Comments 0 0 0 Views

קומת רצפות

יישום סימני ריצוף השלב הסופי של בניית הבית. במהלך עבודה כזו, החדרים מתחילים לרכוש מראה מלא. במקרה זה זה די קל להעריך את הכרכים ואת האזורים. אם הרצפה היא התפשטה בחצרים של מטרה כלכלית, כמו גם על טרסות ומרפסות, ריצוף עשוי לוחות לוחות. עבור חדרי מגורים נבחרה גיליון נערמו. התקנה של מוצרים אלה מתבצעת בהתאם לכללים מסוימים. הנחת הרצפה מלוח הערימה נעשית על פי כללים מסוימים. עם זאת, לפני העבודה, אתה צריך לבחור את החומרים ולהכין את מחברים.

תיאור החומר

לוחות מחורצים יש חריץ בצד אחד. בצד השני מונח ספייק. זה הציג לתוך החריץ במהלך ההתקנה. לפיכך, ניתן להשיג תרכובת של חוזק גבוה. במקרה זה, ניקוב הרצפה אינו נכלל. יתרון זה מבדיל לוח מנוקב בין מוצרים אחרים, למשל, הסיפון.

יתרון נוסף של רצפות grooving היא להתאים שלהם פרמטרים גיאומטריים. הצדדים נחתכים, ומשטח הפנים נטוי. החריצים עשויים מהצד הלא נכון. הם משמשים כדי לשפר את אוורור. תכונות של בניית ערימת גיליון מוצגים בתמונה.

סידוולים עוברים עיבוד, שבו נוצר חריץ ועמוד שדרה. טחינה במקרה זה יהיה צורך פחות מאשר במקרה עם לוח שולי. החומר נבדק במחיר גבוה למדי, שכן יש יצירות רבות על הייצור שלה. עם זאת, קומה כזו היא עמיד יותר ואמין.

בחירת חומר איכותי

לפני הנחת הרצפה מן הלוח ערימה, תצטרך לבחור את החומר הנכון. מוצרים עדיפים לבחור עובי של 70-200 מ"מ. אם תבחר לוח צר מדי, הסטיילינג ייקח זמן רב מדי. כאשר קונים דגמים רחב קיים סיכון של העלאת הקצוות של הלוח אל תיבת ייבוש. הרצפה יכולה להפוך מצולעת.

בעיה זו יכולה בקלות להיפתר על ידי שחיקה. לשם כך, מטחנת משמש. עם זאת, במקרה זה, כספים נוספים זמן יהיה צורך. בדרך כלל לבחור מוצרים של 130-150 ס"מ.

עובי הלוח יכול להיות בטווח שבין 18 ל 45 מ"מ. הנחת לוח דק יהיה פתרון נחות. כדי לוודא שזה לא לשקוע תחת עומס, יש צורך להניח יומני לעתים קרובות יותר.

אורכו של הלשון ו-חריץ לוחות יכול גם להיות שונה. מוצרים סטנדרטיים יש אורך של 3 ו - 6 מ 'עם זאת, לוחות מיוצרים 4-5 מ' הבחירה של חומרים הוא די פשוט. לוחות צריך להיות נבחר באופן כזה אורכם הוא מעט פחות מאורך החדר. זה יהפוך את הרצפה יפה יותר, ללא splices.

מבחר של גזע

לוחות ריצוף עשויים בדרך כלל אלון, לגש אשוחית. לוחות אורן יש מחיר נמוך. העץ שלהם הוא די רך. עם זאת, על הרצפה כזה עשויים להיות עקבות של עקבים וחפצים אחרים. במקומות שבהם התנועה היא אינטנסיבית יותר, לאחר זמן מסוים "נתיבים" נוצרים. המצב ניתן לשמור באמצעות לכה עמידים ללבוש. זה חייב להיות מיושם 2 שכבות.

ערימת גיליון של לגש הוא גרסה יקרה יותר של ריצוף. מוצרים אלה מאופיינים התנגדות ללבוש גבוהה. זה יכול לשמש גם ללא ציפוי עם תרכובות מיוחדות. בדרך כלל, עבור לוחות לגש, פתרונות הנפט משמשים. כאשר משתמשים על פני השטח, לא מוצק הסרט.

אש ואלון שייכים לקטגוריה האליטה של ​​חומרים. יש להם מראה אטרקטיבי מאוד. בנוסף, חומרים אלה מאופיינים בצפיפות גבוהה ובעמידות. עם זאת, המחיר שלהם הוא גבוה מאוד. הרצפה עשוי לוחות של גזעים אלה, בדרך כלל לא מכסים שום דבר.

מגוון של לוחות

ישנם מספר סוגים של floorboards. לכל אחד מהם יש שיקול דעת זהיר:

 • הכיתה "תוספת". מוצרים אלה הם באיכות גבוהה. מוצרים כאלה אין פגמים.
 • Class A. על לוחות אלה ניתן למצוא כתמים נדירים. שאר הפגמים לא נצפו. אפילו בחינה מדוקדקת.
 • Class B. על לוחות כאלה יש הטרוגניות, זרדים כתמים.
 • Class C. אפשרי נוכחות של כתמים, אשר נותרו מן הקשרים. כמו כן, זה יכול להיות inhomogeneities שונים.

מגוון ג בדרך כלל כדי ליצור מעיל גס. כאשר הגמר הוא לא בשימוש, כי יש הרבה פגמים לוחות אלה. כיתות אחרות משמשות את מכשיר הגמר.

לחות

עבור התקנה נוחה יותר של כיסוי הרצפה, אתה צריך לבחור אלמנטים מעץ, מיובשים בתאי מיוחדים. חומרי גלם במהלך ניסור נשמרים מכשירים, הלחות שבה מותאם 10-15%. החומר המתקבל אינו יכול להתכווץ עם הזמן. עם זאת, המחיר של לוחות כאלה בהשוואה למוצרים של ייבוש טבעי הוא הרבה יותר גבוה. העלות עולה בשל עלות הציוד.

תכולת הלחות של העץ נמדדת באמצעות מכשיר מיוחד. הוא משמש על ידי בוני מקצועי. המוצרים של ייבוש החדר הם בדרך כלל עטוף פוליאתילן הסרט. זה הכרחי כי החומר לא יכול לספוג לחות, אשר באוויר. אין להפסיד את האריזה. כאשר הקשה על עץ יבש, זה יישמע קול, מובחן. במקרה של לוחות רטובים זה יתברר חירש.

אם להניח ריצוף מלוחות עם לחות גבוהה, לאחר הצטמקות יהיו סדקים. לאחר שישה חודשים, הריצוף יהיה צורך לפרק והניח שוב. חסרון נוסף של פתרון זה - בתהליך של הצטמקות לוחות עשוי להופיע סדקים. אלמנטים נפרדים של הרצפה במקרה זה מתחיל להתפתל. עקומות ניתן לפצות אם אתה לוחץ על הרציפים קשה יותר.

תכונות של גיאומטריה

רכישת מוצרים בהכרח מלווה בדיקה גיאומטרי. מידות הלוח צריכות להיות שוות לאורך אורך המוצר. נוכחות של curvatures הוא גם קל לאמת. אתה צריך לשים לב לתכונות כאלה:

 • החריץ הוא עשה בדרך כלל עם עומק מעט יותר מעומק הלשון. החומר לא צריך להיות מעובד יותר.
 • יש צורך לפקח על המרחק מהחלק העליון של הלוח אל המרכיבים המצטרפים (הלשון ואת החריץ). זה חייב להיות שווה בכל לוחות. במקרה זה, הציפוי יהיה חלק, אבל אתה לא צריך לטחון את זה.

בסביבת הייצור, כל התהליכים מנוטרים בקפידה. עם זאת, במציאות, התפשטות יכול להיות גדול למדי. רצפה כזו צריכה להיות מלוטשת עוד יותר.

הנחת הרצפה

בהתחשב הצטמקות אפשרי, להניח לוחות גרוב בשני שלבים. הראשון מחסנית רק כל 5 Lath. אחרי חצי שנה מחכה הסיפון ממוין החוצה. את החריצים שהוקמו יש לבטל. בפעם השנייה אתה מחסנית כל הלוח.

במקרה של הנחת קרשים בסלון, העץ לא רק מתייבש, אלא גם עובר השפעות מכניות. כדי לא לקלקל את המראה של הכיסוי, יש צורך הראשון לצרף את הלוח הלשון "הפוך" כלפי מעלה. במהלך ההתקנה מחדש, להפוך אותו כלפי מעלה. התוצאה היא ציפוי יבש ונקי.

במהלך רכישת החומר כדאי להשאיר מספר לוחות. הם יכולים להיות נחוצים לאחר הידוק. בדרך כלל זה נדרש להשלים את ריצוף עם 2-3 לוחות. יש להשאיר אותם לייבוש הריצוף. רצוי בחדר שבו הם יתאימו. ברחוב, לוחות ייבוש לא מומלץ. זה ישפיע על המראה של המוצרים.

מחברים ואריזות

רצפת ערימת הסדין מונחת בציפורניים. ברגים הקשה עצמית יכול לשמש גם. הציפורניים עשויות פלדה גמישה, המאפשרת להם לשאת עומסים כבדים. אם הלוח הוא מעוות או כפוף, מחברים לא ישברו. עם זאת, בעיה נוספת מתעוררת. זה כמעט בלתי אפשרי להסיר מסמרים כאלה מבלי לפגוע הלוחות.

עם זאת, יש צורך להסיר מחברים כאשר מחליפים את הקימורים של הלוחות. הליך זה עשוי להיות נחוץ ובמהלכה את מצבורי במקרה של הצטמקות הלוח. ברגים הקשה עצמית מתאימים יותר למשימה זו. הם צריכים להיות צהובים, לא שחורים. זאת בשל העובדה שחורים עשויים פלדה מלוחה. הם שבירים מאוד, ולכן הם לא יכולים לעמוד בלחץ לרוחב רציני.

בוני להשתמש במספר שיטות של הידוק:

 • במיטה. שיטה זו היא האפשרות הכי אמין. החיסרון היחיד שלה הוא חוסר אסתטיקה. מחברים הם סתומים לתוך החלק הקדמי של הלוח. בשיטה זו, 2 ברגים נחתכים בכל צד, רכוב 5 ס"מ מקצה הלוח.
 • בחריץ (בתמונה למטה). במהלך ההתקנה, הבורג הוא דופק לתוך החלק התחתון של החריץ. האלמנט ממוקם בזווית של 45 מעלות. הצינור צריך להיות ממוקם בחומר די עמוק. זה יאפשר התקנה ללא הפרעה של הלוח הבא. שיטה זו היא די פשוטה. אבל יש לזכור כי אלמנטים של ריצוף קבועים על 1/3 של עובי הכולל של הלוח. אם אתה מתחיל לסובב את הלוח, הם יכולים להיות מפוצלים.
 • בלשון. בעת התקנת המחברים בלשון, 2/3 של עובי הלוח נתפס על ידי בורג, אשר גדול במידה ניכרת מאשר הגרסה הקודמת. עם זאת, במהלך ההתפתלות, אתה צריך להיות זהירים ככל האפשר - במהלך ההתאמה אתה צריך לוודא כי ספייק לא ניזוק.

במקרה של חיבור עיוור, הבורג מותקן כך שלא יפריע להתקנת האלמנט הבא. בעשותך כן, עליך קודם לעשות חור בלוחות. הקידוח בקוטר חייב להיות שווה לקוטר של בורג הקשה עצמית. בחר מחברים בהתאם לעובי הלוח. האופציה הנפוצה ביותר - קוטר samorezi של 4.5 מ"מ אורך של 75 מ"מ.

אם יוחלט לבצע חיבורים במיטה, הם צריכים להיות בלתי נראים. אתה יכול להשיג תוצאה זו כאשר הראש הוא קבור בלוח. החריץ כי הוא התוצאה הוא puttied. ייתכן גם צריך לטחון את הרצפה. עם זאת, זה דורש הרבה זמן ומיומנויות מסוימות.

 • למינציה "טארקט"

 • הנחת לינוליאום מסחרי

 • ייצור אריחים דקורטיביים

 • איך לבחור לינוליאום לדירה

Previous Hvad er en passende
Next नमक स्नान का उपकरण

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/amethyst/data/www/annot.info/wp-content/themes/trendyblog-theme/includes/single/post-tags-categories.php on line 7

About author

You might also like

מאמרים 0 Comments

איך לעשות אוורור בדירה

הפסיכולוגיה האנושית מתוכננת כך שרוב הדברים בדרך כלל אינם מספיק תשומת לב. אבל זה שווה משהו להתמקח - אנחנו מתחילים לחפש סיבות שהיו ראויים לטפל קודם לכן. אז עם אוורור

מאמרים 0 Comments

מדפי קיר לציוד

מדפים קיר עבור ציוד עשוי להיות נחוץ בכל עת, למשל, לתלות טלוויזיה או טלפון, מקלט או התקנים אחרים. מדף הקיר עבור הציוד מאפשר לכם לתלות את הציוד ללא קירות strobing

מאמרים 0 Comments

ציורים עם תאורה בפנים הדירה

כל אדם מספק את ביתו בהתאם להעדפותיו. מישהו מעריך עץ טבעי, אחרים מעדיפים מתכת ופלסטיק. אבל ללא קשר לטעם שלך, יש אלמנט שבלעדיו אין דירה יכול להסתדר, כלומר - התאורה

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply

− 1 = 1