא עלות נמוכה.

לעתים קרובות, דיקט משמש בייצור של עיצובים רהיטים עבור וילות. פריטים כאלה הפנים הם בטוחים לסביבה, ולכן הם די פופולרי. אם אתה רוצה לבנות רהיטים דיקט עבור בית, אתה צריך להכיר היכרות עם המוזרויות של הטכנולוגיה.

מבחר של דיקט

דיקט מכל סוג שהוא עשוי פורניר. הוא מודבק יחד עם תרכובות מיוחדות. איכות החומר תלוי בדבק. זה בזכותו כי דיקט רוכש מאפיינים מסוימים:

 • כוח - דיקט רהיטים יכול להחזיק את המשקל של כמה מבוגרים;
 • עמידות גבוהה למים - רהיטים כאלה ממוקם בחדר האמבטיה;
 • גמישות - בהשפעת עומסים גדולים, מרכיבי הרהיטים אינם מעוותים;
 • התנגדות לאש.

המפיקים הרוסי של דיקט להשתמש פורניר לבנה או חומר מחטניים עצים.

כדי להפחית את העלות של ייצור רהיטים, להשתמש פורניר hardwood. הוא מונח על שכבות של זנים מחטניים. הם שונים בעיצוב אטרקטיבי. דיקט מ ליבנה הוא הרבה יותר יקר.

חשוב! דיקט מן ליבנה שונה מסה גדולה, ולא מוצרים ממינים מחטניים.

דיקט מעובד במובנים רבים. בהתאם לשיטה של ​​הכנה, הוא מחולק לשלוש קטגוריות:

 • מוצרים שאינם לטחון - NSH;
 • חומר, שחיקה רק בצד אחד - Ш1;
 • דיקט, לאחר שני משטחים מטופלים - W2.

בהתאם להרכב הדבק המשמש לייצור דיקט, אלה סוגים של מוצרים מוגמרים נבדלים:

 • FC. שכבות של דיקט משולבים עם השימוש של דבק אוריאה.
 • PSF. שרפים פנול משמשים בייצור של דיקט. ריהוט של קטגוריה זו מותקן בחדרים עם לחות גבוהה.
 • FOP. חומר כזה מצויד ציפוי הסרט למינציה. יש לו רמה גבוהה של עמידות לחות.
 • BW. זה סוג של דיקט אינו משמש כדי ליצור חתיכות של רהיטים.
 • FBA. חומר בעל התנגדות לחות נמוכה. ביצירת רהיטים זה לא נעשה שימוש.
 • FB, BS, FBS. בתהליך הייצור של מוצרים באמצעות קומפוזיציות דבק על בסיס בקליט.
חשוב! בהתחשב פגמים של העץ, אשר משמש ליצירת דיקט, הוא מחולק ל 5 סוגים. הציון האיכותי ביותר נקבע על ידי האות "E".

חומר טיפול

כדי ליצור רהיטים מעץ לבוד לפני תחילת העבודה, גיליון החומר נחתך. חשוב לשמור על דיוק, כי בעתיד זה יכול להשפיע על תהליך הבנייה. לחיתוך דיקט קטן, להשתמש בסכין מחודד היטב. בעת בחירת גיליונות דיקט של עובי בינוני, פאזל חשמלי משמש.

חשוב להיות זהירים בזמן העבודה. אין ליצור שבבים. זה יעשה רהיטים באיכות גבוהה עיצוב. אתה יכול לחתוך את הסדין עם מסור עגול חשמלי. במקרה זה, ביטול הסיכון של סתתים בצד הקדמי יעזור לצייר ציור מדויק בצד הלא נכון של החומר.

לעתים קרובות, הדף העליון של פורניר הוא חתך עם סכין הנעל על עובי להב המסור. זה מאפשר לך להוציא לחלוטין אפילו את שבץ קל. כדי לוודא שהניתוח בוצע מבחינה איכותית, המעבר הראשון אינו מכריח את החומר.

חותכים את הסדינים לאורך הסיבים. בתהליך ההרכבה, ברגים לא אמור לשמש אם חורים עבור מחברים לא נעשו לפני העבודה. במקרה של יצירת רהיטים דיקט של זנים עץ רך, ספייקים מיוחדים משמשים לתיקון רהיטים.

אם נוצר ריהוט לילדים, תשומת לב מיוחדת מוקדשת לעיבוד קצות החלקים. זה מקטין את הסיכון לפציעה.

יצירת ריהוט למטבח

בעת יצירת ריהוט למטבח, תשומת לב מיוחדת משולם את הציורים ואת תהליך הרכבת מוצרים. בייצור של ערכות, עדיף להשתמש בחומרים עמיד למים כי הם חזקים מאוד. זאת בשל לחות מוגברת במטבח.

בעת עיצוב רהיטים מעץ לבוד, לקחת בחשבון את המיקום של אוורור רשתות תקשורת. התיקון שלהם צריך להתבצע פשוט ככל האפשר. אם ארונות הרצפה נוצרים, גובהם ועומקם מחושבים על פי מידות המשטחי.

חישובים של הממדים של הקירות בצד נעשים תוך לקיחה בחשבון את עובי הדלתות המשמשים בבניית רהיטים. הרכבה של ארונות תלייה בפינה קשורה למספר קשיים. אם ארונות הרצפה נוצרים, עדיף להם לבחור לוחות אחד דיקט עבה אחד.

טכנולוגיה של הרכבת מיטה דיקט

באמצעות דיקט, אתה יכול לאסוף רהיטים נוחים לסלון, מטבח וחדר הרפיה. זה נראה מקורי וייחודי. פריטים שנאספו על ידי עצמם יכולים להפוך למקור של גאווה עבור הבעלים.

כדי לבנות מיטה תצטרך לצייר ציור, אשר יציין את כל הממדים של הפרטים של המבנה. לאחר יצירת סקיצה, גיליון של דיקט מוכן. בחר מוצר עם עובי של 18 מ"מ. לחומר העבודה יש ​​ממדים מסוימים: רוחב 1.5 מ 'ואורך 3 מ'. אלמנט של 2 מ 'אורך נחתך מן הסדין, אשר יהפוך לתחתית המיטה.

קצוותיה מטופלים בקן. חתך מן גיליון מוכן במקור משמש ליצירת ראש המיטה. אם גיליון נבחר למיטה ללא משטח למינציה, לאחר ההתקנה, את ראש המיטה מוכתם כתם.

שלד בסיס וקישוט

יצירת בסיס תיל מחייב תשומת לב לפרטים בעת תכנון. בתהליך של יצירת סקיצה, חישובים מדויקים עיצוב מתבצעים. המסגרת עשויה מעץ. לפני ההרכבה, להכין 2 אורכים של 2 מ ', ו - 2 - 1.5 מ' במקביל, חתך של הבר נלקח בחשבון. חבר את האלמנטים אחד עם השני ברגים.

על מסגרת מוכן להקים כבר עשה התחתון של המיטה. זה מהודק ברגים ארוכים. הרגליים מחוברות לפינות הפנימיות של המבנה. הם עשויים עץ. בשלב האחרון המיטה מעוטרת.

התקנה של הראש מתבצעת על ברגים ארוכים. זה יכול להיות מעוטר בד מיוחד. כמו בטנה רכה, להשתמש קצף גומי. שיטה זו תהפוך את ראש הקונטור.

כיסא נדנדה

בחנויות רהיטים אתה יכול למצוא לעתים קרובות את הבנייה של כיסאות נדנדה, שבו רק אדם אחד יכול להתאים. אוהדים של יצירת רהיטים מעץ לבוד יכולים לבצע כיסא נדנדה במו ידיהם, לשנות את ממדיו.

ראשית, הם מכינים כלים וחומרים לבניית מבנה. עדיף לבחור בינוני או באיכות גבוהה דיקט. זה יעשה רהיטים עמיד. הכלים הבאים משמשים עבור עבודות:

 • מסורים לעץ;
 • מטחנת דיסקים עם חרירי;
 • מברג;
 • רולטה ומרית;
 • בפינות;
 • פאזל חשמלי.

לפני העבודה להכין מקום עבודה. גזור את החומר צריך להיות נוח. בשלב השני, ליצור ציור לחתוך את החומר. ציור מבוצע כדי למנוע שגיאות בעת חיתוך גיליון. כדי לשפר את הנוחות של העבודה ליצור תבנית.

עבור עבודה עדיף להשתמש בחומר עובי 30 מ"מ. בנוסף דיקט, כאשר ייצור כיסא נדנדה להשתמש בר 50x25 מ"מ. עבור המושב ואת משענת הגב, להכין 35 ברים של 120 ס"מ אורך.

לאחר הכנת כל הפרטים הם sanded. כדי למנוע את הנזק של דיקט עם הזמן, כל האלמנטים המבניים מכוסים בשכבה כפולה של שמן ייבוש. אלמנטים יבשים מורכבים למבנה אחד, ומשווים את מידותיו לציור.

בתהליך של הרכבה, חשוב לשים לב, שכן הדיוק של הפעולות יהיה תלוי הפונקציונליות של הרהיטים. יש צורך לבטל את העיוותים של היסודות. בשלב הסופי, כיסא נדנדה מכוסה שלוש שכבות של ציפוי עם מים דוחה נכסים.

מסקנות

עיצוב רהיטים מעץ לבוד יש מראה מקורי ומעשיות. עדיף לה לבחור את החסר של איכות בינונית ועובי. זה יהפוך רהיטים פריטים של כוח אופטימלי. הקשה עצמית משמש להצטרף חלקים. עבור אותם חורים נעשים מראש.

חשוב לשקול היטב את הממדים של כל רכיב. התוצאה היא בנייה נוחה וחסונה. כורסה או מיטה, ארון בגדים או שולחן המיטה - אלה פריטים הפנים צריך לא רק להיות אטרקטיבי, אלא גם מעשי.

 • ריהוט עץ במו ידיו

 • צלמיות פיברגלס עם הידיים

 • קמינים מודרניים

 • Biofireplaces לדירות + ביקורות

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 5 = 3

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map