Comments 0 0 2 Views

Puff z plastových lahví

Všude více populární v každodenním životě jsou produkty vyrobené z plastových lahví s vlastními rukama. Kromě toho, že jehloví pracovníci vytvářejí zábavné a krásné dekorační prvky, plastové lahve mohou být použity pro realizaci zcela užitečných věcí a dokonce i nábytku. Například, osmanské z plastových lahví s vlastními rukama je velmi populární.

Navzdory skutečnosti, že plastové lahve nelze označit za silné, konečný produkt se ukáže být silný a funkční. A vytvořit to nevyžaduje mnoho úsilí a koupit drahé materiály. Po přečtení tohoto článku se naučíte, jak vyrobit hlína z plastových lahví.

Co bude trvat do práce

Před zvážením mistrovské třídy se musíte postarat o dostupnost vhodných materiálů a nástrojů. Chcete-li vytvořit vzorek, musíte mít následující sadu:

 • 14 lahví na 1,5 litru. Nemůžete si vybrat barvu, není to důležité;
  Dávejte pozor! Láhve by měly být připraveny. Chcete-li to provést, odšroubujte víčka z nich, nechte kontejner v noci v mrazu (balkon, pokud máte byt). Ráno, aniž byste je přivedli do domu, utáhněte kryty a vložte je pod baterii. Proč? Ohřev vzduchu se rozšířil do láhve. To mu umožnilo zesílit.

 • obvyklá a oboustranná lepicí páska;
 • značku;
 • skládačka;
 • nylonové nitě;
 • psací nůž;
 • šicí nitě, jehlu, šicí stroj;
 • dva kusy překližky, jejichž velikost musí odpovídat sedadlu puffinu;
 • 3 cm pěna na pokrytí;
 • jednoduchá tkanina;
 • vládce;
 • kabel.

Vše bude nutné vytvořit z pouzder z plastových lahví. V hotovém formuláři bude vypadat tak, jak je uvedeno na fotografii.

Po přípravě všeho, co potřebujete, můžete začít proces bezpečně. Teď jen věnujte pozornost tomu, kde pracujete. Měli byste mít rovný povrch a pohodlné pracoviště. Osvětlení je také důležité. Je vhodný stůl, na němž není nic nadbytečné. Láhve budou tedy na stejné úrovni.

Kousek od plastových lahví pro dům s vlastními rukama

Víte, jaké cenové podložky v obchodě mají? Začíná to od 1500 rublů. Jedná se o nejjednodušší modely. Ale při vytváření pouf vlastní síly utratíte maximálně 300 rublů. Existuje rozdíl? Je to pocit. Kvůli této ceně uděláte mnoho čalouněných stoliček pro každého člena rodiny. Trvá to jen čas a vytrvalost. Obvykle mají hospodyně obojí. Práce je tak jednoduchá, že je vhodná pro ženskou část populace. Takže proces vytváření následujících:

 1. Vezměte obě lahvičky a postavte je na stůl. Použijte skotskou pásku a spojte je. Oddělte obrobek.
 2. Nyní dělejte totéž s ostatními dvěma lahvemi. Nezapomeňte na pásku, aby se detaily nehýbaly. Měli byste mít dvě samostatné polotovary.
 3. V této fázi byste měli vytvořit přesně stejné dva prvky, ale ne se dvěma lahvemi, ale s dalšími třemi. Na jeden řádek položte tři obaly a jemně je propojte s páskou.
 4. Ze 14 lahví, které jste nechali 4. Pomocí lepicí pásky je připojte stejným způsobem. Ze všech podrobností bude vytvořen rámec budoucích puffi.
 5. Uspořádat lahve ve správném pořadí: Výrobek 4 lahví ve středu, po stranách 3 a okraje šestiúhelníkového 2. Pokud si detail připomínající kruhu, jak je vidět na fotografii.
 6. Nyní pomocí stejné lepicí pásky upevněte všechny části konstrukce k sobě navzájem. Nezapomeňte na pásku a zabalte další kroužku.
 7. Dále byste měli udělat spodní a horní část osmanské. To vyžaduje překližky. Umístěte obrobek na něj a nakreslete značku. Nyní odřízněte část pilou. Pokud jste žena, požádejte je, aby to udělali pro svého manžela nebo otce. Na okrajích je třeba vytvořit zářezy. Jedna z překližky, která bude na dolní straně, na jedné straně pokryje hustou látkou.
 8. Přilepte překližku na lahve ze spodní a horní strany oboustranné lepicí pásky. Pevně ​​přijmout podrobnosti o bafnutí. Chcete-li vytvořit strukturu síly, můžete spojit kusy překližky na zářezy s kapron vlákno nebo řetězec.
 9. Vezměte pěnový kaučuk, jehož šířka je shodná s výškou bafnutí. Délka se volí podle délky obvodu obrobku. Nyní jej šijte na polstrovanou stoličku pomocí jehly a nitě. Pěna pro stěny nemusí být příliš silná.
 10. Uděláme si sedačku. Bude mít stejnou pěnu, ale její tloušťka by měla být větší. Čím vyšší je skóre, tím bude měkčí osmanská. Položte kus na vrchol a ořízněte na okrajích. Nakonec ji ušijte pro upevnění.
 11. V této fázi je váš osman s vlastními rukama téměř připraven. Chcete-li, aby to vzhledový, šijte speciální kryt a nasadit osmanské.

Zvláště pečlivě přistupujte k výběru látky, neboť určuje styl pušky. Bude dobré, pokud se harmonicky vejde do interiéru celého domu. Tam je malá nuance: ne úplně obal vaše pouf. Koneckonců, v průběhu času se textilie znečistí a pokud je šitá těsně, nebude to fungovat. Je lepší šit kryt na pouf, který lze snadno vyjmout. Ve spodní části vytvoří švu, ve kterém vložíte řetězec. Díky tomu může být kryt přitažen. Doporučujeme sledovat video, ve kterém je celý proces vizuálně zobrazen.

Shrňme výsledky

Nyní víte, jak si z ručníků z plastových lahví natáhnete rukama. Můžete ukládat materiály, přidělit čas a dělat proces právě teď. Takový výrobek nezanechá každého člena rodiny lhostejný. A pokud budete chtít pozvat hosty, pak bude osmanský prostě nenahraditelný. Vypadá to velmi přirozené, takže si nikdo nebude myslet, že je vyroben z lahví.

 • Mámka z plastových lahví

 • Strašák s vlastními rukama

 • Flamingo z plastových lahví s vlastními rukama

 • Sova vyrobená z plastových lahví

Previous Afslutning af arboret
Next Semua tentang struktur beton bertulang prefabrikasi

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/amethyst/data/www/annot.info/wp-content/themes/trendyblog-theme/includes/single/post-tags-categories.php on line 7

About author

You might also like

Články 0 Comments

Instalace zámku do vnitřních dveří

Pokud zakoupené interiérové ​​dveře nejsou vybaveny zámkem, měli byste pochopit jejich vlastní instalaci. To nejen ušetří, ale i kvalitativně vykoná veškerou práci. Před zahájením instalace je nutné pochopit pokyny a

Články 0 Comments

Střešní bedra

Je těžké přecenit význam a důležitost takového konstrukčního prvku budovy jako střechy. Jeho životnost velmi závisí na životnosti budovy nebo struktury, stejně jako pohodlí bydlení v ní, pokud jde o

Články 0 Comments

Dřevěná veranda do cihlového domu

Obvykle je veranda postavena ze stejného materiálu jako samotný dům, ale dřevěné rozšíření do cihlového domu nevypadá o nic méně krásné. Jak postavit dřevěnou verandu tak, aby to opravdu bylo

0 Comments

No Comments Yet!

You can be first to comment this post!

Leave a Reply

+ 74 = 81