Rozměry kabiny a voliéra pro Husky

Rozměry kabiny a voliéra pro Husky

Za krátkou dobu se pohltilo plemeno psů nazývané husky. A ačkoli takové plemeno existuje velmi dlouho, v naší době každý chce mít toto plemeno sáňkování psů. Zpočátku byly vytvořeny právě pro tým. Husky přátelští, aktivní, rodinní příslušníci. Ale jejich dispozice je taková, že sedět na vodítku pro mazlíčka není nikde horší. Milují svobodu.

A vzhledem ke skutečnosti, že domácí zvířata rostou, neexistuje způsob, jak je udržet ve svém domě. Ve stísněných podmínkách začíná být Husky škůdcem, zkazit nábytek a další prvky. Co dělat v tomto případě? To je správné, postavte kryt pro husky nebo husky.

Před řešením tohoto problému však potřebujete znát odpovědi na několik otázek. Například, jaké jsou návrhy, jaká velikost krytu je pro huskyho vhodná, jak vytvořit pro něj voliéru a stánku? Teprve když se seznámí s teorií, může začít pracovat.

Proč potřebujeme pro Husky voliéru?

Začneme, proč budovat housovou zastřešení? Koneckonců, je to tak hezké, když váš mazlíček spí s vámi, neustále v mysli a hraje se. Existuje však řada dobrých důvodů, které naznačují potřebu uzavření Huskyho:

 1. Je-li domácí mazlíček stále malý, nepřinese žádné nepříjemnosti. Plevy však rostou a dosahují v kohoutku přibližně 50-60 cm. Uchovávejte jej v domě, protože takové rozměry nejsou povoleny.
 2. V bytě nebo doma se pes cítí nepříjemně. Kromě toho, bez náležitého pozorování, husky začínají kazit nábytek. A ne každý může zůstat v domě celý den.
 3. Z času na čas je třeba určitou dobu izolovat husky. Může to být příchod příbuzných pro návštěvu nebo provedení stavebních prací v domě.
 4. V uzavřeném prostoru se pes bude cítit pohodlně. Není třeba řetězů, takže domácí zvířata nejsou v pohybu.

Zdá se, že vytvoření uzávěru pro huskyho bude pozitivně ovlivňovat jak majitele, tak samotného mazlíčka. Je také pozoruhodné, že existují dvě možnosti, jak získat obvod ve vašem dvoře. První je objednat nebo koupit od specializované firmy. Tato možnost je nejsnadnější a nejrychlejší. Druhou možností je voliéra s vlastními rukama. K tomu musíte věnovat čas a energii, ale úspory budou viditelné. A pokud pro první možnost potřebujete pouze peníze, pak v druhém volbě nemůžeme bez jasných pokynů a stavebních rad.

Vyberte volné místo pod voliérem pro Huskyho

První věc, kterou by milující majitel měl udělat, je přemýšlet o pohodlném a pohodlném místě pro psa. Hodně závisí na volbě místa. Koneckonců, voliéra pro husky není jen místem, kde bude spát. Uvnitř zvířete bude jíst, žít, hrát a sledovat, co se děje mimo jeho zastřešení. Husky, stejně jako plemeno, mají jeden rys - jsou velmi společenské, závisí na pozornosti člověka a nejsou přizpůsobeny životu samotnému. Bez ohledu na to, jak veliká byla voliéra, potřebuje domácí zvíře pozornost.

Se psem musíte pravidelně procvičovat, provádět každodenní cvičení, chodit, komunikovat. To vám pomůže cítit, že je potřeba. V opačném případě, pokud necháte zvíře jen proto, aby žil ve voliéru se sebou, může se mu zhoršit a dokonce zemřít. A nikdo nechce, aby se to stalo. Správné umístění krytu Husky proto může částečně vyřešit tento problém. V ideálním případě je umístěte dále od ulice, ale aby husky pozoroval to, co se děje ve dvoře i venku.

Místo by mělo být suché, osvětlené a čisté. Bude dobré, kdyby hřiště bylo obklopeno zelení: stromy a keře. To bude sloužit jako zdroj stínu v horkém počasí. Je přísně zakázáno postavit komoru u toalety, stáje, prasátka nebo jiných prostor, z nichž vyzařuje ostrý zápach. Totéž platí pro jiné místnosti, které budou pro domácího mazlíčka dráždit.

Dávejte pozor! Doporučuje se vybavit místo, kde bude konstrukce umístěna, s takovou komunikací, jako je dodávka vody a elektřina.

Strukturální charakteristiky skříně

Pro zajištění pohodlného pobytu pro domácího mazlíčka v uzavřeném prostoru je důležité zvážit nejen umístění, ale také samotnou strukturu, volbu správné velikosti a vybavení voliéry. Existují tři možnosti pro vytvoření krytu s vlastními rukama založené na jeho designu:

 • otevřená voliéra;
 • polořadovka zavřená voliéra;
 • uzavřený kryt.

Otevřená konstrukce - pokud jsou stěny vyrobeny z pohledu materiálu, a to z kovových tyčí. Pak pes může sledovat, co se děje na všech čtyřech stranách. V případě polo-uzavřeného typu jedna nebo dvě stěny jsou hluché a ostatní jsou viděny. Mimochodem, další budova se často používá jako stěna. Uzavřená skříň se však skládá pouze z neslyšících stěn.

Od Husky - zvědavých psů, kteří potřebují pozorovat to, co se děje, doporučuje se upřednostnit první nebo druhou možnost. Jak říkají zkušení chovatelé psů, použití stěnových konstrukcí pro stěny je nežádoucí. Je lepší se uchýlit k kovovým prutům, protože plevy mohou rozebírat přichycenou strukturu, vyjmout ze skříně a vyrazit drátěné vložky. Samotný proces se neděje bez vážných zranění.

Kromě toho by při umístění krabičky pro Husky mělo být vedeno stranou světa. Například obyvatelé severu by měli postavit stavbu na jih. Pak zvíře přijde hodně slunce a studený vítr nebude překážkou. Ale v oblastech s malými šířkami zůstává východní strana otevřená, takže chrání zvíře před nadbytkem slunce.

Poradenství! Voliéra Husky je pohodlná, bezpečná a trvanlivá.

Uvnitř jsou tři zóny: hra nebo rekreační oblast, prostor pro kabiny a pěší dvůr. A že pes nezasahoval do srážek, kryt je vyroben ze střechy.

Nyní zvážit velikost struktury. Husky pro Husky, stejně jako u jiných plemen psů, stejných úlů nebo ovcí, zcela závisí na velikosti dospělého jedince. Obvykle jsou průměrné velké plemeny psů v rozmezí od 50 do 60 cm v kohoutku. Níže jsou uvedeny velikosti klecí pro každou jednotlivou velikost:

 • s výškou husky menší než 50 cm, je kryt 6 m2;
 • ve výšce Husky 50-65 cm, ideální velikost konstrukce - 8 m2;
 • ve výšce Husky větší než 65 cm, doporučujeme vytvořit uzavření 10 m2.

V případě, že je návrh vytvořen pro dvě domácí zvířata, rozměry se zvýší přesně 1,5 krát. Měli bychom si uvědomit, že fenky vedou potomstvo tak, aby při doplňování neměly strukturu.

Pokud děláte voliéru se svými vlastními rukama, potřebujete znát všechny její konstrukční části. Skládá se z:

 1. Základ, který je vyroben z betonu.
 2. Podlaha, vyrobená z dřevěných desek, aby zvíře nebylo v lacích studené.
 3. Stěny z kovových tyčí.
 4. Podpora vytváření střechy.
 5. Přímo na střechu.

Pro rychlou, efektivní a správnou práci jsme připravili video, které ukazuje detailní proces vytváření krytu pro husky. Pak může každý opakovat celou práci sami.

Husky, rozměry a konstrukce

Nepostradatelným atributem každého uzávěru je stánka. Tam je to, že pes spí, schová se před povětrnostními vlivy a jen relaxuje. A to znamená, že kabina pro husky nebo husky by měla být provedena správně a pohodlí pro domácího mazlíčka. Zárukou příjemného pobytu uvnitř je velikost stánku. Žádný z lidí nechce žít v místnosti, která má jen dva metry čtvereční. Totéž platí pro psy. Stánek by neměl být příliš malý. Je důležité zajistit, aby byl pes zcela uvnitř, mohl sedět, ležet nebo stát.

Zde funguje stejný princip jako u krytu: velikost konstrukce je zvolena individuálně pro každé zvíře. Nebude to těžké to udělat. Pro měření rozměrů vašeho domácího mazlíčka je zapotřebí pouze ruletka. To je důvod, proč možnost nákupu stánku není docela slušné. Ačkoli někteří z nich dělají standardní rozměry, nicméně je ideálně vytvořte sami. Zde jsou velikosti potřebné pro návrh:

 1. Začněme výškou konstrukce. Majitel by měl měřit výšku husky od hlavy až po špičky tlapky. K výslednému číslu je přidáno 10 cm, takže pes se cítí pohodlně. A pokud je vrh položen dovnitř, pak jeho tloušťka je přidána k celkovému počtu. Výsledkem je doporučená výška stánku.
 2. Délka je ještě jednodušší. Zde stačí měřit délku husky, od špičky nosu až ke spodní části ocasu. K tomuto výsledku přidejte 10 cm.
 3. Pokud jde o šířku, je zvolena s přihlédnutím k šířce samotného psa plus 10-15 cm.
 4. Teď o otvoru nebo o otvoru. Místo díra by měla být stejná jako výška v kohoutku Huskies, mínus 5 cm. Ale šířka rozevření dosáhnout na úrovni psa, plus 5 cm. Podrobném schéma můžete vidět na této fotografii.

Ideální materiál, ze kterého je stánka vyrobena, je strom. Neovlivňují zdraví psa a budou trvat dlouho. Důležité je pouze navrhnout kabinu správně a správně ji chránit. Pak můžete zaručit dlouhou životnost. Když jsou rozměry konstrukce čisté, můžete vytvořit detailní výkres a začít vytvářet plášť domácího mazlíčka. Příklad takového stánku lze vidět na fotografii.

Jedná se o standardní provedení vyrobené vlastními rukama. Na straně jsou další konstrukce, které jsou určeny pro krmení zvířat a ukládání hraček nebo jiných potřebných věcí. V případě, že žijete v oblasti se studeným klimatem, není zbytečné izolovat strukturu polystyrenovou pěnou. Za tímto účelem se stěny dělají dvakrát a pěna se umístí do prostoru mezi nimi. Je to levné, takže to nebude mít vliv na rozpočet.

Proces vytváření stánku pro Husky je následující:

 1. Za prvé je vytvořena spodní část konstrukce. V srdci několika dřevěných trámů. Mezi nimi je ohřívač položen a celý prostor je pokryt deskou.
 2. Dále je vytvořena kostra se čtyřmi tyčemi umístěnými v rohu a horním pásmem. Na plánovaném místě se vytvoří otvor, kde jsou dodatečně upevněny dva vertikální nosníky a jedna horizontální.
 3. Poté je rám pokrytý vybraným materiálem, pěna je instalována uvnitř a prostor je opláštěn znovu.
 4. Posledním krokem je střecha. To může být štítek nebo plochý. Už je na výběr majitel. Střešní materiál může sloužit jako šindele.

Hotová konstrukce musí být namontována na svém místě ve skříni. A že to nevypadá vlhké a ošklivé, všechny povrchy jsou malované kompozicí pro strom. Bude sloužit jak jako dekorativní vrstva, tak jako ochranná. Tak můžete zajistit bydlení pro vaše husky.

Shrňme výsledky

Po prozkoumání teorie vytvoření uzavřeného prostoru, jeho uspořádání a správné polohy můžete začít pracovat s vlastními rukama. Ano, je nutné přidělit určité množství finančních prostředků na materiál, čas a úsilí, ale stojí za to. Jen nezapomeňte na domácího mazlíčka. Dělejte to pravidelně, hrajte a jděte venku. Pamatujte, že husky je váš přítel a komunikace s ním musí být trvalá, aby bylo toto přátelství zachováno po celý život.

 • Instalace Biofireplane

 • Krbové styly

 • Bio krbová podlaha

 • Udírna z plynové láhve

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 1 = 5

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map