Comments 0 0 7 Views

Niche v interiéru kuchyně

Kuchyně je místem pro ukládání různých domácích spotřebičů, kuchyňského příslušenství, speciálních přístrojů. Pro hostesky je toto "svaté místo", protože zde tráví většinu svého volného času. Tato místnost je "vizitkou" ženy. Z pohodlí umístění v kuchyni spotřebiče závisí touha hostesky vytvořit "kulinářské mistrovské dílo".

Před těmi, kteří se rozhodli využít prostor v této místnosti v maximální míře, je obtížný úkol. Pokud je kuchyň malá, co se nachází ve starých domech, nejlepší řešení je výklenkem v kuchyni ve zdi.

Nápady pro návrháře

Jednou z zajímavých možností uspořádání užitečného prostoru v kuchyni je vytvoření funkčního skříně - skříně. Množství polic a zásuvek, posuvných dveří, pomůže šetřit prostor, a to s využitím jeho zamýšleného účelu. Konstrukci výklenku lze provádět samostatně nebo pozvat profesionální stavitele a návrháře.

Rohové zásuvky

Kreativním řešením budou rohové krabice. Můžete použít všechny rohy v kuchyni, aniž byste je obtěžovali množstvím předmětů. Zvláště tato možnost je důležitá pro dlouhé a úzké kuchyně, kde je problematické umístit standardní nábytek.

Zásuvky pro ukládání kuchyňských předmětů

Tento návrháři metod používají k uložení stolních a servírovacích zařízení na jednom vhodném místě.

Tip! Pokud máte dostatek materiálních zdrojů, použijte radu profesionálního designéra. V tomto případě bude celý kuchyňský prostor používán racionálně, s ohledem na módní trendy.

Co je to výklenek

Jedná se o druh prohloubení ve zdi, ve které můžete umístit kuchyňské předměty: inventář, domácí spotřebiče, dekorativní předměty. Kuchyně s výklenkem ve zdi s řádným využitím designových technik, dobře vybráním podsvícení, optimálními barevnými řešeními bude nejvíce stylovým prvkem celého bytu.

Jeho hlavní výhodou je možnost vizuálně zvětšit prostor v kuchyni. Pokud je například tloušťka stěny 25 cm, můžete použít 20 cm užitečné plochy pro uložení předmětů a zařízení.

Tip! Že by bylo vhodné uspořádat výklenek v pracovní oblasti na místo na policích různých kuchyňských spotřebičů, včetně sklenic bylin a koření, příbory, originální suvenýry.

Pokud máte v úmyslu použít, aby se výklenek, a to nejen jako dekorativní prvek, ale i pro praktické účely, by mělo být takové velikosti, že by to mohlo dát myčku nebo postavit lednici.

Pokud je výklenek v kuchyňské zdi navržen tak, aby zdobil svůj interiér, vyberte pod ním prominentní místo a jako dekorativní materiál vyberte dekorativní kámen, dřevo, sklo, tapetu. Podobné materiály návrháři doporučují používat samostatně i v kombinované verzi.

Obloukové výklenky v kuchyni

Takové konstrukce vypadají velmi impozantně, neboť je v podstatě vybrán arabský nebo klasický styl. Pokud jste zdobí výklenek ozdobné lišty, dřevěné řemesla, umění malby, vázy, sochy, můžete získat skutečný umělecké dílo, také docela funkční.

Výklenky, vyrobené v arabském stylu, jsou vyrobeny jako imitace mešity, tato možnost se používá v orientálním designu.

Pokud vytvoříte malou klenutou výklenku v malé kuchyni, doplněnou vícebarevným podsvícením, můžete vytvořit imitace klubového stylu.

Prohloubení horizontálního pohledu, úhledně ozdobeného dekorativním štukem, je vhodné pro italský styl.

Tip! Jako doplněk, skleněné police, na kterých můžete dát krásné pokrmy, rodinné fotografie, suvenýry.

Vertikální verze výklenku je vhodná pro místnosti s vysokými stropy. Takové výklenky jsou nejlépe umístěny vedle okna nebo kuchyňské skříně. Moderní design kuchyně s výklenkem ve stěně navrhuje vytvoření kompaktních a funkčních výklenků, které "maskují" z očí do očí různých předmětů a domácích spotřebičů. Taková volba jako prostorná skříň, vyrobená pod umyvadlem, stejně jako všechny hospodyně. Přidáním do zásuvky můžete snadno vyjmout mycí prostředek ze skříně, což šetří energii a čas. Můžete si zakoupit rozkládací kuchyňský organizér v železářském skladu nebo si objednat individuálně.

Osvětlení ve výklenku

V kuchyni s výklenkem ve zdi je organizování podsvícení velmi důležité. V závislosti na tom, zda bylo vybráno jasné nebo ztlumené světlo, můžete "hrát" na barevné povrchové úpravě použitých materiálů. Obecně platí, že reflektory se používají k osvětlení, vizuálně rozšiřují prostor v kuchyni, čímž je světlo a útulnost.

Niche v kuchyni řady 464

V kuchyních s takovým rozložením bytu je na stěnu přilehlé k koupelně umístěn výklenek. Je žádoucí, aby byl dřezu umístěn pod umyvadlem. Prohloubení s parametry: hloubka 20-30 centimetrů, délka 50-80 centimetrů, panelové domy této série - obvyklý jev. Vzhledem k tomu, že kuchyně je malá, každý centimetr je "v hustotě" ve zlatě, tolik se snaží rozložit výklenku. Návrháři nabízejí vybavit sádrokartonovou konstrukcí a provádět dekoraci odsazení, aby vytvořili multifunkční "cache". Podrobnosti o projektu jsou uvedeny ve videu

Trochu představivost, fyzická námaha a zdánlivě zbytečná výklenka se stanou místem pro umístění těch objektů, které nejsou určeny pro zvědavé oči.

Chladnička ve výklenku

Takový domácí spotřebič, stejně jako lednice, má působivé rozměry, v malé kuchyni to vypadá poněkud těžkopádně. Můžete ji "skrýt" ve výklenku ze sádrokartonu. Ale pro to je nutné převést kanalizační a vodní komunikaci, je nutné zavolat veliteli. Mezi výhody tohoto řešení patří použití úhlového prostoru.

Nevýhody:

  1. Atraktivní specialisté.
  2. Náklady na přenos komunikačních systémů.

V boji za "prostor navíc" v malých kuchyní jsou výklenky ve zdi zajímavé a jednoduché řešení. Velké drážky jsou vhodné pro instalaci domácích spotřebičů a drobné jsou vhodné pro uložení potřebných drobností.

Pro vizuální rozšiřování prostoru jsou výklenní dveře lehčí 1-2 tóny. Kromě toho můžete v uspořádání výklenku kombinovat několik různých dekorativních materiálů: dřevo a sklo, kov a plast.

Kde začít

Než začnete s organizováním výklenku v kuchyni, přemýšlejte přes všechny prvky návrhu, naplánujte nastavení nábytku.

Tip! V této fázi je žádoucí, aby odborníci pomáhali provádět opravy s maximální efektivitou.

V případě nepatřičného designu se výklenka nestane ornamentem, ale v kuchyni bude "skvrna", čas a peníze budou zbytečné.

Ve venkovských domech, ideálním místem pro uspořádání "úkrytu" ve formě díry ve zdi, bude místo pod schodištěm.

Pokud nainstalujete další osvětlení, zavěste závěsy, můžete vytvořit iluzi dalšího okna. Tato metoda je vhodná pro klasický interiér. Při podsvícení musíte být čistý, zvláště pokud jsou stěny kuchyně opatřeny malou barvou. Při nadměrném používání reflektorů se kuchyně podobá "vánočnímu stromu" a přestává být pohodlným a útulným pokojem.

Závěr

Při správném výběru projektu, dokončovacích a stavebních materiálech můžete uspořádat v kuchyni mnoho multifunkčních rozměrů. Zajímavým řešením je použití dekorativní omítky, obkladové dlaždice. Důležité je, abyste "nezdáli příliš daleko" s výzdobou, aby nedošlo k narušení harmonie v místnosti. Návrh by měl být multifunkční. Kromě toho, na regálech, uzavřených krásnými dveřmi, můžete dát džbány džemu, koření. Paničky ocenily výhody kuchyňského výklenku, ve kterém můžete "skrýt" různé předměty, aniž byste museli trávit volný prostor.

  • Středomořský styl v interiéru kuchyně

  • Kuchyňský design v orientálním stylu

  • Interiér kuchyně ve skandinávském stylu

  • Design kuchyně v ekologickém stylu

Previous Hvad er et karnapvindue
Next Wallpaper silkscreen di bagian interior

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/amethyst/data/www/annot.info/wp-content/themes/trendyblog-theme/includes/single/post-tags-categories.php on line 7

About author

You might also like

Články 0 Comments

Krmítka pro ptáky

Ptáci v zimě zažívají obrovské potíže spojené s nalezením jídla. Země je pokryta sněhem a větve stromů jsou zmrzlé, takže pernaté katastrofálně nemají dostatek jídla. Z tohoto důvodu většina ptáků

Články 0 Comments

Jak vložit tapetu na betonovou zeď

Nejjednodušší a nejpopulárnější materiál pro dekoraci stěn s důvěrou lze nazvat tapety. Jsou nízké náklady, je pro ně snadné pracovat i pro neprofesionály a řada produktů je prostě působivá. Tapeta

Články 0 Comments

Oprava verandy vlastními rukama

Veranda je rozšíření, které je v neustálém kontaktu s negativními podmínkami prostředí. V tomto ohledu pravidelně potřebuje opravu. Rekonstrukce nebo drobné práce na restaurování verandy je neklidné, protože pro její

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply

9 + 1 =