Comments 0 0 2 Views

Kärcher na mytí oken

Čisté okna jsou především zdrojem světla a samozřejmě určitým "ukazatelem" ekonomiky a čistoty obyvatel domu. Dokonce i nejnáročnější milenky nemají ráda umývat okna, protože na průsvitném skle jsou vždy pruhy, skvrny a různé skvrny. Prostředky pro mátové okna je mnoho: toto a profesionální chemické sloučeniny a hadry z prachového materiálu, gumové kartáče a moderní magnetické přístroje.

Profesionálněji můžete okna vyčistit pouze pomocí speciálního zařízení, jedním z těchto zařízení je stěrač stěračů "Karcher".

Co je "Karcher"?

Tento stěrač je produktem německé firmy, která má více než půl století vyrábí čisticí zařízení. «Karcher» pomáhá vyrovnat se špinavými okny na úrovni domácností, to znamená, že síla a výkonnost tohoto zařízení bude stačit pro úklid apartmánu nebo venkovské sídlo, ale jejich použití v komerčním měřítku nebude fungovat.

Na rozdíl od hadrů, stříkacích pistolí a jiných zařízení pro mytí oken, německý stírač předního skla vůbec nezanechává rozvod a je to jeho hlavní výhoda.

Navrženo "Karcher" přímo pro mytí oken, ale tento domácí spotřebič může být použit pro čištění a další povrchy v domě:

 • dlaždice;
 • skříňový nábytek;
 • countertops;
 • velké zrcadla.
Pozor prosím! "Karcher" může pracovat pouze na relativně hladkých površích. Čím hrubší je povrch, tím efektivnější je to s nástrojem vyčistit.

Princip činnosti

"Karcher" je multifunkční zařízení, jak již bylo zmíněno, není to jen stěrač čelního skla, lze odstranit skvrny, prach a desky ze všech hladkých svislých ploch.

Pracuje «Karcher» na principu mytí vysavač špinavé okno se navlhčí speciální směsi, špína je hřiště s měkkým hadříkem, pak stěrač jako vysavač, vysává všechny nečistoty s tekutinou.

V důsledku toho na skle nejsou žádné skvrny a skvrny, povrch okna je naprosto suchý a čistý.

Průtok typů a nečistot z vertikálního okna je zcela vyloučen, pokud je vyčištěn pomocí "Karcher" - všechny kapaliny jsou okamžitě absorbovány, stačí jen jednou projít chodidlem na povrchu skla.

Důležité! S «Karcher» můžete zapomenout na mýdlo protkané špinavou vodou, které nejen zkazit parapetu, ale často stékající po ramena a celé tělo - to se často stává, když jsou okna mýt v obvyklým způsobem.

Jak pracuje stěrač stěrače

Karcher pro mytí oken může být ve standardní nebo rozšířené konfiguraci.

V prvním případě se sestava skládá z následujících prvků:

 • láhev se stříkací pistolí nebo sprejovou lahví, která je navíc vybavena mikrovláknovou tryskou;
 • mikrovlákna - měkká tkanina bez vláken, s níž je čisticí prostředek rozložen kolem okna;
 • sací tryska o délce 28 cm, jejíž "orgánem" je obojstranný elastický pás;
 • koncentrát pro mytí oken - speciální čisticí prostředek, který neobsahuje alkohol a nepenuje (koncentrát se zředí vodou v poměru 1:20);
 • nabíječku pro lithium-iontovou baterii "Karcher". Doba plného nabití trvá tři hodiny, doba nepřetržitého provozu je 20 minut.

Jako dodatečné vybavení jsou k přístroji "Karcher" a podlouhlé lištou určené k praní vysokých oken různé příslušenství. Délka teleskopické tyče může dosáhnout 190 cm.

Společně s akumulátorem váží stěrač "Kärcher" pouze 0,7 kg, takže je pro ně výhodné používat i křehké ženy - pro udržení váhy na zařízení není těžké.

I přes omezenou dobu 20 minut je stěrač velmi produktivní - za 20 minut můžete umýt až 40 metrů čtverečních skla.

Zásobník na špinavou vodu je vyjímatelný, lze ji snadno vyprázdnit, aniž by se znečistil v rukou. Kapacita nádrže je pouze 100 ml, ale tento objem je dostatečně dostačující, protože "Karcher" nasává nejvýše 20 ml kapaliny najednou.

Důležité! Vzhledem k tomu je třeba si uvědomit, že k mytí "Karcher" potřebujete pouze suché okna, během čištění nepřidávejte vodu ani jiný prací prostředek.

Silné a slabé strany stěrače

Stejně jako všechny domácí spotřebiče má "Karcher" mnoho výhod, protože má za cíl pomoci lidem, aby proces čištění byl rychlý a snadný. Výhody stěračů čelního skla jsou zřejmé:

 1. Díky baterii lze "Karcher" použít k omytí všech oken, a to i tam, kde není přístup k napájecím zdrojům a zdrojům energie. To je zvláště vhodné pro venkovní mytí oken.
 2. Je velmi snadné používat stěrač stěrače, což nevyžaduje zvláštní dovednosti.
 3. Vzhledem k nízké hmotnosti, je držení "Karcher" na hmotnosti trochu obtížnější než běžná stříkací pistole.
 4. Okénko můžete vyčistit libovolným směrem pohybem listu stěrače svisle, vodorovně nebo cikcováním.
 5. Služba "Karcher" je minimální: vyprázdnění kontaminované vody, mytí zásobníku po každém čištění, výměna gumových pásů na kartáč.

Samozřejmě, hlavní výhodou stěračů je čistý a lesklý povrch po čištění.

Nevýhody domácí "Karcher" jsou také k dispozici, uživatelé poznamenávají:

 • vysoké náklady na zařízení;
 • rychlé opotřebení pracovních nástrojů (mikrovlákno a pryžové pásky);
 • krátké období provozu z jedné náplně, což znemožňuje použití "Karcher" pro mytí velkých ploch.

Tyto nevýhody jsou spíše libovolné, protože musíte platit za kvalitu - vždy můžete najít levnější, ale ne tak vysoce kvalitní analogové stěrač. Pryžové pásky v kartáči jsou oboustranné - lze je snadno otáčet, což znamená zdvojnásobení doby obsluhy. Po každém použití se doporučuje umýt mikrovlákno normálním mýdlem. Dobře a pro průmyslové váhy je vždy nutné nakupovat zařízení třídy výše.

Poradenství! Dodržování všech doporučení pro péči může výrazně prodloužit životnost stíračů "Kärcher".

Pokyny pro stěrač obrazovky

Stejně jako všechny nástroje německého výrobce má stěrač stěračů podrobné pokyny.

Takže za účelem vyčištění oken je nutné provést následující algoritmus akcí:

 1. Koncentrát je zředěn purifikovanou nebo destilovanou vodou.
 2. Šroubovací trysku našroubujte k válci.
 3. Postříkejte prací prostředek na okno.
 4. Odstraňte stříkací pistoli.
 5. Závit upevněte pomocí suchého zipu na mikrovlákno k válci.
 6. Umístěte mycí prostředek z mikrovlákna do celého okna.
 7. Okno umyjte štětcem, sbíráme pěnu spolu s nečistotami, nejúčinnější pohyby jsou od dolní části nahoru a pak zleva doprava.
 8. Po vyčištění je třeba vyprázdnit špinavou vodu, umyt zásobník a celý stírač a zapnout baterii.
Pozor prosím! Před operací se doporučuje zkontrolovat úroveň nabíjení "Karcher". Pokud indikátor již bliká a nepřetržitě svítí, napájení přístroje nestačí k úplnému čištění.

Mytí oken "Karcher" ohm je potěšením! Aby bylo zajištěno, že zařízení pracuje a pracuje po dlouhou dobu, postupujte podle pokynů a používejte pouze nepenící čisticí prostředky.

 • Jak zvolit svařovací masku "Chameleon"

 • Výroba bloků plynovodů

 • Zařízení pro výrobu pěnobetonu

 • Tryska pro vrtání kovu

Previous Stue på loggia
Next गोंद पर फोम ब्लॉक कैसे डालें

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/amethyst/data/www/annot.info/wp-content/themes/trendyblog-theme/includes/single/post-tags-categories.php on line 7

About author

You might also like

Články 0 Comments

Krásná brána

Krytí přírody je důležitým prvkem umění krajinného designu, takže při výběru materiálu a designu vyžaduje přemýšlivý přístup. Krásná brána se stane návštěvnicí hostitelů a vytváří příjemný dojem mezi okolními lidmi

Články 0 Comments

Turistická lázeňská stan

Aktivní volný čas v přírodě přinejmenším několik dní v měsíci přináší nejméně pět let života a turistická lázeň a všech deset. Každý je šťastný, že odpočívá u řeky nebo v

Články 0 Comments

Která zámková dlažba z vlnité lepenky přiložte k brance

K vytvoření plotu mnoho majitelů pozemků používá vlnitý plech. Tento materiál se vyznačuje trvanlivostí a lehkostí. Současně má přijatelné náklady. Ale bez ohledu na to, jak spolehlivý materiál a konstrukce,

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply

92 − 87 =