Comments 0 0 1 View

Police na nádobí

Kuchyně je místem, které je zvláště důležité pro každou ženu v domácnosti. Právě tady stráví většinu svého volného času, aby potěšila svou rodinu s jedinečnými kulinářskými mistrovskými díly.

Organizace prostoru v této místnosti je důležitou otázkou. Aby bylo možné co nejvíce využít kuchyňský prostor, je vhodná nástěnná police. Tyto návrhy nahradily klasické závěsné skříně. Oni úspěšně zvládli s dvěma úkoly:

  • Jsou původní interiéry kuchyně;
  • Staňte se spolehlivými asistenty pro vyhledávání trivia domácnosti

Varianty zavěšených konstrukcí

V závislosti na verzi můžete vybrat kuchyňské vzory: otevřené, šikmé, s dodatečným osvětlením, ve formě mřížky, se zásuvkami.

Tip! Pro výrobu regálů můžete použít dřevo, kámen, kov, sklo. Vše závisí na stylu kuchyně.

V sovětských dobách byla kuchyně bez obličeje, ale zůstala ve vzdálené minulosti. V současné době by tato místnost měla být nejen funkční, ale i stylová. S pomocí závěsných regálů můžete kuchyň udržovat v estetické podobě, aniž byste je pokazili všemi malými předměty.

Závěsné police

Stěnová sklopná polička v kuchyni pro nádobí může být vyrobena v několika verzích. V každém případě tyto konstrukce poskytují výrazné rysy, úplnost interiéru vytvořené v kuchyni.

Otevřené klasické konstrukce se snadno instalují. Modely bez dveří umožňují hosteskám rychle vzít požadovaný objekt.

Závěsné police mohou být umístěny v malé kuchyni, nevyžadují spoustu volného prostoru. Hosteska bude mít možnost vidět všechny položky, které jsou na nich, nemusíte ztrácet čas hledání.

Police pod stolem

Dekorativní desky, koření v plechovkách jsou pohodlněji umístěny na otevřených plochách. Poličky tohoto druhu pomáhají hosteskám předvést hosty a krásné kuchyňské doplňky. Za dveřmi zavěšených konstrukcí můžete skrýt každodenní nádobí.

Mezi módní trendy - použití víceúrovňových konstrukcí z dřeva nebo kovu. Takové možnosti jsou dobré pro malé kuchyně, na "větvích" se hodí hodně užitečných drobností.

Tip! Přímé police by měly být umístěny nad stolem tak, aby na ně mohly být umístěny koření.

U malých kuchyní si můžete vybrat rohové police. Jsou kompaktní, nepřebírají mnoho místa. V případě potřeby můžete zvolit jednu nebo dvě úrovně struktury. Nejčastěji se tyto police nacházejí nad měkkým rohem nebo nad pracovním prostorem.

Dřevěná dřevěná polička pro nádobí nad pokličkou je vhodná k umístění kuchařské knihy, notebooku s užitečnými tipy.

Pozor! Abyste racionálně využili každý centimetr kuchyně, můžete upravit výšku a hloubku regálů.

Otevřené návrhy lze použít jako originální vitrínu, kde budou umístěny dekorace, elegantní nádobí.

Regály ve formě mřížky - designové nálezy. Jsou vhodné pro majitele, kteří milují čistotu. Otevřené regály - latě vizuálně vypadají beztížně a lehce, ale jsou schopné odolat těžkým pokrmům. Tato volba je optimální pro umístění každodenních nádob, kuchyňských doplňků.

Police s malými zásuvkami budou alternativou pro objemnou skříňku. To platí zejména pro malé kuchyně, například v apartmánech série Chruščov. V krabičkách můžete umístit nádoby s kořením, pečicí stříkačku, příbory na pečení a další malé kuchyňské potřeby, které pomáhají hosteskám vytvořit chutné a krásné jídlo. Uzavřené velké skříně vizuálně utáhněte prostor a police s malými zásuvkami rozšiřují prostor. Kromě toho jsou náklady na tyto regály mnohem nižší než náklady na kuchyňské skříně.

V případě potřeby můžete doplnit vestavěné kuchyňské regály se zabudovaným osvětlením. To bude vyžadovat jeden nebo dva reflektory. Významně rozšiřují funkčnost police, její dekorativní prvky. Jako dekorativní osvětlení je možné použít laciné svícny, pásky se světelnými diodovými moduly. Pro zvýšení efektu lze zadní stěny regálů zrcadlit. Světlo, rozptýlené z takového police, přispívá k kuchyňské teplo a domácí pohodlí.

Navíc přinesou v této místnosti romantickou, tajemnou, tajemnou atmosféru. Přesné podsvícené police mohou být použity pro rodinné fotografie, kuchařské knihy, suvenýry.

Policový materiál

V této chvíli, když zdobí interiér, jsou oblíbené přírodní materiály.

Tip! Před výběrem materiálu naplánujte účel polic.

Dřevěné police na nádobí z olše, borovice, dubu. Jsou velmi odolné, přinesou do interiéru teplo a pohodlí. Nevýhodou těchto konstrukcí je jejich nestabilita vůči vlhkosti. Z tohoto důvodu musí být umístěny mimo pracovní plochu.

Kovové konstrukce jsou vhodné pro moderní kuchyňské sestavy, v nichž jsou zábradlí a kovové vložky. Kov je nestabilní vůči atmosférické korozi, aby se prodloužila trvanlivost regálů, musí být pokryty polymerem.

Skleněné police dokonale zapadají do moderního stylu, důraz je kladen na jednoduchost a přímočarost. U takových polic se používá tvrzené sklo o tloušťce nejméně 6 mm, takže se nemusíte obávat, že police nemohou vydržet těžké předměty.

Tip! Skleněné police jsou nejlépe použity pro nádobí a brýle.

Kamenné desky používají pro podporu a regály příznivce přírodních materiálů. Tyto těžké konstrukce musí být připevněny k pevné základně. Zajímavým řešením bude výroba kamenných regálů jako pokračování pracovní struktury nebo stejná barva jako podlaha v kuchyni.

Ať už si vyberete materiál pro závěsné kuchyňské regály, nezapomeňte, že jsou součástí interiéru, harmonicky se vejdou do celkového stylu.

Interiér kuchyně, který je doplněn o zavěšené police, vypadá útulně a neformálně. Takové závěsné konstrukce by měly být průchozí a lehké, elegantní a jednoduché, s kuchyňskou soupravou.

Pokud je kuchyně vyrobena v klasickém stylu, měly by mít zavěšené konstrukce římsy a boční stěny. Tyto prvky přispějí k interiéru kuchyňské úctyhodnosti a pevnosti.

Pro styl "země" a "Provence" bude ideálním řešením uměle vytvořené umělé police vyrobené z masivního dřeva. Přidat masivní struktury desek mohou být tkané koše, malé truhly.

Kovové velkolepé police pro nádobí jsou vhodné pro styl "high-tech". Fanoušci "art deco", "loft" mohou používat sklopné police se skrytým upevněním. Regály přísných lakonických forem a omezených barev, které mají vnitřní osvětlení, designéři doporučují pro prostorné kuchyně.

Závěr

Trh s nábytkem nabízí mnoho připravených regálů pro kuchyňské náčiní. Pro správnou volbu nabízíme několik užitečných tipů.

Je-li místnost malá, namísto jedné objemné police je lepší zavěsit dvě malé konstrukce. Při výběru modelu se závěsným upevňovacím prostředkem připravte předem stěnu.

Chcete-li koupit polici pouze pro dekorativní účely, můžete si vybrat jednostupňové elegantní modely.

Pro ty, kteří si koupí polici pod spoustou malých předmětů, doporučujeme vám vybrat si víceúrovňovou konstrukci.

Pokud v prodejně nábytku v kuchyni nejsou žádné regály požadovaného tvaru nebo velikosti, můžete to udělat sami.

Nejjednodušší je vytvořit zásuvný regál obdélníkového tvaru. Jeho rozměry závisí na parametrech kuchyně, jakož i na počtu objektů, které budou na ni umístěny. Otevřené regály tohoto typu mají nevýhodu - rychlé nahromadění prachu na předmětech.

Při určování optimální montážní výšky závěsné stěny se ujistěte, že nemusíte stát na židli, abyste odstranili potřebné předměty z police. Nežádoucí a druhý extrém, když se hlava opírá o polici.

Stěnové závěsné police jsou vynikající designové řešení pro interiérové ​​dekorace. S jejich pomocí můžete uspořádat volné místo, přidat k němu funkčnost a styl.

Příklady regálů v kuchyni jsou uvedeny ve videu

  • Niche v interiéru kuchyně

  • Středomořský styl v interiéru kuchyně

  • Kuchyňský design v orientálním stylu

  • Interiér kuchyně ve skandinávském stylu

Previous Belysning i garagen LED, frittstående, lampe
Next Daripada mencuci jendela plastik dengan benar

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/amethyst/data/www/annot.info/wp-content/themes/trendyblog-theme/includes/single/post-tags-categories.php on line 7

About author

You might also like

Články 0 Comments

Osvětlení akvária

Osvětlení akvária je nezbytné pro zajištění pohody jeho obyvatel. Správné světlo podporuje fotosyntézu rostlin, které obohacují vodu kyslíkem. Kromě toho osvětlení výrazně ovlivňuje vizuální vnímání akvária. Podsvícení se stává dalším

Články 0 Comments

Omítání dřevěných stěn vlastními rukama

Jaké je použití omítky z dřevěných stěn? Koneckonců samotné dřevo je dobrý stavební materiál, krásný s vysokým indexem tepelné ochrany. Konverzace v tomto případě je nezbytné provést ne srubových staveb,

Články 0 Comments

Vrtání pod plotovými sloupky

Jakýkoli plot, tak či onak, začíná značením a vrtáním otvorů pro sloupy. O tom, jak správně provedena instalace plotu pilířů, záleží na životnost celého plotu, postavený schopnost odolávat vážné poryvy

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply

78 + = 82