Comments 0 0 3 Views

תרמוסטט לדוד

כדי לחמם באופן שווה את החדר וצריכה רציונלית של חשמל, מכשיר מיוחד עבור דוד חימום פותחה הציג - תרמוסטט. העיקרון של המבצע של מודלים שונים של ציוד דומה מאוד, אבל יש הבדלים חשובים. לדוגמה, את האות החום יכול לזרום למוביל חום, מן חיישנים מדידת הטמפרטורה בתוך הבית או בחוץ. במאמר זה, בואו לדבר על המאפיינים של thermoregulators פופולרי עבור דוד חימום, ולגלות על ידי מה הפרמטרים הם צריכים להיות נבחרים.

עקרון הפעולה והמכשיר

בדרך כלל, מצבי ההפעלה של הדוד נשלטים על ידי חיישנים למדידת הטמפרטורה של נוזל הקירור. למעשה, זה לא תמיד נוח, כרגולטור, מוגדר לטמפרטורה מסוימת של הנוזל, נותן את הפקודה לעבור את הדוד, אם נוזל הקירור קר. אבל זה לא לוקח בחשבון את הטמפרטורה בתוך החדר, אשר משתנה בזמנים שונים של השנה. כלומר, באביב הסוללה יעבוד באותה צורה כמו בחורף, ואילו תרמוסטט, כדי למדוד את הטמפרטורה בחדר מחומם, מאפשר לך לכבות ולהדליק את הדוד בהתאם לנתונים.

התרמוסטט מתוכנן כך שיש לו חיישן תרמי מובנה, אשר ממוקם בחדר שבו הוא רצוי למדוד את הטמפרטורה הממוצעת. בצע זאת באופן כזה שהחיישן אינו מושפע מהחום ישירות מהסוללה. קבלת מידע על הטמפרטורה בחדר, הבקר נותן פקודות לדוד החימום.

המכשיר מודד את הטמפרטורה ומכבה את החימום של המערכת לפי הצורך. כאשר הטמפרטורה יורדת אל התרמוסטט המוגדר, הדוד עובר שוב.

סוגי הרגולטורים בטמפרטורה

קביעת מיקום ההתקנה ומאפייני חיישן הטמפרטורה עבור דוד החימום חייבת להתבצע בשלב התכנון של המערכת. תחילה עלינו לחשב את הפרמטרים של אספקת החום, ובהתבסס על נתונים אלה, ניתן לבחור בין חלקים בודדים של המערכת.

תרמוסטט עבור רדיאטור חימום אינו יוצא מן הכלל. אבל בנוסף למאפיינים טכניים, כדאי לשקול את הביצועים:

 • דיוק שליטה. איכות זו מאפשרת לך להבין מה השינויים בטמפרטורה של נוזל הקירור יפעילו את המכשיר;
 • אוטומציה של תרמוסטט. זה עוזר להבין כמה פעמים זה יהיה צורך להתאים את ההגדרות באופן ידני כדי להפוך את המערכת תפקוד נורמלי;
 • מצב נוסף. כמעט כל דגם יכול להיות מוגדר למחזור יומי או במשך כל השבוע - הגדרות נוספות מאפשרות לך לעבוד אך ורק בהתאם לפרמטרים שצוין;
 • תכונות התקנה. יש לשים לב אם אפשר לעשות את ההתקנה של התרמוסטט בכל עמדה, שכן כמה דגמים מותקנים אך ורק במיקום אחד.

בואו לדבר על הסוגים הבסיסיים ביותר של thermostats של דוד חימום, הביצועים שלהם בפעולה נתונים טכניים.

מכשיר מכני

הדרך הקלה ביותר לשלוט על החימום של החלק הראשי של הרדיאטור היא להתקין thermostat מכני עבור דוד חימום. העיצוב של גרסה זו אינו מסובך במיוחד - הוא מורכב של שסתום ואת יחידת שליטה מכנית.

תרמוסטט זה מתמלא בנוזל על ידי המוביל החום, אשר, כאשר מחומם, מתרחב ולוחץ על מוט, הגבלת התנועה של נוזל קירור בקו. קוטר עבודה מופחת של הצינור עוזר להפוך את החימום פחות חזק, מה שמוביל קירור של הסוללות. תרמוסטט מכני לחימום דוודים יש כמה תכונות, ולפני ביצוע בחירה, אתה צריך לקרוא אותם:

 • קודם כל, אתה צריך לחשב את הפרמטרים של בקר הדוד עבור המערכת שלך;
 • התקנה של תרמוסטט על הרדיאטור צריך להיעשות כך הטמפרטורה הגבוהה אינה משפיעה על אלמנט הבקרה אינו עושה תיקון שגוי;
 • התקנת התרמוסטט יכולה להתבצע הן על ההיצע והן על צינור הענף. אם יש צורך לפקח על החימום של הרדיאטור - תרמוסטט מותקן מול זה. כדי להגביל את זרימת הנוזל מן הסוללה - לעשות חתך תרמוסטט לאחר הרדיאטור.

בקר דו כיווני תלת כיווני

אלה הם התקנים אוניברסליים רב תכליתיים. ההבדל העיקרי מהגרסה המכנית הוא היעדר רכיב בקרה, אשר תלוי בטמפרטורת נוזל הקירור.

מדחום מכני עבור דוד חימום הוא רק מסוגל לעבוד באזור המקומי שלה. הוא לא יכול לקחת בחשבון את הטמפרטורה של הסביבה.

שסתומים אוטומטיים מודרניים חסומים זה חוסר בשל תכונות העיצוב שלהם, servomechanism ועגור מיוחד.

את servomechanism יכול להיות מחובר לכל צומת בקרה חיצוני. בתפקיד זה, חיישני טמפרטורה או מתכנתים מיוחדים יכולים לפעול. נתונים חיצוניים לווסת את גזע של שסתום סגירה, אשר יש צורך לווסת את זרימת הנוזל בסעיף זה של הקו הראשי בהתאם הפרמטרים שצוינו.

שסתומים כאלה, בנוסף לביצוע תפקיד של thermostat עבור דוד חימום, יכול לשמש גם במערכות אספקת חום אחרים:

 • חימום אספן. כוונן את נוזל הקירור לחלק מסוים של המערכת;
 • חימום תת רצפתי. הם נכנסים לעיצוב של יחידת ערבוב.

אם אתה צריך להתקין תרמוסטט במשאבת החימום, אז האפשרות הטובה ביותר תהיה שסתומים שתיים ושלוש.

תשומת לב! דו כיווני ו 3 דרך הרגולטורים מסוגלים לא רק כדי לווסת את נפח המים החמים, אלא גם כדי להשוות את ההפצה הידרודינמית של הכביש המהיר.

תרמוסטט אלקטרוני לחימום

על מנת להפוך את מערכת החימום אוטונומית, מומלץ להתקין בקר טמפרטורה אלקטרונית עבור דוד חימום. לרוב, תרמוסטט כאלה אינם מותקנים ישירות לתוך הראשי, אבל בוצעו רכוב בכל מקום בחדר.

עיצובים פשוטים של thermostats החדר עבור דוד חימום מצוידים חיישן טמפרטורה אחת מרחוק אלמנט regulating. היא מותקנת על אורך מסוים של הקו הראשי, ועל ידי קריאות שלה הוא מתקן את הפעולה של שסתום הרגולטור או הדוד. אבל עבור פעולה נוחה ויעילה, עיצובים מורכבים יותר של תרמוסטט תקורה של מערכת החימום הם מתאימים, שבו פונקציה של מתכנת יומי או שבועי נוסף.

לפני בחירת תרמוסטט עבור הדוד, כדאי להכיר את האפשרויות בשוק:

 1. עם טיימר. אפשרות נוספת זו מסייעת להפוך את החימום של הבית תלוי בזמן של היום. תרמוסטט זה מתאים לחדר קטן.
 2. עם ספירלה בימטלית. האוויר החם פועל על הספירלה, הוא מתרחב והמגע נסגר. כתוצאה מכך, מנגנון ההסתגלות פועל והשסתום מצווה לפתוח או לסגור.
 3. ניתן לתכנות. בגרסה זו, החלק המכני של תרמוסטט הדוד הוא בתוספת יחידת בקרה אלקטרונית. מודל זה מתאים לאספקת חום אוטונומית.
תשומת לב! שסתום כזה יכול להיות מחובר דוד, משאבת השאלה או servomchanism הרדיאטור.

מחירי Thermoregulator

ביצוע בחירה לטובת מוצרים זולים לא אומר לעשות את זה נכון. יתר על כן, כולם יודעים כי מהפעולה האיכותית והנכונה של היחידות ואלמנטים של מערכת החימום, הן שמירה על ציוד הדוד וחסכון בחשמל יהיה תלוי. הכשל של הגדרות התרמוסטט לא רק להוביל שבירה של אלמנטים רגישים של המעגל, אלא גם את ההפרעה של מיקרו בחדר.

ההבדל במחיר, כמו גם מגוון של thermostats, הוא גדול מאוד. אנשי מקצוע לא ממליצים לקנות בקר טמפרטורה זול יותר מ -1,700 רובל, בערך כמו אלמנט איכותי מצויד אלקטרוניקה. ובכן, את העלות של מודלים פונקציונליים אוניברסליים יותר, יכול להתחיל מ 12,000 רובל.

מסקנה

האפשרות הטובה ביותר עבור הצבת thermostat לחימום דוד יהיה סלון, המהווה את החדר ביותר ביקר בבית. שקול היטב את הבחירה של thermostat עבור הדוד, זה הכרחי כדי להפוך את החימום של הבית איכותי ונוח.

לאחר בחירת התרמוסטט, יש להגדיר אותו, כיצד להתקין את המכשיר באופן תקין יימצא בסרטון הבא

 • כורי גז קיר דו קונטורי

 • דוודים משולבים לחימום בית פרטי

 • Pyrolysis דוודים של צריבה ארוכה

 • החשמל דוד חימום עבור הבית

Previous Hvad er udvikling
Next एक गुब्बारे के लिए एक गैस स्टोव का चयन कैसे करें

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/amethyst/data/www/annot.info/wp-content/themes/trendyblog-theme/includes/single/post-tags-categories.php on line 7

About author

You might also like

מאמרים 0 Comments

רקעים על התקרה: עיצוב

מעוטר בחומרים יפים, התקרה היא חלק אינטגרלי של הפנים של הדירה בעיר. נכון לעכשיו, בשוק הבנייה, אתה יכול לבחור מגוון של חומרים עבור התקרה ציפויים (בתמונה - גרסה מודרנית של

מאמרים 0 Comments

איך שצריך להניח את הסיבית על הרצפה במו ידיך

תיקון הוא תמיד תהליך מייגע מאוד. אבל כנראה, החלק החשוב ביותר של עבודה זו היא שחזור של הרצפה. כיום, שבבי עץ משמשים לעתים קרובות עבור זה.היתרונות של הרצפה מן סיבית

מאמרים 0 Comments

קישוט של באר דקורטיבית בדאצ’ה במו ידיך

שאלו כל אדם היום מה האסוציאציות שהכפר הרוסי גורם לו, וכולם יקראו הצריף, התנור ואת הבאר. במקרים רבים, מקור המים היחיד בכפר - באר, היה נושא לתשומת לב מיוחדת. מכאן

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply

54 + = 59