Comments 0 0 2 Views

Pavilony z kulatých dříví

Lidé nakupují nemovitosti mimo město, aby si odpočinuli od shonu velkého města a zůstanou v přírodě. Ale někdy počasí může zničit plány, protože silný vítr nebo dešťové duny nejsou nejlepšími společníky venkovní rekreace.

Samozřejmě je zde možnost posedět v domě, ale trávení času tímto způsobem není jako ti, kteří chtějí získat čerstvý vzduch, spojit přátelskou firmu a vařit kešu nebo si jen obdivovat úvodní krajinu.

V takových případech je na místě vytvořeno altánko, které spolehlivě chrání osoby před povětrnostními vlivy a pomáhá učinit dovolenou nezapomenutelnou. Projekty pavilonů v okamžiku, kdy je obrovské množství, ale postavené altány z dříví jsou zřetelně mezi všemi odrůdami.

Materiálové vlastnosti

Budovy z dříví jsou známy již od dávných dob, kdy byly z něho vyrobeny všechny chatrče a některé z nich přežily do naší doby. Znamená to vysokou pevnost a spolehlivost protokolů. Moderní budovy z kulatiny se samozřejmě liší typem montáže a mnoha dalšími vlastnostmi, ale svým způsobem poskytují lidem pocit tepla a pohodlí.

Kulatá kulatina je materiál, ze kterého můžete postavit nejen altán, ale celý venkovský dům. Nicméně, to není v žádném případě levné, takže dokonce i nejmenší konstrukce z válcování bude stát slušné množství. Ale vysoké náklady jsou zcela kompenzovány těmito vlastnostmi materiálu jako:

 • Pevnost a odolnost
 • Původní vzhled
 • Příznivý účinek na osobu nejen z hlediska zdraví, ale také emocionálně.
 • Ekologická čistota

Pokud je na místě stavěn dům, pak pergola by měla být vybrána podle stylu, aby budovy vypadaly ziskové a harmonické. Dokonce i když dům není nasekaný, ale je vyroben z nějakého alternativního materiálu, může být navržena i kulatá kulatá dlažba v celkové krajině, jen pár dřevěných částí, které budou navzájem rezonovat.

Výhody a nevýhody prutů z dříví

Samostatný altán z jakéhokoli materiálu se liší podle výhod funkčního plánu, ale existují i ​​některé výhody, které jsou vlastní pouze konstrukcí z dřeva:

 1. Kompletní bezpečnost logu pro lidské zdraví. Materiál je šetrný k životnímu prostředí a nevede škodlivé látky do životního prostředí.
 2. Vysoké dekorativní vlastnosti kulatiny. Tyto konstrukce vypadají co nejlépe lakonické a současně spolehlivě.
 3. Multifunkčnost. Existuje možnost, že se protokoly vytvoří nejen jednoduchou konstrukcí, ale i složitějšími různými geometrickými tvary as funkční náplní.
 4. Nejkratší možná doba výstavby. V přítomnosti jasného projektu můžete rychle postavit pergolu z kulatých dříví s vlastními rukama složité. To je způsobeno skutečností, že sestavení kulatiny je prováděno na principu návrháře.

Ale stejně jako každý jiný materiál mají zaoblené logy i některé nevýhody, které jsou povinné pro zmínku:

 1. Možnost smršťování hotové konstrukce. Po dobu 2 a půl roku dochází k vysychání způsobenému odpařováním vlhkosti z dřeva. A za prvních šest měsíců provozu strom vysuší o 20% a zbytek vlhkosti zmizí po dobu 2 let.
 2. Možnost mezery. Důvodem je nerovnoměrné sušení a zpočátku špatné zaznamenávání.
 3. Původ houby a plísně, stejně jako porážka parazitů. K tomuto problému dochází, když je ventilace nedostatečná a nedostatečná v případě uzavřeného altánu a vlhkosti na materiálu.
Důležité! Pro snížení srážecího efektu by se tarifikované jehličnaté stromy měly používat výhradně z severních zeměpisných šířky.

Rozmanitost typů stromů z dříví

Podle návrhu mohou být altánky z kulatých výřezů různé, např. Obdélníkové, čtvercové, šesté a osmiboké, stejně jako kombinované typy pro jednotlivé projekty.

V závislosti na účelu použití staví altány z dříví:

 • Zavřeno. Tyto budovy jsou ze všech stran zcela uzavřené, zaskleny a mají dveře. V nich můžete relaxovat po celý rok, protože i v zimních měsících je uvnitř příjemné a teplé. Pro vytvoření útulného prostředí budovy jsou k dispozici kamna nebo krby.
 • Poloviční. Takový altán je částečně uzavřený a čerstvý vzduch může neustále proudit dovnitř. Od zimy v ní se nemůžete schovat, ale v létě je to docela pohodlné, kromě toho může být uvnitř vybavena trouba nebo trouba.
 • Otevřít. Jedná se o nejjednodušší konstrukce sestávající z baldachýnu, podlahy a zábradlí, které spojují rohové sloupky. Od špatného počasí se nemůžete schovat, kromě letního deště.

Abychom je ochránili před kontaktem s vlhkou půdou, jsou tyto altány postaveny na páskovém podkladu nebo na podpěrných betonových nebo cihelných pólech.

Možnosti projektu

Bez ohledu na to, zda bude altán objednávat z kulatých výkresů nebo udělal sami, výběr designu těchto zařízení pomůže seznámit se s projekty. Začneme s těmito funkcemi, které je třeba vzít v úvahu při výběru dokončeného projektu nebo při vývoji jednotlivých projektů:

 • Dřevo by mělo být vždy kombinováno s domem, který se nachází na místě. Nechť jsou to jen některé prvky, ne úplný design, ale vytvoří celkovou podobu krajiny.
 • Velikost velikosti budoucí struktury a její umístění se při návrhu předem zohlední. V tomto případě je třeba vzít v úvahu skutečnost, že čtvercové a obdélníkové tvary zaujmou minimální prostor, na rozdíl od těch, které mají více rohů.
  Důležité! Je-li lokalita malá, do ní se dokonale hodí obdélníkový malý parametr.

 • Uzavřené konstrukce altánů vyžadují větrání. Může být vybaven instalací roštu pod samotnou střechou, která se stane také vynikajícím dekorativním prvkem.
 • Střecha hřebene musí být namontována se sklonem větší než 30 stupňů. Kromě toho čím je větší plocha konstrukce, tím vyšší je střecha instalovaná. To je nezbytné pro to, aby konstrukce vypadala nejlépe harmonicky, a stěny netrpěly hmotností střechy a nezakrývaly sněhovou pokrývku.

Vzhledem k tomu, že existuje mnoho možností výroby, představíme nejzajímavější a nejoblíbenější pavilony z kulatých dříví s fotografií:

 1. Šestihranný altán. Takový projekt bude zdobit jakékoli místo, ale s dostatečnou plochou. Budova může mít uvnitř barbecue vybavení. Střešní materiál pro něj je dřevěné šindele, ale také asfaltové šindele a kovové dlaždice.
 2. Gazebo se vzorkovanými stěnami. Pro otevřené altány mohou být otvory mezi sloupy otevřené, nebo je můžete ozdobit dekorativní mřížkou. Stane se okouzlující výzdobou a také, pokud se na ni spojí tkací rostliny, což je základ pro ně.
 3. Dvoupatrový otevřený altán. Může být postavena nejen jednopatrová budova, ale i další podlaží pro odpočinek a pozorování malebné přírody okolí. Mezi pilíři druhého patra můžete vytáhnout houpací síť, čímž získáte ideální místo k odpočinku na čerstvém vzduchu.
 4. Prostorný altán. Pokud je dům často hodně hostů, nebo rodina sestává z více než tří lidí, to je možnost a další. Uvnitř můžete zajistit kuchyňský kout a relaxační prostor s lavičkami a stolem.
 5. Arbor - jednota s přírodou. Pro milovníky přírodních krás může být vybaven altánem, jehož prvky jsou neupravené kmeny stromů a husté větve. Střecha pro takovou strukturu je také lepší odolat ekologickému stylu a být pokryta dřevěnými šindlemi nebo latkami překrývajícími se.

  Důležité! Kmen z přírodních kmenů nemusí mít příliš přísné linie, což pomáhá skrývat nedostatky, které se někdy objevují během výstavby.
 6. Uzavřený altán s různými návrhy. Takové altánek může být provedeno jako přání fantazie. Vnitřní místnost je navržena tak, aby byla co nejvíce funkční a byla vhodná k rekreaci. Často je možné setkat se s altánem z deníku s brazírem.

Nestačí jen udělat altán, je třeba jej ozdobit tak, aby budova získala individuální design a vynikla mezi vlastními druhy. Pokud je celá stavba altánu pokrytá tmavou skvrnou a konce jsou namalovány čistě bílou barvou, pak tento design bude vypadat jako pohádka, pocházející ze stran pohádek.

Lehkost a nehybnost poskytnou vyřezávanou povrchovou úpravu nejen ze strany altánku, ale také od okrajů střechy. Tak těžká konstrukce log struktury bude vypadat vzdušnější a slavnější.

Závěr

Klenot z kulatých dříví je důstojnou stavbou, která se nejen stane okrasnou výzdobou, ale také velmi funkčním pokojem, pokud instalujete do trouby nebo pece a zajistíte také místa k odpočinku.

 • Okrouhlý altán

 • Uzavřené altány s grilem a grilem

 • Pavilony ze dřeva

 • Dřevo ze dřeva

Previous Dørtelefoner med videoovervågning til et privat hus
Next Oil for the terrace board "Pinotex"

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/amethyst/data/www/annot.info/wp-content/themes/trendyblog-theme/includes/single/post-tags-categories.php on line 7

About author

You might also like

Články 0 Comments

Voliéra pro ptáky

Podmínky chovu ptáků se liší v závislosti na plemeni ptáků. Jednou věcí je poskytnout pohodlí vnitřním papouškům a zcela jinému pěstování bažantů nebo holubů. Voliéra pro ptáky jsou vnitřní a

Články 0 Comments

Jak programovat dálkový ovladač z brány

Automatické systémy pro vstupní brány umožňují snadné a pohodlné otevření jízdného s ovládacím panelem, že v případě selhání nebo selhání programu mnoho řidičů již nepamatuje, jak otevřít průchod do dvora

Články 0 Comments

Plastová kanalizace jako náhrada za litinu

Kanalizace je jedním z nejdůležitějších systémů, které zajišťují pohodlnou existenci moderního člověka. Zvláštní pozornost je proto věnována jeho instalaci a opravě. V současné době je nejoblíbenějším materiálem pro vytváření kanalizačních

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply

+ 12 = 19