Comments 0 0 2 Views

שימוש של צפחה שטוחה

לעתים קרובות בעלי בתים לבחור לרעף כמו קירוי. הוא מספק בידוד רעש מספיק טוב, והוא גם חומר חסין אש. צפחה קל לערום. הקושי היחיד בתהליך העבודה הוא הצורך בחיתוך. כאן יש לקחת בחשבון כמה ניואנסים: הן היווצרות אבק מזיק במהלך הניסור, והן את הכלים המתדרדרים מעבודות כאלה, ואת הצורך לבצע בזהירות את חיתוך המסור כדי לא לפגוע בכל הסדין.

בוני רבים, כאשר מחליטים איך לחתוך צפחה שטוחה, לבחור את הכלי שניתן לזרוק החוצה אחרי העבודה. מכשירים מיוחדים משמשים כדי להגן על העיניים והריאות. כל הבעיות נמצאות בנוכחות סיבי אסבסט, אשר סותמים את הכלי, ויכולים לפגוע בבריאותם של העובדים. ב קירוי הם אחראים על עמידות בפני קורוזיה ו אש הלחימה נכסים.

תיאור והיקף

השתמש צפחה שטוח יכול להיות בתחומים שונים של הבנייה. הוא משמש בבניית גורדי שחקים, בניית בתים במדינה ומבני חוץ. בדרך כלל, מתחת לרשימה, רבים מבינים חומר מלט אסבסט, שיש לו פרופיל גלי. עם זאת, כיום ישנם סוגים רבים של צפחה, מיוצרים על טכנולוגיה שונה לחלוטין.

ראיתי את זה נחוץ על ידי כללים מסוימים. לדוגמה, אם אתה צריך לעשות כמות קטנה של עבודה, להשתמש בכלי אחד כדי לראות במשך זמן רב, להשתמש שונה לגמרי. שטוח צפחה משמש גם עבור הקרן - כחומר מול.

שטוח צפחה מיוצר בעוביים שונים. השינויים השונים שלה שונים בהרכב התוכן של אסבסט ואת המאפיינים של צפחה שטוחה.

צפחה שטוחה עשוי אסבסט צמנט פורטלנד. אסבסט הוא סוג של מצע חיזוק, אשר מונע את שבירת הסדינים תחת לחץ. לוח שטוח לוחץ ולא לחוץ. Unpressured הוא עמיד פחות, יש חיי שירות קצר יותר (יש פחות להקפיא / להפשיר מחזורי), וגם עלות נמוכה.

סדינים לחוץ יש חיי שירות מורחבת, כמו גם תוכן מוגבר של אסבסט באיכות גבוהה. היעדר פרופיל צפחה שטוח מפוצה על ידי צפיפות גבוהה תוכן גבוה של סיבי אסבסט.

מידות של צפחה שטוחה:

 • 3.6 * 1.5 מ '- בעובי של 8 עד 10 מ"מ;
 • 2.5 * 1.2 מ '- עם עובי גיליון של 6-8 מ"מ;
 • 3 * 1.5 מ 'עם עובי צפחה של 8-10 מ"מ.

סטיות באורך או ברוחב לא יעלה על 5 מ"מ. ההפרש המרבי המותר במישור האופקי הוא 4 מ"מ - עבור סדינים לחוצים ו- 8 מ"מ - עבור גיליונות שאינם לחוצים.

כלי חיתוך

ראוי לזכור כי בעת חיתוך הלוח, לא רק את הכלי נלקח בחשבון, אלא גם אמצעי בטיחות - בתהליך של חיתוך לתוך העיניים והריאות סיבי אסבסט מזיקים יכולים לקבל. צפיפות החומר ועוביו נלקחים גם הם בחשבון.

שטוח צפחה שונה גלי כי יש לה עובי גדול יותר. כל הציפויים עם פרופיל לספק כוח נוסף עבור כיפוף, כמו גם עמידות גבוהה. לכן, עובי של ציפויים כאלה הוא פחות מזה של צפחה שטוחה. בנוסף, החומר ללא פרופיל הוא שביר יותר וצפוף יותר. בחירה מאשר ניסור צפחה שטוחה, כדאי להסתכל על הכלים הפופולריים ביותר.

איך לחתוך צפחה ללא אבק

צפחה שטוח בשל חוסר פרופיל הוא לחתוך כל כך פשוט, כי זה יכול אפילו להישבר ללא חשש נזק לחלקים גדולים של הסדין. אפשרות זו מתאימה גם למי שהחליט לחתוך את צפחה בתוך הבית. לשבור את צפחה קל מאוד. זאת בשל המבנה הסיבי שלה. חשוב לא לפגוע בפינות, מה שהופך את קו של גרוטאות שטוח ככל האפשר.

איך לשבור צפחה דקה:

 • לסמן בעיפרון את קו השבר;
 • לעשות כמה חורים בקוטר 1 מ"מ על זה;
 • הנח את הלוח על שולחן או משטח שטוח כך קו נטוי על הקצה;
 • להפעיל באופן שווה את הלחץ על חלק ניתוק.

אתה יכול גם לעשות מכשיר מיוחד - בר עם מסמרים כל 2-3 ס"מ.עם זה, אתה יכול בקלות למלא את קו החור, שבו גיליון יישבר. עם זאת, כדי ליישם שיטה זו, אתה צריך ניסיון.

אם תבחר, מאשר ניסור צפחה שטוחה, הדרך הקלה ביותר היא לרכוש את הכלים הבאים:

 1. בולגריה עם מעגל לאבן. לעבוד טוב יותר ביחד. עובד אחד יחתוך את הלוח, והשני יוסיף מים לקו החיתוך ולדיסק עצמו. כדי לעשות זאת, בקבוק עם פתח המכסה מוכן מראש. הודות לשיטה זו, אבק אסבסט הופך לבוץ ומתנקז מהחלק המעובד לקרקע.
 2. ניתן גם להשתמש בדרך יקרה יותר - להשתמש במעגל יהלומים. במקרה זה, נוכחות של ציוד מגן. בנוסף, ניתן לחתוך בכמה כיוונים ולטחון את הקצוות. הדיסק בשימוש נמשך זמן רב מספיק - זה יכול לשמש לאורך כל התהליך.
 3. אם אין מכונת חתוך, אתה צריך להשתמש פאזל חשמלי. מוטב אם יש לו מהירות נמוכה יותר. חשוב לא ללחוץ על הסדין כך שהוא אינו מעוות.
 4. חותך גם מתמודד היטב עם המשימה של חיתוך צפחה שטוחה. החומר חייב להיות מונח על משטח קשה, ואז קו של לחתוך הוא נמשך. ואז, בעזרתו של שליט, יש צורך להסתכן על הקו המיועד. לאחר השלמת 2-3 עובר, חותך הסיכון מעמיק לעין. לאחר מכן, גיליון צפחה הוא הניח על המעקה (זה צריך להיות מתחת לקו החיתוך) ולחץ על החלק ניתוק.

הדרך הארוכה ביותר ואת הכי לא נוח לחתוך צפחה היא על ידי מסור על עץ או מתכת. עם זאת, עם הכלי הזה, הסדין יהיה רק ​​ניסור לאורך קו שטוח. לדוגמה, כאשר מציידים את צינור הארובה, זה בלתי אפשרי לעבוד עם מסור. ראיתי את החומר בזהירות רבה. זה יכול בקלות להיות פגום על ידי לחיצה לא מדויקת.

דרישות התהליך

ישנן מספר דרישות שיש לקחת בחשבון בעת ​​חיתוך סדינים של צפחה שטוחה. זה הכרחי כדי להיות כפפות בידיים של עובדים. בנוסף, חשוב ללבוש מכונת ההנשמה וכוסות. זה יעזור להגן מפני אבק מזיק אסבסט. גם אם אתה חותך שניים (חתכים אחד, השני שופך מים), חלקיקים צפחה יכול להיכנס לעיניים. העוזר חייב להיות מסודר כאשר הוא מכוון את סילון המים אל הדיסק. אם אתה מקבל על בולגרית, כלי חשמלי לא יכול רק להישבר, אלא גם לגרום לפציעה. חותכים את הסדינים טוב יותר מראש, לפני ההתקנה.

כאשר עובדים עם בולגרית, אתה לא יכול לשים הרבה לחץ על הכלי. צפחה הוא שביר מספיק, ולכן בלחץ גבוה זה יכול להישבר. מחזורי צריך להיות מוגדר ממוצעים. אם אתה לא יכול לחתוך פיסת נייר במעבר אחד, אתה צריך ללכת בפעם השנייה באותו קו. אנחנו חייבים לנסות לא לשבור את הלוח, אבל לחתוך אותו. בלחץ חזק, הוא יכול להישבר לחלוטין לא לאורך הקו. בנוסף, צפחה שטוח לא יכול להיות יתר על המידה. בשביל זה עדיף לא לשמור ליד אש פתוחה.

לפני חיתוך הסדין, יש צורך להרטיב את קו החיתוך במים. לפני זה, הוא מסומן בעיפרון. לאורך הקו המיועד אתה צריך להניח סמרטוטים ספוגים במים. במצב זה, הלוח נשאר למשך 3 שעות. כתוצאה מכך, היא רוכשת גמישות. חומר רטוב יכול בקלות להיות לחתוך עם בולגרית, ועם ראה לנענע, ואפילו עם מסור.

מסקנות

ישנן דרכים רבות לראות צפחה שטוחה. בשל היעדר פרופיל דמוי גל, ניתן לטפל בו כמעט בכל כלי. להחליט מה ואיך לחתוך סדינים, יש לקחת בחשבון את התנאים הקיימים, אבל בכל מצב, אתה יכול לבחור את האפשרות הנכונה. זה טוב יותר אם 2 אנשים עובדים - אחד saws, השני - שופך מים.

העיקר הוא לטפל בזהירות צפחה, לא ללחוץ על הכלי יותר מדי, ולא ללחוץ על החלק השבור מראש. חיפזון מוגזם עלול לגרום לגליון מפוצל כלל לא לאורך הקו המיועד.

 • אבני יסוד של FBS

 • כיצד לבחור צפחה

 • מאפיינים של גל צפחה

 • מפל מתכת "אשד"

Previous Ordning for tilslutning af en photocover til gadebelysning
Next Дизайн на огледало за баня

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/amethyst/data/www/annot.info/wp-content/themes/trendyblog-theme/includes/single/post-tags-categories.php on line 7

About author

You might also like

מאמרים 0 Comments

מעקה על הגג

מעקות על הגגות הם תופעה שכיחה עבור גורדי שחקים תעשייתיים או מנהליים. גג של בית פרטי הוא פחות מוכתר עם בנייה כזו, אבל, בכל זאת, לפעמים מעקות מותקנים על בניינים

מאמרים 0 Comments

ברגים הדלת הדלת

כדי להגן על המוסך מפני פריצה לשער, בדרך כלל לשים כמה מנעולים. הבעיה היא כי עיצובים סטנדרטיים בסיסיים של מנעולים ידועים כבר גנבים ולכן נפתחים במהירות. אבל יש דרך החוצה

מאמרים 0 Comments

כיצד לחמם מים בבריכה

כדי לשחות בבריכה להביא הנאה ובריא, טמפרטורת המים בה צריכה לעמוד בסטנדרטים מסוימים. מים קרים מדי לא יאפשר לך להירגע ולקבל תחושה נעימה מן הרחצה, וגם חם במיוחד כאשר הבריכה

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply

85 + = 86