Montáž suterénu v podzemí vlastním rukama

Montáž suterénu v podzemí vlastním rukama

Koupili jste nový obytný prostor a chtěli byste mu dát krásný a elegantní vzhled, ale ztratíte při výběru? Máte strach, že se materiál spálí nebo se zhorší, když teplota klesne? Samozřejmě, výběr je poměrně velký. Uvažujeme o jednom z těchto materiálů - soklové siding.

Náš článek vám pomůže rozhodnout, který soklový vleček si vyberete. Navíc se naučíte, jak provést konec soklu.

Co je soklový vleček

Soklová vlečka je materiál používaný k pokrytí různých částí domu. Ve své schůzce zahrnuje jak čelní stranu celé fasády, tak její jednotlivé části, ze spodku a tak dále. Tato metoda dekorace je dobrá, protože chrání vaše stěny a sokl před vlivy prostředí. Vynikající vzhled při instalaci soklu je zaručen. Váš dům se velmi rychle změní na novou kopeckou. Jednou z mnoha výhod obkladu je, že je možné jej instalovat jak uvnitř, tak uvnitř budovy.

Jak vypadá? Exteriér se podobá panelům, které napodobují cihelný nebo kamenný materiál. Výhodou je odolnost proti opotřebení a pevnost. Materiál neztrácí svůj vzhled při vystavení vysokým nebo nízkým teplotám a také se nezhoršuje při ultrafialovém záření. Při výrobě speciálních přísad jsou používány, díky nimž je materiál schopen odolat kompresi a zvětšení pod vlivem teplot bez ztráty původní formy a barvy. Pokud se správně a zodpovědně dostanete k instalaci vlečky, pak tento materiál může sloužit vám více než 40 let. Je také důležité, aby dokonce ani nepotřeboval zbarvení lakem a lakem. Materiál má nízkou hmotnost, takže zatížení stěn a celé konstrukce bude malé.

Klouby se nezobrazí. Z dálky si možná myslíte, že je to jednodílný potah. Ale podle lidí existuje malé mínus. Vzhledem k upevňovacímu systému je rozměry poměrně velké. Musíme udělat dobré výpočty. Kromě toho je důležité kupovat siding správně. Koneckonců, pokud uděláte chybu v dávkách, barva nebo odstín se mohou lišit od dříve zakoupeného materiálu. Barevná schéma bude tedy nesprávná, což zničí vzhled. Buďte opatrní s počty siding party.

Nástroje pro montáž soklových stěn

Pro začátek se musíte postarat o nástroje, které budou použity k instalaci materiálu. Níže jsou uvedeny hlavní nástroje pro dokončení stavby se soklem:

 • perforátor;
 • profil profilu typu U;
 • mnoho samořezných šroubů;
 • parantické podložky;
 • mnoho pozinkovaných hřebíků;
 • kruhový kruh;
 • bulharština;
 • hmoždinky z plastu.

Jedním z hlavních rozhodujících kritérií, na nichž je postavena volbu většiny lidí ve prospěch vlečky - pro instalace nevyžaduje tvrdou přípravu povrchu a původní nástroje. To je důvod, proč se vlečka provádí s vlečkou i ve starých místnostech. Navíc dokonale renovuje budovu. Staré stěny jsou tvrdé nebo velmi drahé na tmel a obklady jsou snadno použitelné a vypadají docela hezky.

Pokyny pro instalaci soklu

Montáž materiálu se provádí na bedně. Průměrná velikost panelu je 50 x 120 cm. Pokud máte v úmyslu instalovat obklady na fasádě celku, pak pokud si přejete, můžete dále izolovat stěny.

Pokud začnete montovat soklový vlek, pak vězte, že bedna může být fixována mnoha způsoby. Například pokud zakryjete celý dům, musíte jej upevnit ve svislé poloze. Pokud je pouze základna, pak ve vodorovné poloze. Vzdálenost mezi vertikálními mřížkami by měla být větší než 90 cm. Pokud je to svislé uspořádání, pak přibližně 46 cm.

Také před začátkem práce odstraňte obložení. Rovněž je důležité vyčistit povrch znečištěných ploch a účinky starého povlaku. Pokud váš dům má dřevěné obložení na vnějších stěnách, musíte se ujistit, že jsou pevně a pevně připevněny k povrchu. Koneckonců, s nespolehlivými spojeními je těžké dosáhnout požadovaného výsledku.

Dávejte pozor! Používejte antiseptikum na ošetření stěn. Teprve poté můžete dokončit povrch stěn.

Ocelový plášť by měl být vyroben z profilu tvaru U. Upevnění by mělo být prováděno na závěsech - to jsou porcelánové pozinkované části. Můžete také použít závorky, protože jsou mnohem silnější.

Začněte okamžitě upevnit okraj z obou okrajů. Na značkovacích bodech je nutné vytvořit otvor s perforátorem. Potom se do vrtaných otvorů zasunou hmoždinky, až poté je možné uložit profil pro profil. Níže je schéma pro montáž soklu.

Při montáži držáku bude muset umístit paranitické těsnění mezi ním a dokončovací stěnou. Co to dává? Tím se vytvoří teplotní přerušení, které eliminuje tvorbu nachlazení ve stěně. Pokud plánujete zateplení fasády, před montáží hlavních profilů použijte izolační desku. Pro tuto metodu je nutné dělat otvory oproti původním konzolám, potom je nutné instalovat desky. Stejná technologie může být brána v úvahu před instalací větru odolných membrán. A na hranaté závorky je třeba opravit profil přepravky. Ve volném prostoru, který je mezi konzolami, byste měli táhnout řetězec nebo nit. Na něm se budete pohybovat, abyste zarovnali zbývající profily.

Pro pevné připojení profilů k sobě použijte propojky hlavního profilu. Měly by být umístěny kolmo. Jsou vyrobeny z profilu, konkrétně ze svých odřezků. Vedle toho, jak provést instalaci soklu s vlastními rukama, můžete vidět z videa.

Montáž suterénu v podzemí vlastním rukama

Krok za krokem:

 1. Před zahájením procesu montáže soklů soklů je nutné začít s upevněním počáteční kolejnice. Je instalován horizontálně. Doporučuje se použít křídu pro označování v této práci.
 2. U rohů musí být namontován vnější a vnitřní rohový montážní prvek. Při instalaci různých regálů a planochek je potřeba použít speciální galvanizované nehty.
 3. Spusťte instalaci na levé straně. Produkt, který je vlevo, by měl být oříznut také na levé straně. Pak půjde do rohu bez příliš velké námahy. Pro tuto práci se doporučuje používat kotoučovou pila.
 4. Materiál se vkládá shora dolů. Sledujte příchozí hrany tak, aby bylo všechno těsné. Zajistěte tepelnou mezeru a poté můžete začít opravovat materiál pomocí šroubů a hřebíků.

Tato instrukce krok za krokem vám pomůže při práci. Instalace videosystému siding siding.

Rada mistrů. Na jednom suterénu by měla být zajištěna asi pět kloubů nebo hřebíků. Zaskrutkujte je do otvoru pro upevnění. Jsou v deskové desce.

Jak se starat o sokle

Je zajímavé, že je těžké postarat se o přírodní materiály. Ale sokle je snadné udržovat, hlavním úkolem je udělat to včas. Každý ví, že po nějakém čase exploze materiál začíná ztrácet své původní lesk. Proto musíte provést určité postupy, abyste vrátili siding na svůj původní vzhled. Všechny jeho části jsou pod vlivem prostředí, vlivu tepla a ultrafialového záření, stejně jako prachu a nečistot.

Pokrytí by mělo být pravidelně omyté a ošetřované. Pro pohodlí použijte hadici. Pokud chcete, můžete použít vodu se saponátem. Někdy se na záchranu dostává silná sprcha, která lehce čistí povrch látky před kontaminací. Nicméně, po něm jsou také rozvody, které poškozují celý druh.

Když už je nějaký čas, je zřejmé, že mýdlá nebo čistá voda z hadice nemůže vrátit původní vzhled materiálu. V takovém případě byste se měli uchýlit ke zvláštním metodám péče, po které můžete vidět dobrý výsledek vašeho namáhavého úsilí.

Pro důkladné čištění umyvadla použijte kartáč. Začněte vyčistit stěnu soklu shora dolů. Nenechte si ujít žádné stránky, převezměte zodpovědnost a přidělejte dostatek času pro tento proces. Pokud vidíte, že některé části vlečky mají tmavou barvu, přidejte malý prací prostředek.

Nepoužívejte tuhý kartáč, protože můžete poškodit povrch materiálu. Pokud si všimnete houby na povrchu, použijte tekuté bělidlo. Pokud existují skvrny, které nejsou popsány výše, použijte speciální čistič vinylů.

Výsledek

Jak vidíte, soklové vlečky jsou skvělým řešením, které vám pomůže udržet sokl celé a zdobit dům. Podrobné pokyny pro video o tom, jak můžete materiál namontovat sami, je níže.

 • Jak vyplnit základy domu

 • Jaký je nejlepší základ pro dům?

 • Dokončení základny domu s vlečkou

 • Nadace pro dům z arbolitu

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

+ 4 = 13

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map