Vrátky z kovu

Vrátky z kovu

Se zlepšením příměstské oblasti je důležité přemýšlet o výrobě uzavírací konstrukce, stejně jako o instalaci brány s brankou. Existuje několik možností, jak jej realizovat. Například můžete vytvořit bránu od brány nebo zabudovat do "těla" rámu brány. Bez ohledu na volbu, kterou zvolíte, musí být brána dostatečně silná a spolehlivá. Pokud budeme hovořit o kvalitě a spolehlivosti, pak se wicket z kovu nebude rovnat. Vytvoření wicketu z kovu vám umožní ukázat představivost, protože existuje mnoho zajímavých způsobů, jak ho uspořádat. Dokonce i vy můžete zahrnout do konstrukce wicket z kovových kovacích prvků, které jí dávají zvláštní kouzlo.

Příprava na práci

Pokud chcete vytvořit kvalitní, krásnou a spolehlivou bránu, je důležité provést dobrý trénink. Chcete-li zahrnout kované prvky a branky z kovových kovacích prvků, doporučujeme je objednat ve specializované firmě.

Obecně platí, že je docela možné vyrobit železnou bránu sami. K tomu je možné úspěšně použít profilové potrubí nebo kovový profil. Ve vašem případě to však bude možné, pokud máte dovednosti pracovat se svařovacími zařízeními. Pokud takové dovednosti neexistují a ještě vhodnější vybavení, můžete pozvat kamaráda a pomoct mu. Takže můžete výrazně ušetřit, pokud budete muset kontaktovat specializovanou firmu.

Chcete-li provést práci, musíte mít následující vybavení:

 • Svařovací stroj.
 • Speciální ochranný oblek pro svařování.
 • Ochranná maska ​​svářečka.
 • Bulharský s řeznými a brusnými kotouči.
 • Kladivo.

To je snad hlavní soubor nástrojů a materiálů.

Připomenutí! Nezanedbávejte prostředky ochrany. Práce se svařovacím zařízením je spojena s vysokou teplotou. Proto existuje vždy riziko úrazu.

Provedeme projekt

V první řadě musí být integrovaný z kovu kompetentně navržen. Základem jakéhokoli wicketu z kovu je rám. Proto je důležité připravit vše, co je pro něj nezbytné. Kromě toho byste měli předem určit velikost budoucích kovových dveří. Mělo by být poznamenáno, že by nemělo být vyšší než celý plot, zvenčí to nevypadá moc hezky. Přestože v tomto vydání neexistují žádné přísné požadavky pro každého, jeho vizi.

Takže výroba spolehlivého wicketu z kovu vyžaduje přípravu následujících:

 • Materiál pro sloupky. Výhodně se používá kovová profilová trubka nebo silný kovový roh.
 • Budete také muset zakoupit materiál pro jeho pokovování. Kovové branky jsou často obloženy kovovými profily. Na přání můžete šit dřevěnými deskami.
 • Antikorozní kapalina. Mělo by být ošetřeno všemi prvky konstrukce, aby se podstatně prodloužila jeho životnost.
 • Dobrý základ pro kov.
 • Připravte také spolehlivé kovové závěsy pro instalaci dveří.
 • Nutným materiálem pro výrobu branky může být profilová trubka pravoúhlého nebo čtvercového průřezu.
 • Dále bude vyžadován další hardware, jako je zámek, držadlo a další prvky.

Instalace podpěr sloupů

Hlavní nosná část brány a dveří jsou pilíře podpory. Vzhledem k tomu musí být spolehlivé a trvanlivé. Musí se vyrovnat s hmotností branky. Montáž pilířů pilíře je velmi jednoduchá. Proveďte značku podle předem připraveného projektu. Otvory v zemi mohou být vyrobeny se zahradní vrtací technikou až do hloubky 1 m.

Spodní část příkopu musí být nutně pokryta sutinami, které jsou pečlivě stlačeny. Před instalací kovových pilířů nosiče je třeba ošetřit antikorozní hmotou. Poté snižte tyče do vykopané jámy a dejte je přísně do úrovně. Můžete také použít olovnicí.

Poradenství! Pro větší účinnost je možné vytvořit dočasné distanční prvky, které upevňují sloupku v dokonale ploché poloze. Tím se během betonování nedosáhne odchylky od svislice.

Když jsou sloupky podstavce vystaveny, je čas na betonování. Připravte betonovou směs a naplňte ji pilíři podpěry. Poté byste měli póly nechat několik dní, aby mohl beton uchopit.

Vyrábíme kovovou kostru

Potom můžete začít vytvářet rámeček. Můžete jej vyrobit z rohu o tloušťce 3 mm nebo profilu. Rozdělte obrobky na rovnou horizontální plochu a přivařte mezi nimi rohy. Měli byste získat obdélníkový rám.

Poradenství! Nespěchejte, abyste všechno důkladně svarili. Za prvé, aplikujte držáky, zkontrolujte diagonály a poté můžete vše nakonec vařit. Tím se zabrání sklouznutí.

Kromě toho se doporučuje svařovat diagonály nebo křížové díly, aby se zpevnil celý rám. Kovová branka se přizpůsobí velikosti, kterou jste navrhli. Po ukončení svařování svařte všechny svary brusným kotoučem na bulharštině. Takže rohy budou krásné a hladké. Také, kromě "těla" rámu, ujistěte se, že nejsou žádné otřepy a podobně.

V příští etapě jsou svařeny přístřešky. Skládají se ze dvou částí. Jeden z nich je přivařen přímo ke sloupu podpěry a druhý k brance z kovu. Pro větší pohodlí se doporučuje nejprve svařovat markýzy k bráně. Po vložení brány do sloupů podpěry a umístění značek na ně. Dále jsou stropy svařeny ke sloupu. Kovová brána může být zavěšena.

Zatímco brána ještě neváží, bude vhodně malovat. Aplikujte první vrstvu na první vrstvu a pak v případě potřeby jednu nebo dvě vrstvy laku. Teprve po úplném vyschnutí nátěru je možné provést jednu ze závěrečných etap - kůži rámu.

Kostra z kovu

Dnes existuje mnoho nápadů, jak a jak šití bránu. Například v tomto článku si můžete prohlédnout připravené verze kovových branek z kovu na fotografii. Kovový profil je převážně používán. Tento materiál je odolný proti korozi, protože má speciální antikorozní povlak.

Kovový profil je upevněn na kovovém rámu pomocí speciálních nýtů nebo samořezných šroubů. Chcete-li to provést, profilový list je rozřezán na velikost a poté aplikován na rámeček. Na vyznačených místech jsou vyvrtány otvory a poté je šroub zkroucený. Samozavírací šroub lze vybrat podle barvy kovového profilu.

Závěr

Jak vidíte, kovové vrata vyrobené z kovu mohou být vyrobeny vlastními rukama. Nejdůležitější podmínkou je znát postupnost všech děl. Kromě toho doporučujeme seznámit se s videem, který jasně ukazuje, jak sami dělat všechnu práci. Navíc, všechno může být branky z kovu v tomto článku na fotografii. Možná můžete vzít jednu z nápadů pro váš případ. Doufáme, že tento materiál vám pomůže vytvořit krásné a spolehlivé integrované dveře z kovu.

 • Rolety garážové

 • Integrované dveře z kovu

 • Typy garážových vrat

 • Jak chránit garážová vrata

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

− 5 = 1

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

map