קוטג '

קוטג ‘

איזה סוג של בנייה יכול להיקרא הראשי במדינה? הבית עצמו? מצד אחד, כן, אבל יש עיצוב, שבלעדיו חיים נוחים בדאצ'ה פשוט בלתי אפשרי. על מה אנחנו מדברים? אתה בטח כבר ניחשת שזה האסלה. ואם זה לא באתר שלך, אז עכשיו זה הזמן לחשוב על איך לבנות את זה. למעשה, אין דבר קשה בעבודה זו, שכן האסלה עצמה מורכבת מבור, קרן ובנייה מלמעלה. אתה רק צריך להחליט מה בדיוק זה יהיה עיצוב. יש וריאציות שונות של הבניין. נסקור את הפופולרי ביותר מהם, וגם להתרכז בבניית שירותים בבית כפרי עם הידיים שלנו.

במאמר זה, תוכלו לראות את הציורים, כמו גם את ההוראות ליצירת עיצוב פשוט למדי. זה יעזור לך להבין את הרעיון הזה במדינה שלך. כמו כן, תוכלו ללמוד את היתרונות של בניית מבנה מסוג צריף.

גרסאות של בניית שירותים טואלט במדינה

כי היה לך תמונה כללית על שירותים עבור מגורים הקיץ, אנו ממליצים לך להכיר את המבנים שאתה יכול ליצור במו ידיך. שיטות הבנייה הן רבות, הן לגמרי תלוי בעיצוב עצמו. הנה רשימה של גרסאות הנפוצות ביותר של ביצוע שירותים לבית הקיץ:

 1. אבקת- chozet.
 2. חדר רחצה קלאסי עם בור.
 3. ארונות יבשים ושירותים כימיים.
 4. ארונות לופט.

מה כל אחד מהם? הפשוטה הנפוצה ביותר היא פשוטה בית שימוש בשירותים. זה אידיאלי עבור קוטג'ים הקיץ, כמו המכשיר יהיה צריך קצת כסף, החומר ואת העיצוב עצמו הוא פשוט. אתה רק צריך לחפור בור ספיגה, לחזק אותו להקים מבנה. דוגמא לשירותים כאלה נראית בתצלום.

לגבי לופט-קלוזטוב, יש להם בור אטום, שבו נופל הפסולת. המאגר עצמו יכול להיות שונה, שונה בעיצוב וגודל והוא ממוקם רחוק מהמבנה. סילוק פסולת ממנו הוא די פשוט, כמו בורג שופכין. אתה צריך לשכור מכונת ביוב, אשר משאבות הכל מבפנים. כאפשרות לעשות זאת בעצמך. בתמונה תראה סוג זה של בנייה.

אבקת-ארון הוא סוג של מיכל כי הוא ישירות מתחת לסדאן. אין צורך בבריכות, והטנק עצמו קטן למדי. גם הוא צריך לנקות אותו כשהוא מתמלא. המוזרות היא כי לאחר השימוש באמצעים נוספים של ניצול מחושב. זה על זיקוק כבול עם ביוב. אפשרות זו לתת יכול להיקרא אחד הזול ביותר, רק את תהליך הטיהור עצמו גורם צרות. סמלי אבקה בתצלום.

אידיאלי במונחים של ניקיון, נוחות ויצירה היא כימי או ביו-שירותים. כל מה שאתה צריך זה לקנות אותו ולהתקין אותו במקומך. היתרונות של עיצובים כאלה הם שזה לא צריך להיות ניקה. והריח הלא נעים לא בא. העניין הוא שהפסולת מחולקת על חשבון חיידקים מיוחדים. השלילי היחיד הוא המחיר. אבל, אם אתה יכול להרשות לעצמך את זה, אז עדיף להתעכב על אפשרות זו.

ומה אם יש לך תקציב מוגבל ואתה לא יכול להרשות לעצמך כזה "היתרונות של הציוויליזציה"? אתה יכול ליצור שירותים בעצמך. אידיאלי בתחום זה - בית שימוש עם בור ספיגה. באשר המבנים, זה נראה די טוב האסלה. למה הוא כל כך טוב? בואו לגלות.

למה בדיוק את האסלה

ראשית, אנחנו רוצים להבהיר למה אנחנו שוקלים אסלה של דאצ'ה כמו צריף. העניין הוא כי עיצוב יוצא דופן זה יש כמה יתרונות על פני "המתחרים" המסורתי שלה. בואו נראה את הצד החיובי:

 1. הייחודיות של העיצוב היא כי בעת יצירת זה לא הכרחי כדי להטריד עם בניית הגג, לתקן את זה ולעצב את זה בצורה כזאת שהיא לא זורמת. במקרה שלנו, גג האסלה הוא הקירות הצדדיים עצמם. זה נראה בבירור בתצלום.
 2. אתה יכול לבנות בית שימוש בשירותים הרבה יותר מהר. העניין הוא שלמבנה יש מספר קטן יותר של אלמנטים מבניים.
 3. הבניינים עצמם הם יוצאי דופן למדי ומקורי. אנחנו יכולים לומר בביטחון שלשכנים שלך אין שירותים כאלה. אתה יכול להתבלט ברווחיות.
 4. דלת האסלה לא תהיה משולשת בשום אופן. זוהי דלת מרובע רגיל, ללא פינות חתוכים ובעיות אחרות.
 5. בחורף, לא תהיה לך בעיה עם הצטברות של משקעים על הגג. שלג ירד מן השירותים, כי הרמפה שלו הוא די גדול.
 6. גודל האסלה עבור הקוטג 'יכול להשתנות. כדי לקבל את התוצאה הרצויה, ניתן להתאים את הערך של זווית הפינה של המשולש שנוצר.
 7. החומר שישמש לבניית האסלה הוא עץ, בעיקר קורות. עיבוד שלהם הוא די פשוט.

כפי שאתה יכול לראות, ספרנו כמה שיותר 7 יתרונות כי צריף האסלה יש. הם אומרים לכיוון של באמת עושה בנייה של בנייה כזו בדיוק. עם זאת, היו כמה חסרונות. כמעט מחציתם:

 • זה הכל על המראה. למרות שזה מקורי, זה לא תמיד מעשי. העיצוב עשוי להיות שונה באופן קיצוני ממבנים אחרים באתר, לא מתאים לתוך הנוף;
 • שכן הטופס הוא משולש, שטח שימושי עם גובה אבוד;
 • אם אין לך חומרים באורך הכרחי (וזה די גדול), אז זה יהיה קשה יותר לבנות שירותים במדינה.

יש לך את כל הנתונים כדי להשוות את היתרונות והחסרונות. זה יעזור לך להחליט אם כדאי לבנות שירותים דומים באתר. אם כן, אז בואו נסתכל על ציור של שירותים סוג דאצ'ה ואת הטכנולוגיה של הבריאה שלה.

בחירת מקום לבניית אוהל שירותים

הבנייה של כל בניין מתחיל עם הבחירה של מיקום מתאים. עבור השירותים, זה אפילו יותר חשוב. אין פלא יש כללים שונים ותקנות, עמידה בהם הוא לא רק פורמלי, אבל התחייבות של החיים שלך נוח. אחד הכללים העיקריים הוא ליצור תנאים שבהם הקשר של פסולת עם מי תהום יהיה מינימלי.

אבל, זה לא כל הדרישות שדורשות את תשומת הלב שלך. הבה נבחן את הרשימה המלאה של הקריטריונים לבנייה שלך להיבנות בצורה נכונה עבור כל הפרמטרים:

 1. אם יש חלקת מים (נהר, אגם, גם מים), אז המרחק מוותר לבנייה של האסלה -. לא פחות מ 30 מ 'במקרה שבו שם המאגר הוא נמוך יותר מאשר המיקום העתידי של האסלה, מומלץ לשנות את המקום של פריסה או לבנות מתחת למקור המים .
 2. אם יש מרתף, מרתף או מבנים דומים אחרים, עליך לשמור על מרחק של 15 מ '.
 3. באשר לבניינים למגורים, המרחק האופטימלי נחשב לגובה של 8 מ '.
 4. אם בארץ יש לך חיות מחמד, ולאחר מכן מן ההתנחלויות שלהם אתה צריך לסגת מ 5 מ '.
 5. הגן, ערוגות פרחים, מיטות ונטיעות אחרות, אשר לעתים קרובות למדי ניתן למצוא באזור הקוטג ', גם לא אוהב את השכונה הזאת. המרחק המינימלי מהשירותים הוא 1 מ '.
 6. לבסוף, שקול את כיוון הרוח באזור שלך. חשוב שלא תביך את השכנים שלך ואל תקשיב לתלונות מהם. לא מומלץ להקים צריף שירותים צמוד לגדר.

שימו לב! לפני תחילת הבנייה של האסלה, חשוב לגלות את המיקום של מי תהום. מותר לבנות מבנה אם מפלס המים הוא 2.5 מטר מתחת לפני הקרקע או יותר. אחרת, אתה צריך להחליף את בור הספינות עם טנק ספיגה, clusette מוארת או אבקת.

אם לוקחים בחשבון את הכללים וההמלצות, אז בתכנית האקולוגית הבנייה הבנויה לא תשפיע על הסביבה החיצונית בשום אופן. כולם יהיו מאושרים - ואתה, צמחים, שכנים, ואפילו חיות מחמד. נמצא כזה מקום מתאים? ואז אנחנו מתחילים את בניית השירותים של הצריף.

שלב 1 - אנחנו עושים את ברכת המים ואת הבסיס של האסלה

הבסיס של "הממשלה עבור מדיטציות" הוא בור ספיגה. היא היא שתיקח את "המכה" העיקרית. תדירות ניקוי תלוי בגודל שלה. ניקיון מומלץ לא למלא את הבור עד שוליים, אבל כאשר כמות הביוב בשירותים הגיע 70%.

למעשה, סוג זה של עבודה לא יכול להיקרא מורכב. זה זמן רב ולוקח קצת זמן. אתה יכול לעשות את זה בעצמך, באמצעות את חפירה, או לשכור ציוד כבד. אבל, עבור בית כפרי קטן, המאמצים שלך יהיה מספיק. גודל הבור המומלץ הוא 2х2х2 מ 'לעשות סימון על השטח ולהתחיל לחפור את הקרקע. השתמש במדד הקלטת ואת קו הצנרת, לשלוט בגודל ובמידות של הבור.

כאשר הבור מוכן, עדיף לחזק את הקירות. הם יהיו הבסיס שלנו, שבו צריף הקרקע יהיה מבוסס. חיזוק מתרחשת על חשבון לוחות, טבעות בטון או לבנים. את לוחות חייב להיות ספוג עם חיטוי לפני העבודה.

עצה! כאשר ליישב את התחתונה, אתה יכול לעשות את זה נוטה לחלק האחורי של המבנה. לאחר מכן התוכן יוריד לכיוון הצוהר, שנועד לנקות את הבור. אל תשכח שאתה צריך לעשות חור לשירותים, אוורור פסולת שאיבה.

שלב 2 - מבנה טואלט

עם עבודות קרקע, אנחנו חלקה לעבור לתהליך של בניית המסגרת עצמה. רישומי האסלה לציורי האסלה של דאצ'ה יסופקו. אחרי חצי כל ההצלחה תלויה בהם. המבנה עצמו יכול להיות בכמה סוגים: צריף, צריף, בית ציפורים או בית. במקרה שלנו, זו האפשרות הראשונה. בתמונה ניתן לראות בדיוק איך זה נעשה עיצוב.

בזכות הציורים לא תעשה טעויות. לאחר מכן לטפל בזמינות של חומר מתאים. חומר הגלם לבנייה יהיה עץ, כלומר לוחות. הם קל לעבוד עם, והם מעשיים. בעבודה איתו אתה לא יכול להסתדר:

 • מסורים;
 • מישור;
 • סרט מדידה ועיפרון;
 • מסמרים ופטיש (חלופיים - ברגים ומברגים).

הנה צעד אחר צעד הוראה ליצירת השלד מלמעלה:

 1. כדי להגן על הבסיס, להניח חומר איטום על גבי זה. הרוברויד יהיה צודק. הנח אותו 2-3 שכבות.
 2. התחל להרכיב את רצפת השירותים של הצריף. באופן אידיאלי, להשתמש קורות 50x50 מ"מ ו 40 מ"מ. בתוך זה, אל תשכח לעשות חור טכנולוגי במסגרת. הקוטר המומלץ הוא 30 ס"מ או יותר.
 3. עכשיו אתה יכול להרכיב את הקירות הקדמיים והאחוריים של המבנה. הודות לציורים חזותיים אלה, תוכל לחזור במהירות על מה שראית. והממדים יסייעו לך בעבודתך. על הקיר נמצא קיר אחורי של בית השימוש.
 4. הפוך את היצירה של הקירות על משטח נפרד. עדיף להשתמש בבר, אבל לוח חלופי הוא 50 מ"מ. בתמונה שמתחת לקיר הקדמי של בית השימוש.
 5. כאשר שני החלקים מוכנים לחלוטין, אתה יכול לתקן אותם לתחתית המבנה.
 6. עכשיו זה הזמן ליצור נחת על הקירות הצדדיים, אשר ישמש גג. אם אתם מתכננים להתקין את החומר קירוי, ארגז יכול לשמש לוח בלתי מחורץ של 20 מ"מ.
 7. למעשה, כל הדברים המסובכים ביותר נותרים מאחור. עכשיו זה תלוי בפרטים. עזבת כדי לסיים את הצריף, כלומר - כדי להתקין את הדלת, ליצור להחליק, להכות את הקירות עם בטנה ולהניח את החומר קירוי. העבודה לא קשה, אבל זה לוקח קצת זמן.

וכדי להגן על מבצר העץ שלך, המבנה המוגמר חייב להיות מטופל עם חיטוי. אתה יכול גם לקנות צבע מיוחד עבור עץ עבור עבודה חיצונית ולעשות את האסלה בבית אפילו יותר יפה.

עצה! לא מומלץ להשתמש בחומרי קירוי מתכת (כגון גלי גלי, מתכת וכו '), כמו בפנים יהיה חם מאוד בקיץ. המתכת מחוממת היטב ומחזיקה חום במשך זמן רב. ובשביל השירותים זה רע מאוד.

זה הכול. הבניין הושלם. העיצוב מוכן לפעולה. אתה יכול להיות הראשון להשתמש בו בעסק. צפה בסרטון כיצד ליצור עיצוב במו ידיך.

מסקנה

התהליך של יצירת שירותים עבור צריף באזור הפרברים הוא לא עניין קל. זה רק צריך להקדיש זמן לכך. העבודה היא כל כך פשוט כי הבנייה סיים ניתן לעשות במהלך היום. ואם אתה שואל מישהו לעזרה, אתה יכול לנהל את זה מהר יותר. תוכל לשתף את ההופעות שלך בהערות. הצלחת לעשות צריף שירותים בתכנית כזאת? נסו לגלות את התשובה לשאלה זו.

 • שירותים חמים בבקתה

 • כיצד לבחור פוליקרבונט עבור חממה

 • חדר השירותים

 • איך לעשות סורג בחממות

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

72 + = 73

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map