רעיונות של עיצוב נוף של חצר של בית פרטי

רעיונות של עיצוב נוף של חצר של בית פרטי

כדי לחיות בבית פרטי אך ורק לצורך תרגול עבודות גינון הוא סטריאוטיפ מיושן. חצרות מודרניות, שתוכננו בהתאם לעקרונות עיצוב הנוף, הן מעין פארקי מנוחה במיניאטורה. אין ספק, זה לוקח הרבה מאמץ כדי לשמור על השטח אטרקטיבי במשך זמן רב. באמצעות רעיונות של עיצוב נוף כאשר לקשט את החצר של בית פרטי, תוכלו לקבל מקום נוח שבו זה נחמד לבלות עם המשפחה שלך או חברה רועשת.

המרכיבים העיקריים של פרויקט עיצוב הנוף

לפני שתגדיר את הפרויקט של עיצוב נוף, אתה צריך לתת עדיפות: מה שחשוב יותר עבורך הוא הפאר שגורם קנאה של אחרים, או תנאים מעשיים נוח. הרכב משפחתי, נוכחות של חיות מחמד ואת אורח החיים שלך גם לבצע התאמות העיצוב של החצר של הבית הפרטי. תחשוב על כל הפרטים של עיצוב נוף בשלב הראשוני, כדי לא להתחרט על הרעיונות שלך בעתיד ולמנוע שיפוץ.

עיצוב הנוף של החצר קשור ישירות לגיאומטריה. יש המעדיפים ליהנות מקווים חלקים, מסלולים מפותלים וטפסים פשוטים. קטגוריה אחרת לא עושה בלי התיחום ברור של שטח של בית פרטי, הם נמשכים על ידי מדשאות שטוח לחלוטין, לחתוך בזמן "מתחת לקו" שיחים נתיבים ישרים. אם יתעוררו מחלוקות משפחתיות, עדיף למצוא פתרון פשרה מראש, כך שתוצאת עיצוב החצר הפרטית לא תגרה את בעליו.

עצה! כאשר החצר הפרטית ממוקמת על שטח הררי, לא להיאבק עם הנוף הטבעי. לצייד אזורים במטוסים שונים, לחיבור אותם עם מדרגות דקורטיביות.

העיקרון הבסיסי של הנוף של חצר פרטית בשאלה של גינון הוא מבחר של צמחים עם עונות פורחות שונות. במקרה זה, נוף צבעוני מסביב לבית יסופק לאורך כל התקופה החמה. הרעיונות המקוריים על היווצרות של עיצוב הנוף של אזור החצר בחלק של פתרונות פרחוניים יידונו בפרק נפרד.

עבור נציגי התרבות המזרחית, המים הם אחד הסמלים העיקריים של הקיום ההרמוני של אורגניזמים חיים. מפנה את מבטו אל תורתם של הפילוסופים הגדולים, רובם משוכנעים בצורך של נוכחות בנוף הנוף של שטח החצר של הבית הפרטי של מאגר מלאכותי. היא מתבצעת בגרסאות שונות:

 • בריכה מסורתית. הכובש על ידי תושבי החיים, הוא יציג עניין רב לדור הצעיר ולמבקרים שבאו.
 • מזרקה מקורית, שהריסוס שלו יפזר קרירות נעימה בשעות הצהריים הלוהטות.
 • מפל מיניאטורי מוזר. שלה מרגיעה מרגיעה מעשים על בעלי חופשה של בית פרטי לאחר ימי עבודה.

בנוסף לכוח אדם וידע של שירותי הנדסה, תצטרך לרכוש ציוד מיוחד להכיר את העיצוב הטכנולוגי של המבנה.

תאורה

תאורה של החצר הפרטית יש ניואנסים משלה. עקרונות עיצוב הנוף מטילים עליו שתי פונקציות עיקריות:

 1. לספק תנאים נוחים למנוחה ותנועה ברחבי השטח בחושך.
 2. התאורה הנכונה של האלמנטים העיצובים תאפשר לכם ליהנות מהנוף האסתטי המקיף של הליכה מאוחרת. זה יהיה אפקט מיוחד בעונה הקרה, כאשר היופי של הטבע יישכך, ותשומת לב ממוקדת על אלמנטים מלאכותיים של עיצוב נוף.

הרעיונות של עיצוב נוף להארה הרמונית של חצר של בית פרטי כוללים מספר נקודות:

 • תאורה של חזית הבית;
 • תאורה של מבנים חיצוניים;
 • ציוד חניה;
 • מראה טוב של הכניסה הראשית;
 • תנאים נוחים באזור בילוי.
עצה! מומחי תכנון נוף ממליצים להתקין ציוד תאורה לחצר פרטית פרטית, כך שכל שטח האתר נראה בבירור, וכל המדרגות והשבילים מוארים.

לאחר יישום תוכנית החובה, השלב השני של עיצוב הנוף של שטח החצר הושלמה - עיצוב תאורה דקורטיבית. רשימת החפצים יכולה לכלול בריכה מלאכותית, שקופיות אלפיני, פסל גן או מיטת פרחים יפה. הרעיון של שימוש בסרטים LED להארת צמחים וודי הוא עדיין רלוונטי בעיצוב נוף. אם תחליט לצייד סולם על המדרון עם מנורות מובנות, את צורת המבנה מפותחת בשלב הראשוני של פרויקט עיצוב נוף. אופטימום לעצור על גרסה של שימוש עבור חצר בית המשפט של גופי עובד מאנרגיה של אור השמש ולא דורש קלט של electroconducting.

רעיונות לסידור אזור בילוי

נוח בילוי על שטח של בית פרטי נוצר עקב מספר מרכיבים. תוכנית עיצוב הנוף כוללת בהכרח את שלב הציוד בחצר אזור הבילוי. בהתאם לכיוון הסגנוני הכללי, אתה יכול לסדר אותו בכמה דרכים. המעדיפים פמליה כפרית, המקום מצויד ריצוף עץ או סיפון מוזר. רעיון מצוין של עיצוב הנוף הוא המיקום לאורך המערכת של צמחים רב שנתיים, אשר תיצור צל ולסגור את החצר מן הנוף סקרן.

חסידי המגמה האירופית של עיצוב נוף יאהבו את הרעיון לפרוש את האתר עם לוחות אבן או בטון, הם יכולים להיות מדולל עם חלוקים דקורטיביים או חצץ קטן. במקרה זה מומלץ לבעלים של חצר פרטית להתוות את גבולות האתר במגבלות מתכת או פוליקרבונט.

הנוף של שטח החצר הפרטית כולל בהכרח מקום בישול על אש פתוחה או פשוט ציוד של בית בלעדי. האפשרויות הנפוצות ביותר בצורה של ברביקיו וברביקיו משלימים את הפתרונות המקוריים, ביניהם:

 • טנדור. אם הסדר של תנור אסייתי נייח גורם לקשיים, תוכל לרכוש גרסה מוכנה. בעיצוב הנוף, זה מעשי יותר בשל הניידות שלו ואת היכולת לנוע באתר במקום הנוח ביותר.
 • בית דקורטיבי, מגודר עם אבנים, אשר קרוב אליו נוח להתיישב בערבים קריר.
 • אח רחוב, המשלב בעיצוב נוף של אזור פרטי את תפקידה של בישול ומשמש מקום מצוין עבור השתקפות פילוסופית.

אחד השלבים בעיצוב העיצוב הנופי הוא מבחר רהיטים לחצר. הגרסה הנייחת מתאימה יותר לאזורים גדולים בתנאי שהיא מוגנת מגורמים טבעיים. נוח יותר הוא הרעיון לרכוש עבור האתר של בית פרטי אור מתקפלים רהיטים, אשר מוסר בקלות לחצרים לתקופה קר. האפשרות התקציבית ביותר מיוצגת על ידי מוצרי פלסטיק. מכובד יותר בעיצוב הנוף הוא רהיטים מ ראטאן מלאכותי. ראוי לציין עותקים לחצר של במבוק, מתכת מחושל ועץ.

חשוב! למעט פלסטיק, ריהוט צריך תחזוקה נאותה: מוצרי עץ דורשים טיפול הספגה מיוחדת חיטוי, ציפוי לכה; ריהוט ראטאן מספק הגנה מפני לחות, ופרטים מזויפים הפנים חייב להיות כהה.

אוהדים של פתרונות לא סטנדרטיים בעיצוב נוף יאהבו את הרעיון של ציור גדר החצר בצבעים בהירים. גישה חיובית תלווה בעלי הבית הפרטי לא רק בקיץ צבעוני, אלא גם בעונת הסתיו עצוב.

סוגי כיוונים סגנוניים

לפני תכנון עיצוב נוף, אתה צריך להכיר את הכיוונים המוצעים לשתול חצר פרטית לבחור את האפשרות המקובלת ביותר. על הבחירה של סגנון, בנוסף ההעדפות האישיות של הבעלים של חצר של בית פרטי, מספר גורמים משפיעים:

 • גודלו של השטח העומד לרשות הבעלים;
 • כמה זמן הם מתכננים להוציא על שמירה על השתילים במצב תקין;
 • באיזה אזור ממוקם האתר, תנאי האקלים שלו וסוג הקרקע.

בהתחשב בכל הרכיבים, אתה יכול לעצור באחד הרעיונות של עיצוב נוף המוצעים על ידי מומחים עבור החצר הפרטית:

סגנון אנגלית זהו מגרש עם גינה מעוצבת, המשלבת קווים חלקים והסידור הטבעי של אלמנטים. העיצוב הוא קרוב ככל האפשר לנוף הטבעי. כל הצומח הושלמה עם שכבות: הראשון קדימה, הפרחים או הדשא מופיעים, הם החליפו בהדרגה על ידי השיחים, הנוף הססגוני הושלמה על ידי עצים. תכונות מובחנות של הכיוון - היעדר בעיצוב הנוף של הסידור הסימטרי של אובייקטים, שבילים מתפתלים ואזורים שטוחים מוחלפים במדרונות מדורגים או במאגרי מים מלאכותיים. אם ניקח בחשבון את החצר הפרטית כולה, עדיף לארגן את הסגנון האנגלי בעיצוב נוף באתר מוארך, שבו המבנה הראשי נמצא במעמקים, חזיתו נפתחה באופן מפתיע. משער הכניסה לבית משתרע שדרה ארוכה, בחלק האחורי של החצר, מגודר עם גדר גבוהה, מקום נופש, מכוסה פרחים.

בסגנון יפני בהכרח כולל את הנוכחות בעיצוב הנוף של חצר הבריכה המלאכותית, בתוספת גשר ואבנים דקורטיביות שונות. מן הצמחים העדפה ניתנת ערער ו rhododendron. בהרמוניה, הרעיון של עיצוב נוף ממוקם על רקע של אבנים מוזר גמד אורן. היופי של הנוף מתגלה כאן בהדרגה, ומציב את המבקרים בהרהורים פילוסופיים.

ים תיכוני עיצוב הנוף מספק עבור פטיו עם נצרים או ברזל יצוק רהיטים, ערסל או ספה ארוכה, הרבה פרחים כלי קרמיקה, יתאים. שבילי החצר של הבית הפרטי מעוטרים באבן טבעית של צבעים בהירים. פרטים ייחודיים של עיצוב נוף הם arbours, מעוטר צמחים מטפסים, מזרקות מיניאטורות.

על איזה סוג של קישוט של החצר אתה לא מפסיק, העיקר הוא כי בנוסף לטיפול טיפול, זה נתן תענוג אמיתי את המראה על פני תקופה ארוכה.

 • Dacha נוף עיצוב במו ידיהם

 • כיצד להשתמש במארח בעיצוב נוף

 • מה הצמחים משמשים rockaria

 • שימוש בקירות תמך בנוף

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

60 + = 70

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map